Polska modelka wstrzykuje sobie botox

Gorzki żart ze sztucznego przedłużania młodości.
Małgorzata Bela Małgorzata Bela Vogue

Małgorzata Bela

Nasza top modelka wzięła udział w sesji zdjęciowej do francuskiego wydania magazynu  "Vogue". Sesja utrzymana jest w charakterze swoistego żartu z nieustającej pogoni za młodością.

Małgorzata Bela Małgorzata Bela Vogue

Małgorzata Bela

Bela na jednym ze zdjęć robi sobie okład na oczy z diamentów. Pewnie mało skuteczny, ale nie jedna bogata desperatka uwierzyłaby, że działa.

Małgorzata Bela Małgorzata Bela Vogue

Małgorzata Bela

Jest też oczywiście wstrzykiwanie botoxu, ulubiona rozrywka wielu pań z nadmiarem gotówki.

Małgorzata Bela Małgorzata Bela Vogue

Małgorzata Bela

Najnowszy trend w makijażu, czy wizja przyszłości? Gigantyczny siniec z cieni do powiek ma chyba na celu uzmysłowić, że ta pogoń za pięknem przynosi raczej odwrotne skutki.

Więcej o:
Komentarze (15)
Polska modelka wstrzykuje sobie botox
Zaloguj się
 • mika17

  Oceniono 3 razy 3

  nie wiem co w tym szokujacego? botox? gdyby sugerowano, ze to strzykawka z heroina, to to by bylo szokujace, ale botox? chyba tylko dla gimnazjalistow piszacych na plotku...

 • blacke

  Oceniono 4 razy 2

  Idiotyczna sesja, wyjątkowo brzydka (modelka też do najpiękniejszych nie należy), a jej "przekaz" w magazynie tego typu trąci potworną hipokryzją.

 • il_pino

  Oceniono 1 raz 1

  jeśli wstrzykuje sobie ..... sama to rzeczywiście jest szokujące

 • b.oh

  Oceniono 3 razy 1

  jestem zszkowoany

  ----

  szczuciecycem.pl - co można sprzedać za pomocą gołej baby

 • kopciuszek72

  Oceniono 1 raz 1

  Szokuje "zachod" ? czym? Inne rzeczy powinny szokowac ludzi, a nie to!!!!!!!!! Zawsze szokuje nas ludzi, nie to co powinno.

 • chlopskirozum

  0

  Śliczna, chyba jedyna polska modelka, w której oczach widać osobowość i charakter. I do której jakoś tak naturalnie mówi się per "Pani". Obojętne co fotografowie z nią robią, ona pozostaje sobą. W przeciwieństwie od pewnych pustych szkieletów, których z litości nie wspomnę z nazwiska. Pani Małgorzato, sto lat życzę w takiej formie!

 • karolina245

  0

  DEBILKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • sindy

  0

  Oryginalna. Doceniam pomysł. Ale zdjęcie ze strzykawką wygląda, jakby sobie przekształciła twarz. A to zapewne rola photoshopa ;)

 • natus89

  0

  http://www.tinyurl.pl/?lU6Bng33 - ktoś mi to wyslal żal gołe laski

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX