Ewa Farna- 18 ciekawostek na 18 urodziny

Ewa Farna dzisiaj obchodzi swoje 18 urodziny! Z tej okazji Kotek przygotował zestawienie 18 ciekawostek na temat młodej gwiazdki. Sto lat! :)
Ewa Farna dała naprawdę czadu w Opolu. Młodziutka wokalistka zaśpiewała swoje największe przeboje. Ewa Farna dała naprawdę czadu w Opolu. Młodziutka wokalistka zaśpiewała swoje największe przeboje. Kapif

Jestem muzyką!

Ewa pięknie śpiewa, ma niezwykle dojrzały, mocny głos. Poza tym gra na wielu instrumentach, uczy się grać na gitarze, próbowała swoich sił na perkusji, a także na pianinie. Muzyka to całe jej życie. Zapewne najlepszym prezentem urodzinowym dla niej byłoby własne studio, albo jakiś nowy instrument. :)

"Kupuję w second handach"

Ewa w programie Kuby Wojewódzkiego przyznała, że robi zakupy w second handach. Nie wynika to z oszczędności, ale raczej ze skłonności do dziwnych połączeń, a sklepy z używaną odzieżą są jednymi miejscami, gdzie można ubrać się w absolutnie wszystko.

Ewa Farna i jej perfumy Ewa Farna i jej perfumy PLOTEK EXCLUSIVE

Pachnieć jak Ewa...

Ewa ma swoje perfumy "Rock Angel". Połączenie gruszki, gardenii i drzewa cedrowego to według piosenkarki zapach idealnie oddający naturę kobiety - z jednej strony romantyczną, z drugiej figlarną. Fajny pomysł na prezent, swoją drogą. :)

Ewa jest naszą Demi Lovato

Ewa współpracuje ze stacją Disney Channel. Gwiazdka śpiewała piosenki do filmów "Camp Rock" i "Camp Rock II". Uważamy, że śmiało może konkurować z Demi Lovato, jej wykonania są świetne. :)

Ewa ma dobre serce

Dziewczyna działa charytatywnie. Wzięła udział w Disneyowskiej akcji "Friends for change". Piosenkarka zachęca młodych ludzi do ekologicznego sposobu życia i  ochrony naszej planety.

Fanka Michaela Jacksona

Wielkim idolem Ewy jest Michael Jackson. Gwiazdka wyznała, że wychowała się na jego piosenkach i kiedy Król popu umarł, nie mogła powstrzymać się od łez.

Ewa Farna. Ewa Farna. KAPIF.PL/KAPIF

Ewa gardzi polskimi drogami

Niedawno wybuchła niezła afera, kiedy Ewa w jednym z wywiadów zniechęcała Czechów do podróżowania po Polsce. Potem gwiazdka gęsto tłumaczyła, ze kocha Polskę i Polaków, ale wprost nienawidzi polskich dróg, po których nie da się jeździć. No niby trochę racji ma, ale jednak trudno było wybaczyć jej te krytyczne słowa...

Mężczyźni jej życia

Ewa zarzeka się, że zamierza być czysta aż do ślubu. Do niedawna deklarowała, że nie ma i nie chce mieć chłopaka. Jednak młoda, śliczna dziewczyna nie mogła długo opierać się wielbicielom. Najpierw spotykała się z Marcusem Tranem (o którym dalej), obecnie spotyka się z Tomasem Klusem.

Ewa zdradzona

Były chłopak Ewy, Marcus Tran, zdradził ją z... z 32-letnią prezenterką czeskiej telewizji Martiną Gavrieli. Ponoć kiedy sprawa wyszła na jaw, chłopak próbował przeprosić Ewę i chciał do niej wrócić. Gwiazdka jednak była nieubłagana. I dobrze!

Do łożka chodzi z...

...misiem, którego ma od wielu lat. Ewa nie wstydzi się tego, ponieważ uważa, że ciągle jest dzieckiem i ma do tego prawo. Kolejny pomysł na prezent dla gwiazdki to nowa przytulanka. :)

Romantyczka

Ewa wierzy w miłość aż po grób. kiedy spotykała się z Marcusem, twierdziła, że chciałaby, aby został jej mężem. Niestety Marcus nie marzył o tym samym...

Przeciwniczka nałogów

Ewa ma bardzo twarde zasady. Jest wielką przeciwniczką palenia, gardzi piciem alkoholu i narkotykami. Rozumiemy, że na jej imprezie toast zostanie wzniesiony oranżadą. :)

Góralka z krwi i kości

Ewa ma góralskie korzenie, co zresztą można poznać po jej temperamencie i po sposobie jej mówienia. Dziewczyna  w domu mówi gwarą góralską. :)

Twarz Oriflame

W 2010 roku Ewa rozpoczęła współpracę z firmą Oriflame. Promowała linię kosmetyków dla dziewcząt. Kosmetyki to też świetny pomysł na prezent. :)

Ewa Farna. Ewa Farna. KAPIF.PL/KAPIF

Raperka

Ewa ma raperskie ciagoty. Swego czasu współpracowała z raperem Tede. Na gali VIVA Comet Awards wykonali duet. Połączyli swoje piosenki "Cicho" i "Wielkie joł" w jedną "Wielkie cicho". To było naprawdę coś.

Jestem Polką!

Ewa w 2011 roku wzięła udział w akcji "Postaw na Polskość", która miała na celu zachęcanie mieszkańców jej rodzinnej miejscowości do wzięcia udziału w spisie powszechnym. Ewa podkreślała przy tym, że przede wszystkim czuje się Polką.

Aktorka

Ewa próbowała swoich sił jako aktorka. Wystąpiła gościnnie w jednym z popularnych czeskich serial oraz w naszej rodzimej produkcji "Hela w opałach".

Buntowniczka

Ewa nie chce podporządkować się specom od wizerunku. Obowiązują ją kontrakty, jednak jeśli tylko może, stara się pokazać, ze ma własne zdanie. Producenci kazali jej zmienić tekst piosenki "Ekranowa lalka", jednak Ewa się na to nie zgodziła. W związku z tym piosenka nie ukazała się na jej płycie. Ale zbuntowana gwiazdka postawiła na swoim i śpiewa ją niemal na każdym koncercie.

Czego życzycie Ewie w dniu jej urodzin?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.