Ryan Gosling kończy dziś 31 lat

Hollywoodzki amant Ryan Gosling obchodzi dziś 31. urodziny.
Ryan Gosling. Ryan Gosling. Agencja Gazeta

Ryan Gosling

Ryan Gosling pochodzi z Kanady, urodził się 12 listopada 1980 r. w Cornwall. Karierę robi za to w Hollywood, gdzie dzięki coraz większej ilości ciekawych ról staje się jednym z czołowych amantów kina.

ryan gosling. ryan gosling. screnn z dailymail.com

Ryan Gosling

Wraz z rozwojem kariery aktorskiej Goslinga, rośnie grono jego zagorzałych fanek. Nic dziwnego, nasz dzisiejszy jubilat zdecydowanie posiada wszystkie cechy, by zostać prawdziwym bożyszczem kobiet. Prywatnie natomiast spotykał się m.in. z Rachel McAdams, Sandrą Bullock, Olivią Wilde, a ostatnio z Evą Mendes.

ryan gosling. ryan gosling. Agencja Gazeta

Ryan Gosling

Popularność zdobył dzięki rolom w produkcjach "Liceum na morzu" i "Pamiętnik". W 2007 roku nominowany został do Oscara za rolę Dana Dunne'a w filmie "Szkolny chwyt".

ryan gosling. ryan gosling. screnn z dailymail.com

Ryan Gosling

Ryan Gosling to nie tylko aktor, ale także muzyk! W roku 2009 wraz z Zachiem Shieldsem wydał album "Dead Man's Bones".

ryan gosling. ryan gosling. Agencja Gazeta

Ryan Gosling

W 2011 roku aktor pojawia się w aż trzech produkcjach filmowych: "Kocha, lubi, szanuje", "Drive" oraz "Idy marcowe". Może z okazji urodzin powinniśmy życzyć mu więc chwili wytchnienia i odpoczynku?

Więcej o:
Komentarze (10)
Ryan Gosling kończy dziś 31 lat
Zaloguj się
 • morcheeba

  Oceniono 2 razy 2

  Rewelacyjny. Jeden z najlepszych mlodszego pokolenia. Ma w sobie to cos. Genialny w "Fanatyku" i "Milosci Larsa". Nawet "Pamietnik" fajnie mu wyszedl :-)

 • princess_leya

  Oceniono 4 razy 2

  Noooooo, zaśpiewałabym mu "Happy Birthday" jak Marylin :). Mmmmmmmm....

 • benulla

  Oceniono 1 raz 1

  @naz_niepoprawna Chyba żartujesz?! Jak można twierdzić, że "Szkolny chwyt", czy "Blue Valentine" t wpadki w karierze Ryana? To są 2 Jego wiodące filmy. A zarzut, że w większości zagrał klatką piersiową jest co najmniej śmieszny i sugeruje,iż nie znasz do końca dorobku tego aktora. W "Miłości Larsa" czy "Wszystko co dobre" nie ma nawet odrobiny torsu Goslinga.
  Jak dla mnie to jest 1 z najlepszych aktorów młodego pokolenia, a filmy z jego udziałem ogląda się z przyjemnością, bo wybiegają daleko poza mizerny standard Hollywood!
  Najlepszego dla Niego! :)

 • fergalex

  0

  aj słodki i tylko 11 lat starszy :)

 • dorotab

  0

  ale ciacho, skad on sie wzial, nie znam go...wrrrrrrrrrrrr

 • esperanto

  0

  W "Szkolny chwyt" był genialny.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 4 razy -2

  "Szkolny chwyt" i "Blue Valentine" to ewidentne wypadki przy pracy. W większości produkcji zagrała jego klatka piersiowa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX