Piotr Żyła buduje dom. Przestrzeń robi wrażenie. A jak mieszka Maciej Kot? Postawił na styl glamour

Większość znanych polskich skoczków zdecydowała się pozostać w rodzinnych stronach i mieszkają w górach. Każdy z nich jednak postawił na swój (nie zawsze góralski) styl. Zobaczcie, jak wyglądają wnętrza ich domu.
Piotr Żyła Piotr Żyła instagram/piotr_zyla_official

Piotr Żyła

Piotr Żyła niedawno podzielił się z fanami informacją, że zdecydował się na budowę nowego domu. Skoczek zamieszka w rodzinnym Ustroniu. To właśnie tutaj mieszkają oraz prowadzą swój pensjonat jego rodzice. Z opublikowanych zdjęć możemy podejrzeć, że w nowym domu jest wiele przestrzeni i są duże okna. Prawdopodobnie zamieszka tam z nową partnerką Marceliną Ziętek.

Jeszcze tylko chwilka i gotowy - pisał skoczek.

Czekamy zatem na efekt końcowy.

Piotr Żyła wykańcza nowy dom
Instagram: @piotr_zyla_official

Kamil Stoch Kamil Stoch Instagram/ @kamilstochofficial

Kamil Stoch

Kamil Stoch razem z żoną Ewą Bilan-Stoch skrzętnie ukrywają codzienne życie. Dlatego na próżno szukać u nich na profilu zdjęć z domowych pieleszy. Zdecydowanie częściej publikują zdjęcia z podróży, ale mimo to widać, że wierni są góralskiemu stylowi. Lubią drewniane wykończenia, które sprawiają wrażenie bardzo przytulnych. 

Kamil Stoch
Kamil Stoch - Instagram

Kamil Stoch
Kamil Stoch - Instagram

Dawid Kubacki Dawid Kubacki Instagram/dawid.kubacki.official/

Dawid Kubacki

Dawid Kubacki razem z rodziną także mieszka w górach. W rodzinnym domu zdecydował się jednak połączyć tradycyjny, góralski styl z nutką nowoczesności. Wnętrza są jasne i przestronne. W każdym pomieszczeniu dominuje drewno - drewniane blaty, fronty czy okna. 

Dawid Kubacki
Dawid Kubacki - InstagramMaciej Kot z żoną Maciej Kot z żoną Instagram.com/ maciejkot

Maciej Kot

Maciej Kot razem z żoną Agnieszką Kot wnętrza urządzili w całkowicie innym stylu. Zdecydowali się na eleganckie meble i dodatki w stylu glamour. W sypialni króluje ogromne łóżko z aksamitną, granitową poręczą. W salonie natomiast białe meble zostały połączone z klasycznym drewnem. 

Maciej Kot
Maciej Kot - Instagram

W pięknym, eleganckim domu nie brakuje również pokoju dla nowego członka rodziny, który już niedługo pojawi się na świecie. Pokój dla synka Macieja Kota wygląda równie wspaniale.

Maciej Kot
Maciej Kot - Instagram

Stefan Hula Stefan Hula Stefan Hula - Instagram

Stefan Hula

Stefan Hula razem z rodziną mieszka w Szczyrku. Podobnie jak Kamil Stoch także niewiele pokazuje w sieci. Większość publikowanych zdjęć dotyczy jego pracy bądź najbliższych. Wnętrza jego domu zdecydowanie zostały zdominowane przez córki.

Stefan Hula
Stefan Hula - Instagram

Adam Małysz na FB apeluje o pozostanie w domu Adam Małysz na FB apeluje o pozostanie w domu FB

Adam Małysz

Ostatni w zestawieniu to legenda polskich skoków Adam Małysz. Razem z rodziną pozostał w rodzinnej miejscowości - Wiśle. Skoczek także zdecydował się porzucić tradycyjny styl góralski i postawił na nowoczesność. W salonie najbardziej zauważalna jest spora sofa w kształcie litery L (bardzo modna w tym sezonie). Natomiast w kuchni został zastosowany efekt połączenia klasycznej bieli z drewnem. Wszystko bardzo fajnie się komponuje.

Adam Małysz
Adam Małysz - Instagram