Wiśniewski i Cage pięć razy mówili sakramentalne "tak". Ale to jeszcze nic, bo rekordzistka miała dziewięciu mężów

Śluby gwiazd to zawsze ogromne wydarzenie w show-biznesie. Wiele z nich budzi masę emocji, ale wśród znanych osób nie jest rzadkością dwukrotny ślub z tą samą osobą. Prawdziwą rekordzistką jest jednak Zsa Zsa Gábor, która miał dziewięciu mężów.
Paulina Młynarska Paulina Młynarska ons

Paulina Młynarska

Paulina Młynarska ma za sobą cztery rozwody. Jednak w porównaniu do pozostałych kandydatów z zestawienia to naprawdę niewiele. 

Michał Wiśniewski z żoną Michał Wiśniewski z żoną Fot. m_wisniewski1972/Instagram

Michał Wiśniewski

W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć Michała Wiśniewskiego. Wokalista parę miesięcy temu piąty raz ślubował miłość i wierność do końca życia. Jego wybranką jest Pola, która jako jedyna z pozostałych żon nie jest związana z show-biznesem.

Mandaryna, Michał Wiśniewski ślub
Facebook

Małgorzata Potocka Małgorzata Potocka KAPIF.pl

Małgorzata Potocka

Małgorzata Potocka była czterokrotnie zamężna. Ostatniego męża poślubiła w maju 2009 roku. Był nim aktor Jan Nowicki. Jednak i to małżeństwo nie przetrwało. Rozwiedli się w 2015 roku. 

Andrzej Seweryn z żoną Andrzej Seweryn z żoną KAPIF.pl

Andrzej Seweryn

Andrzej Seweryn ma za sobą pięć ślubów. Ostatnią wybrankę poślubił w 2015 roku. Jest nią Katarzyna Kubacka. 

Nicolas Cage Nicolas Cage EAST NEWS

Nicolas Cage

Nicolas Cage w liczbie żon dogonił Michała Wiśniewskiego. Niedawno zagraniczne media doniosły, że wziął piąty ślub. Jego wybranką jest o 31 lat młodsza od niego aktorka - Riko Shibata. Para pobrała się w Las Vegas 16 lutego.

Pamela Anderson Pamela Anderson ons

Pamela Anderson

Pamela Anderson pięciokrotnie wychodziła za mąż w tym dwa razy za jednego mężczyznę: Ricka Salomona. Jej ostatnim mężem jest reżyser Jon Peters. Ślub wzięli podczas prywatnej ceremonii w Malibu. 

Larry King z żoną Shawn Larry King z żoną Shawn Fot. ONS

Larry King

Rekordzistą w naszym zestawieniu był słynny amerykański dziennikarz, Larry King, który jak do tej pory miał OSIEM żon. Ostatnią żonę poślubił w 1997 roku. 

Elizabeth Taylor Elizabeth Taylor EastNews

Elizabeth Tylor

Elizabeth Taylor to kolejna rekordzistka. Również brała osiem razy ślub, choć dwukrotnie z Richardem Burtonem. 

Larry King z żoną Shawn Larry King z żoną Shawn Fot. ONS

Larry King

Amerykański dziennikarz Larry King też uwielbiał stawać na ślubnym kobiercu. Mężczyzna miał osiem żon. Z ostatnią wziął ślub w 1997 roku. To Shawn King była z nim do końca. 

Zsa Zsa Gábor z piątym mężem Zsa Zsa Gábor z piątym mężem East News

Zsa Zsa Gábor

Prawdziwą rekordzistką jest jednak Zsa Zsa Gábor. Aktorka takich produkcji, jak: "Dotyk zła" czy "Moulin Rouge" była niezwykle kochliwa - miała aż dziewięciu mężów. Co ciekawe przyciągała uwagę zwłaszcza zamożnych mężczyzn, którzy cieszyli się majątkami wartami miliony. Ostatnie sakramentalne "tak" powiedziała Frédérikowi von Anhaltemowi, który był niemieckim księciem. Para była razem do śmierci aktorki w 2016 roku.