5 rzeczy, które Paris powinna zrobić w Polsce

Alternatywa na jej pobyt w kraju.
Paris Hilton i Ali Fedotowsky. Paris Hilton i Ali Fedotowsky. X17ONLINE.COM/Julio-WL/X17online.com

Odwiedzi warszawskie kluby?

Paris Hilton uwielbia imprezy. Od lat media donoszą o jej wybrakach w nocnych klubach. Alkohol, taniec i zabawy do rana - oto cała Paris. Podczas pobytu w Polsce może śmiało wpaść z wizytą do Warszawy. Tu lanserskich klubów jak grzybów po deszczu. "Platinium" to mekka ludzi kochających szampana i "metki". Jest też "Bank", gdzie bawi się cała śmietanka stolicy. Oczywiście tej przyjezdnej. Polacy słyną z mocnych głów i balowania, także Paris świetnie się u nas odnajdzie.

Paris Hilton Paris Hilton AP/Brad Barket

Skontroluje hotele Hilton?

Paris Hilton to dziedziczka hotelowej fortuny. Ma zatem pieniędzy jak siana i... hoteli. Cztery polskie "Hiltony" czekają na jej osobistą kontrolę. Czy pokoje są wysprzątane, czy barki z alkoholem są pełne i czy w pobliżu znajdują się kluby muzyczne. O swoje trzeba dbać, więc Paris śmiało może udać się na przeszpiegi.

Paris Hilton znana z tego, że jest bogata, znana a także z udziału w raczej niskobudżetowej produkcji  ''One night in Paris'' próbuje jakoś zarobić (tylko po co?). Postanowiła wynająć swój luksusowy apartament, w którym mieszkała za jedyne 20 tys. dolarów miesięcznie. Paris Hilton znana z tego, że jest bogata, znana a także z udziału w raczej niskobudżetowej produkcji ''One night in Paris'' próbuje jakoś zarobić (tylko po co?). Postanowiła wynająć swój luksusowy apartament, w którym mieszkała za jedyne 20 tys. dolarów miesięcznie. Forum

Spotka się z Joanną Przetakiewicz?

Paris kocha modę i lans. Sama projektuje i nosi projekty najsłynniejszych. A gdyby tak chciała w naszym kraju porozmawiać o najnowszych trendach? Przy herbacie i ciasteczkach? Na pewno dogadałaby się z Joanną Przetakiewicz. Partnerka Jana Kulczyka jest projektantką i właścicielką marki La Mania. To także bizneswoman, która z pieniędzmi jest na ty. Z Paris łączy ją zatem wiele.

Paris Hilton. Paris Hilton. Paris Hilton/Fot. NATHAN STRANGE AP

Zostanie jurorką "Top Model"?

Paris Hilton zaistniała w mediach dzięki udziałowi w reality-show "Prawdziwe życie". Okazało się wtedy, że Hilton świetnie w tym telewizyjnym formacie się czuje i powstały kolejne, np. "Przyjaciółka na zabój". Obecnie najpopularniejszym reality-show w Polsce jest "Top Model". Paris jako czwarty juror? Jesteśmy na "tak". Oj, działoby się, działo. Żart Paris z ciętymi ripostami Wolińskiego? A co, gdyby się nie dogadali? Ponoć zna się z Joanną Krupą.

Paris Hilton i Cy Waits podczas urodzin Paris Paris Hilton i Cy Waits podczas urodzin Paris Forum

Zostanie zaproszona do "Dzień dobry TVN"?

W Polsce nadal krąży opinia, że gwiazdy z Zachodu trzeba traktować wyjątkowo i dać im odczuć , że są kimś naprawdę ważnym, nawet jeżeli zupełnie niczego nie osiągnęły. Jolanta Pieńkowska chętnie gości na kanapie śniadaniowego programu celebrytów z zagranicy, więc może i tym razem znajdzie czas dla Hilton. A Paris na pewno chętnie opowie o swoim interesującym, pełnym imprezowych przygód i zakupowych wycieczek, życiu.