Sierpień w kinach. Rządzi 3D i Afryka!

Na co wybrać się do kina żeby nie spać? A co lepiej przespać? Kotek pomoże Wam dokonać wyboru...

Smerfy 3D

Przygody uwielbianych przez wszystkich Smerfów - tym razem na dużym ekranie. Uciekając przed Gargamelem, Smerfy przedostaną się przez magiczny portal do dziwnego świata, niepodobnego do niczego, co do tej pory widziały: do Nowego Jorku. Papa Smerf i jego rodzina będą desperacko szukać drogi powrotnej do domu, zanim Gargamel ich dopadnie. Już za tydzień w kinach!

Smerfy w 3D - teaser filmu

>>> Zobacz galerię plakatów i zdjęć z filmu

Smerfy- zwiastun

Król Lew 3D

Już 26 sierpnia w polskich kinach pojawi się odrestaurowana cyfrowo, trójwymiarowa wersja jednej z najsłynniejszych animacji studia Walta Disneya - "Króla lwa".

Wzruszająca opowieść o Simbie, młodym lwie, synu króla Mufasy, który poznaje swoje miejsce w "wielkim kręgu życia" i pokonuje szereg przeszkód, by zostać nowym władcą Lwiej Ziemi, znajduje się na 32. miejscu na liście najbardziej kasowych filmów wszech czasów. "Król lew" zdobył dwa Oscary: w kategoriach najlepsza muzyka (Hans Zimmer) i filmowa piosenka ("Can You Feel the Love Tonight", Elton John i Tim Rice).

Magiczna podróż do Afryki

Do kin weszła właśnie "Magiczna podróż do Afryki". To idealna, wakacyjna propozycja dla młodych widzów.

W imponującym przygodowym widowisku, kręconym m.in. w Namibii i Republice Południowej Afryki, najmłodsi widzowie prześledzą emocjonującą podróż 10-letniej Jany. Obdarzona niezwykłą wrażliwością i wyobraźnią dziewczynka wyrusza w poszukiwaniu Kabbo, jej pomysłowego ciemnoskórego kolegi, który nagle porzuca spokojne życie w Barcelonie, by powrócić do swojego rodzinnego, jakże dla niej egzotycznego, buszu. W magicznej podróży po najdzikszym z kontynentów pomogą jej  zabawni strażnicy afrykańskich sekretów - napuszony ryś, szalone małpy, majestatyczny słoń Harry i obdarzony niezwykłymi mocami wierzchowiec. Dzięki ich wskazówkom trafi na ślad plemienia Kabby i pozna baśniową krainę ze swoich marzeń,  która zachwyci wszystkich fanów "Alicji w krainie czarów" Tima Burtona.

Magiczna podróż do Afryki- zwiastun

Kubuś i przyjaciele Kubuś i przyjaciele

Kubuś Puchatek i przyjaciele

Ulubieniec wszystkich dzieci, największy fan miodu i nic-nie-robienia powrócił do kin w klasycznej animacji! Film opiera się na historiach zaczerpniętych z książek A.A. Milne twórcy kultowego bohatera.

Pan Popper i jego pingwiny Pan Popper i jego pingwiny

Pan Popper i jego pingwiny

W kinach wciąż jeszcze panoszą się pingwiny :) Jest to historia Pana Poppera, malarza pokojowego, marzącego o podróży na biegun północny. Pewnego dnia pan Popper otrzymuje przesyłkę, a w niej... pingwina. Po jakimś czasie stadko jego pingwinów staje się coraz większe, a pan Popper robi przedstawienie ze swoimi trudnymi do okiełznania pupilami w rolach głównych.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.