Córka Borysa Szyca wygląda jak jego kopia. Takich przypadków w show-biznesie jest znacznie więcej

Niektóre z dzieci gwiazd są uderzająco podobne do rodziców. Syn Radosława Majdana czy córka Borysa Szyca wyglądają niemal identycznie jak ojcowie. Ale takich przypadków w polskim show-biznesie nie brakuje.
Dziecięce klony sławnych rodziców Dziecięce klony sławnych rodziców Screen Instagram: @r_majdan

Radosław Majdan i syn Henio

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan w czerwcu 2020 zostali rodzicami Henryka. Chłopiec naprawdę często gości na profilach sławnych rodziców, a fani już dawno dostrzegli jego uderzające podobieństwo do byłego piłkarza. 

Radku, ale masz kopię samego siebie!
Jaki ojciec, taki syn! - pisali internauci.
Dziecięce klony sławnych rodziców Dziecięce klony sławnych rodziców Ons.pl

Magda Gessler i Lara Gessler

Na pierwszy rzut oka widać pokrewieństwo między tą dwójką. Lara zdecydowanie odziedziczyła po sławnej mamie rysy twarzy i falowane blond włosy, a także pasję do gotowania. W jednym z wywiadów zdradziła, że uważa, że prowadząca "Kuchennych rewolucji" jest dla niej wzorem kobiety, ale nie mamy. Nie zmienia to jednak faktu, że kobiety mają świetny kontakt i im są starsze, tym lepiej się dogadują.

Dziecięce klony sławnych rodziców Dziecięce klony sławnych rodziców Screen Instagram: @borys.szyc

Borys Szyc i córka Sonia

Sonia jest owocem związku Borysa Szyca z Anną Bareją. Para rozstała się, gdy córka miała zaledwie rok, ale aktor ma z nią dobre relacje i stara się być obecny w jej życiu. W styczniu Sonia skończyła 16 lat, co znany tata ogłosił na Instagramie. Fani zauważyli, że im dziewczyna starsza, tym coraz bardziej podobna do gwiazdora.

Dziecięce klony sławnych rodziców Dziecięce klony sławnych rodziców Screen Instagram: @tomasz_karolak_official

Tomasz Karolak i córka Lena

Lena i Leon są dziećmi Tomasza Karolka i Violi Kołakowskiej. Para nigdy nie wzięła ślubu, jednak jej związek był długoletni. Dziewczynka ma 14 i jest mieszanką obojga rodziców, ale zdecydowanie bardziej przypomina tatę słynącego z "Listów do M". Po ojcu odziedziczyła również zainteresowania i talent aktorski, bo zagrała u jego boku w serialu "39 i pół tygodnia".

Dziecięce klony sławnych rodziców Dziecięce klony sławnych rodziców Screen Instagram: @m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski i córka Etiennette

Michał Wiśniewski jest już piątki dzieci. Dwójka z nich pochodzi ze związku z Mandaryną, kolejna dwójka jest owocem miłości z Anną Świątczak. A ostatnio muzyk doczekał się dziecka z żoną Polą - syna Falco. Cała czwórka jest bardzo podobna do ojca, ale to właśnie 15-letnia Etiennette odziedziczyła po nim najwięcej cech. Podobieństwo widać na pierwszy rzut oka!

Więcej o: