12 lat temu "Rodzina zastępcza" została zdjęta z anteny. Jak zmieniły się gwiazdy? Romek jest programistą, a Filip zagrał u Vegi

Swego czasu "Rodzina zastępcza" była jednym z najchętniej oglądanych polskich seriali. Produkcja przez wiele lat dostarczała widzom solidną porcję rozrywki dla całej rodziny i chociaż emisja nowych odcinków zakończyła się w 2009 roku, wiele osób do dziś pamięta życiowe perypetie rodziny Kwiatkowskich. Po latach część aktorów występujących w serialu na dobre zrezygnowała z show-biznesu, jednak niektórzy nadal świetnie radzą sobie w branży. Oto, jak zmieniła się obsada "Rodziny zastępczej".
AKPA AKPA AKPA

Piotr Fronczewski

Aktor przez wiele lat wcielał się w rolę Jacka Kwiatkowskiego. Wraz z wiekiem Piotr Fronczewski (74 l.) podupadł na zdrowiu. Aktor przyznał, że ma poważne problemy z sercem wymagające operacji. Z tego względu nie grał ostatnio w zbyt wielu kinowych produkcjach i usunął się w medialny cień. Z tego miejsca chcielibyśmy już życzyć mu dużo zdrowia!

KAPIF
KAPIF

AKPA AKPA AKPA

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska w "Rodzinie zastępczej" grała najstarszą córkę Kwiatkowskich, Majkę. Jej bohaterka wyszła za Kubę Potulickiego (Leszek Zduń). Obecnie gwiazda wychowuje dzieci: Karolinę, Jagodę, Józefa oraz dwumiesięcznego Lucjana. Prowadzi również profil na Instagramie, który obserwuje ponad 150 tysięcy osób. Ostatnio chętnie i otwarcie dzieliła się z internautami szczegółami dotyczącymi ciąży oraz połogu za sprawą czego znów zrobiło się o niej głośno. 

instagram.com/monikakingamrozowska
instagram.com/monikakingamrozowska

AKPA AKPA AKPA

Aleksander Ihnatowicz

Aleksander wcielił się w rolę Romka - adoptowanego syna Kwiatkowskich. Po latach spędzonych na planie Ihnatowicz zniknął jednak z show-biznesu. Ukończył Politechnikę Warszawską i aktualnie pracuje jako programista. W rozmowie z "Agorą" przyznał, że nigdy nie planował poświęcić życia pracy aktora, dlatego jest zadowolony z tego, czym obecnie się zajmuje.

dziendobry.tvn.pl
dziendobry.tvn.pl

AKPA AKPA AKPA

Sergiusz Żymełka

Sergiusz Żymełka zagrał serialowego Filipa, syna Kwiatkowskich. Na wielkim ekranie zadebiutował jeszcze pod koniec lat 90., jednak największą rozpoznawalność przyniosła mu właśnie rola w "Rodzinie zastępczej". Po latach zrezygnował z aktorstwa na rzecz studiów, które podjął na Wyższej Szkole Zarządzania i Prawa. W 2019 roku wystąpił w filmie Patryka Vegi "Kobiety mafii 2", w którym wcielił się w rolę dilera narkotyków. Rok później pojawił się także w jednym z odcinków "Projektu Lady".

instagram.com/sergiuszzymelka
instagram.com/sergiuszzymelka

AKPA AKPA AKPA

Aleksandra Szwed

Pomimo wielu lat od zakończenia emisji "Rodziny zastępczej", Aleksandra Szwed, która wcieliła się w rolę serialowej Elizki - adoptowanej córki Kwiatkowskich, wciąż zajmuje się aktorstwem. W międzyczasie wystąpiła w wielu programach telewizyjnych. W 2010 roku wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami", a w 2016 pojawiła się w hicie Polsatu, "Twoja twarz brzmi znajomo". Oprócz tego wystąpiła również w "Barwach szczęścia" oraz w "Ranczu". Obecnie związana jest z koszykarzem, Krzysztofem Białkowskim. Para wspólnie wychowuje syna, Borysa. 

instagram.com/aleksandra_szwed
instagram.com/aleksandra_szwed

AKPA AKPA AKPA

Misheel Jargalsaikhan

Aktorka przez wiele lat wcielała się w rolę Zosi Kwiatkowskiej - adoptowanej córki Kwiatkowskich. W 2007 roku podjęła studia we Wrocławiu, co wiązało się z zakończeniem aktorskiej kariery. Kilka lat później ponownie pojawiła się w świecie show-biznesu, biorąc udział "Tańcu z Gwiazdami".

AKPA
AKPA

AKPA AKPA AKPA

Joanna Trzepiecińska

W serialu wcieliła się w rolę zabawnej Alutki Kossoń. Oprócz tego zagrała w wielu filmowych i serialowych produkcjach. W ostatnich latach wystąpiła między innymi w "Ojcu Mateuszu" oraz w "Na dobre i na złe". 

instagram.com/joannatrzepiecinska
instagram.com/joannatrzepiecinska

AKPA AKPA AKPA

Tomasz Dedek

W "Rodzinie zastępczej" zagrał męża Alutki Kossoń i zarazem sąsiada Kwiatkowskich. Nadal jest aktywny zawodowo i wciąż pojawia się w coraz to nowszych produkcjach filmowych. Wystąpił między innymi w serialu "Leśniczówka" oraz w "Barwach szczęścia". W 2019 roku wyjawił, że zdiagnozowano u niego raka prostaty. 

AKPA
AKPA

Więcej o: