Sandra Kubicka miała kompleks na punkcie zębów. Zmieniła swój uśmiech! Nie ona jedyna!

Niektórym może się wydawać, że gwiazdy nie mają kompleksów. A to wcale nie jest prawda. Część znanych osób otwarcie mówi, co im się nie podoba w ich wizerunku. I często zmieniają to, z czego nie są zadowoleni. Sandra Kubicka przyznała, że nie lubiła swoich zębów, dlatego zdecydowała się na metamorfozę. Nie ona jedna zmieniła swój uśmiech.
Sandra Kubicka Sandra Kubicka Instagram/sandrakubicka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka nie ukrywała, że chce zmienić swój uśmiech. Modelka nosiła specjalne nakładki, a ostatecznie odwiedziła dentystę i poddała się metamorfozie.

Wiem, że mój uśmiech przyczynił się do tego, że byłam non stop bookowana w świecie mody i dzięki niemu zwiedzałam świat, uśmiechając się do aparatów, ale bardzo często słyszałam "ale masz słodki uśmiech jak króliczek" lub "ale masz malutkie ząbki jak mała dziewczynka". Było to używane zdrobniale, nie zawsze w zły sposób, ale wiele razy wykorzystywane, żeby sprawić mi przykrość. Stało się to moim kompleksem i uważam, że nie ma nic w tym złego, aby zwalczać je dla samych siebie! Robiłam kilka podejść, bo bardzo się bałam i nie ufałam dentystom. Nie chciałam sztucznego efektu. Najpierw zaczęłam od usuwania dziąseł w USA, żeby mieć większe zęby, ale "króliki" dalej nie dawały mi spokoju i zrobiło się gorzej - napisała na Instagramie.
Anna Lewandowska Anna Lewandowska Newspix/KAPiF

Anna Lewandowska

Nie da się ukryć, że Anna Lewandowska zmieniła się przez ostatnie lata. Na nowych zdjęciach ani śladu po dawnym uśmiechu.

Celine Dion Celine Dion EastNews

Celine Dion

Co ciekawe, na metamorfozę uśmiechu zdecydowała się również Celine Dion. Kilka lat po rozpoczęciu kariery zmieniła swoje zęby i do tej pory zachwyca uśmiechem. 
 

Tom Cruise Tom Cruise EastNews

Tom Cruise

Nie da się jednak ukryć, że niewiele gwiazd mogło pochwalić się tak spektakularną metamorfozą uśmiechu jak Tom Cruise. Aktor kilka lat temu miał bardzo krzywe zęby. Obecnie może pochwalić się pięknym i typowo hollywoodzkim uśmiechem. Nie jest żadną tajemnicą, że Tom Cruise postawił na licówki. 
 

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek East News/KAPiF

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek bardzo zmieniła się od czasu, kiedy weszła do świata show-biznesu. Celebrytka poprawiła m.in. swoje zęby.

Edyta Pazura Edyta Pazura KAPiF

Edyta Pazura

Edyta Pazura przez lata przeszła niejedną metamorfozę. Zmiany w jej wyglądzie zawsze budziły duże emocje. W pewnym momencie "Super Express" postanowił nawet wyliczyć, ile żona Cezarego Pazury zapłaciła za... nowe zęby.

Uroda Edyty wymagała trochę pracy i pieniędzy. Najbardziej zauważalną zmianą w jej wyglądzie są nowe zęby. A to kosztuje. Za porcelanowe licówki na górne i dolne zęby trzeba zapłacić ok. 40 tysięcy złotych, co najmniej 2,5 tysiąca za jeden ząb. A to niejedyna inwestycja - pisał 'Super Express'.

Domysły gazety oburzyły Cezarego Pazurę, który postanowił stanąć w obronie urody Edyty.

Moja Żona inaczej wygląda dziś niż na fotografiach sprzed siedmiu lat, dziwią się gazety. Sam zacząłem rozpaczać, patrząc na starsze swoje fotografie, bo spojrzałem na siebie przez pryzmat operacji plastycznych i rzeczywiście z tej perspektywy muszę stwierdzić, że moje się nie udały. Czas robi swoje. Zmieniają się rysy i wyraz twarzy, i tego, człowieku, nie zatrzymasz... A moja Żoneczka kwitnie. Jak na złość. Kwitnie jak piękny kwiat. Gdzie zatem, pytam oburzony, pochwały dla ogrodnika? (Nieskromnie myślę o sobie!) (...) Gorzej mam z zębami. Nie wiem, jak skomentować to, że ludzie chcą mieć piękne białe zęby. Zawsze uważałem to za przesadę. Bałem się dentystów i życzyłem im jak najgorzej. Już schowałem Żonie pastę i szczoteczkę. A niech ma żółte i pokrzywione. Niech żyje próchnica! Ewidentna operacja, którą stwierdziłem u Edytki, to operacja włosów. Amputowano je Jej drastycznie - pisał wtedy Pazura.
Natalia Siwiec Natalia Siwiec East News/KAPiF

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec jest kolejną gwiazdą, która zdecydowała się zmienić swoje uzębienie. Celebrytka nie ukrywała swojej przemiany i pozwoliła nawet oznaczyć się na zdjęciu zaprzyjaźnionej dentystce.

Piękna Natalia! Piękny uśmiech! Unident Union w Dubaju z Natalią Siwiec. Moja praca. Moja Miłość - napisała dentystka.
Piotr Kupicha Piotr Kupicha KAPiF

Piotr Kupicha

Oczywiście nie tylko panie inwestują w piękne uśmiechy. Wśród mężczyzn również możemy zobaczyć niejedną metamorfozę uśmiechu. Nowymi zębami z pewnością może pochwalić się Piotr Kupicha.
 

David Beckham David Beckham EastNews

David Beckham

Ups, chyba nikt się nie spodziewał, że i David Beckham kiedyś nie mógł pochwalić się idealnym uśmiechem. To oczywiście się zmieniło, gdy piłkarz zaczął robić karierę. Wtedy postanowił zadbać o uśmiech. Po jego krzywych zębach nie ma obecnie już śladu. 
 

Miley Cyrus Miley Cyrus EastNews

Miley Cyrus

Miley Cyrus także całkiem zmieniła swój uśmiech. Obecnie gwiazda może pochwalić się idealnymi zębami w śnieżnobiałym kolorze. 
 

Matthew Lewis Matthew Lewis Bulls

Matthew Lewis

Matthew Lewis to kolejna osoba, która zdecydowała się na zmianę w wizerunku. Aktor ma całkowicie inny uśmiech.

Marzena Rogalska Marzena Rogalska KAPiF

Marzena Rogalska

Wystarczy spojrzeć na stare i aktualne zdjęcia Marzeny Rogalskiej, żeby zobaczyć, że dziś ma zupełnie inny uśmiech.

Hanna Lis Hanna Lis East News, KAPiF

Hanna Lis

Hanna Lis również postanowiła nieco odmienić swój uśmiech. Metamorfoza jest niewielka, ale znacząca. 10 lat temu dziennikarka założyła aparat na zęby, dzięki któremu teraz może pochwalić się pięknymi zębami.  
 

Agnieszka Chylińska Agnieszka Chylińska KAPiF

Agnieszka Chylińska

Nie da się ukryć, że u Agnieszki Chylińskiej odmieniony uśmiech jest widoczny gołym okiem.

Cheryl Cole Cheryl Cole Bulls

Cheryl Cole

Cheryl Cole to kolejna gwiazda, która zdecydowała się na zmianę swojego uśmiechu.

Lindsay Lohan Lindsay Lohan Bulls/EastNews

Lindsay Lohan

Na metamorfozę i zmianę uzębienia postawiła także Lindsay Lohan.