Wypadające piersi i inne wtopy gwiazd

Zobacz!
Mtv Plotek.pl Mtv Plotek.pl Mtv.pl

Ruszył drugi sezon "MTV Plotek.pl"

Jeżeli jesteście naprawdę ciekawi, kto zaliczył wtopę, która gwiazda jest najseksowniejsza albo który celebryta nie powinien pokazywać swojego ciała publicznie, to dobrze trafiliście. Właśnie ruszył drugi sezon kultowego programu "Mtv Plotek.pl". W każdą niedzielę o 18:30  MTV możecie zobaczyć, jak znani i lubiani komentują poczynania swoich kolegów po fachu. Na pierwszy ogień - największe wpadki gwiazd. Zobaczcie!

Jennifer Lopez Jennifer Lopez East News

Miejsce 5. Jennifer Lopez i jej wypadjące piersi

Jennifer Lopez to jedna z najseksowniejszych Latynosek na świecie. Jeżeli zaliczy wpadkę, to szybko jej to wybaczamy. Tak było z wypadającymi piersi J.Lo. Ba, jej piersi wypadają dość często:

Natomiast zastanawiam się nad tym, czy ona miala taką wpadkę, czy to śladami Janet Jackson z przeszłości, gdzie wtedy była taka moda, że dziewczyny odsłaniały swoje piersi i miał to być takie szokujące ? - mówi Maja Frykowska.
Maciej Zień vs. Kasia Cichopek Maciej Zień vs. Kasia Cichopek KAPIF.PL/KAPIF

Miejsce 4. Katarzyna Cichopek i podróba sukienka

Zasłużone miejsce w naszym rankingu zajmuje Katarzyna Cichopek. Na jednej z sylwestrowych imprez miała na sobie sukienkę do złudzenia przypominającą projekt Macieja Zienia. Niestety, nie była to kiecka jego autorstwa. Jednym słowem podróba.

Jeżeli kopiuje się już z Maćka Zienia, to Maciek powinien być  dumny z siebie, dlatego, że kopiuje się tych najlepszych a nie najgorszych - komentuje Tomasz Jacyków.
Antoni K., Michał L. i Jakub W. Antoni K., Michał L. i Jakub W. filmpolski.pl/kapif

Miejsce 3. Afera Alkoholowa trzech aktorów

Słynna już afera alkoholowa z udziałem trzech znanych aktorów trafia na naszą listę. Przypomnijmy: trzech gwiazdorów wybrała się na nocny maraton po klubach. Poużywali sobie aż nagle zjawiła się policja. Nie byłoby obciachu, gdyby nie fakt, że panowie straszyli policjanta tym, że są znani, mają pieniądze a nawet go szarpali. OBCIACH!!!

Co prawda, że tak powiem, z opowieści Królika, to zupełnie inaczej wyglądało - mówi Alan Andersz.
Rozalia Mancewicz. Rozalia Mancewicz. www.KAPIF.pl

Miejsce 2. Rozalia Mancewicz i wpadka w telewizji

Rozalia Mancewicz, nasza najaktywniejsza miss tuż przed finałem wyborów pojawiła się w stacji TVN24. Zapytana o to, czym jest dla niej Polska zagubiła się, zmieszała i w efekcie nie powiedziała nic sensownego.

To jest tak, że jest takie powiedzenie "urodą rozumu nie okrasisz" - mówi Jacyków.
Anna Popek. Anna Popek. www.KAPIF.pl

Miejsce 1. Anna Popek i pytanie dekady

Anna Popek w programie "Pytanie na Śniadanie? gościła część składu Paktofoniki. Najwyraźniej tak była przejęta wizytą legendy hip-hopu, że zadała pytanie dekady: "Czy rozmawialiście z Magikiem, dlaczego popełnił samobójstwo?".

Anka Popek jest dla mnie w ogóle takim Jasiem Fasolą w spódnicy - mówi Maja Frykowska.
Ewa Minge podczas wywiadu w Nowym Jorku. Ewa Minge podczas wywiadu w Nowym Jorku. fashionnewslive.com

Miejsce 1. Eva Minge i wywiad w stylu super-star

Ewa Minge podczas jednego z nowojorskich tygodni mody udzieliła kilku wywiadów. Jeden przejdzie do historii, bo był przeprowadzamy po angielsku. Projektantka ni w ząb nie zna tego języka, dlatego szybko pogubiła się w odpowiedziach. Zrobiło to jednak tak uroczo, że jej "Fenk, fenk" czy "łulajt, ekolodżi" przeszło do języka potocznego.

Próba gadania po angielsku jeżeli się nie umie, brzmi tak jak brzmiała, czyli strasznie -  mówi Alan Andersz.
Więcej o: