Gwiazdy na wiosennej ramówce Polsatu. Socha w odważnej mini. Ewa Wachowicz postawiła na czerwień. Klasa!

Polsat zaprezentował wiosenną ramówkę. Podczas wydarzenia nie zabrakło oczywiście największych gwiazd stacji. Wśród nich na czerwonych dywanie mogliśmy podziwiać Annę Dereszowską, Małgorzatę Sochę, Anitę Sokołowską czy Joannę Liszowską.
Anita Sokołowska, Joanna Liszowska, Małgorzata Socha Anita Sokołowska, Joanna Liszowska, Małgorzata Socha East News

Anita Sokołowska, Joanna Liszowska, Małgorzata Socha

Na prezentacji wiosennej ramówki nie mogło zabraknąć gwiazd serialu "Przyjaciółki". Nowy sezon wystartuje już niedługo, a na razie gwiazdy pozowały na ściance, ale bez serialowej koleżanki - Magdy Stużyńskiej, która wciela się w postać Anki.

Nie da się ukryć, że aktorki prezentowały się bosko. Czerwona kreacja Anity Sokołowskiej podkreślała jej figurę, tak samo jak mini Małgorzaty Sochy. Joanna Liszowska wybrała za to look na luzie - miała na sobie koszulę i dżinsy. 

Ewa Wachowicz Ewa Wachowicz East News

Ewa Wachowicz

Ewa Wachowicz wybrała prostą czerwoną sukienkę, która sięgała za kolana. Wyglądała bardzo stylowo i z klasą. Czerwień to zdecydowanie jej kolor!

Anna Wyszkoni Anna Wyszkoni East News

Anna Wyszkoni

Anna Wyszkoni postawiła na barwy stacji. Artystka miała na sobie kombinezon w pomarańczowym kolorze. Trzeba przyznać, że nie pozostała niezauważona w tłumie gwiazd, a pomarańcz wyjątkowo pasuje do jej typu urody.

Monika Miller Monika Miller East News

Monika Miller

Monika Miller wybrała nietypową stylizację. Postawiła bowiem na look militarny. Miała na sobie luźny szary t-shirt, kamizelkę oraz luźne spodnie we wzór moro. Do tego dobrała sportowe obuwie. 

Anna Dereszowska Anna Dereszowska East News

Anna Dereszowska

Tymczasem Anna Dereszowska wybrała casualową elegancję. Białą koszulę w delikatne paski włożyła w klasyczne ciemne dżinsy. Stylizacja prosta, ale pasująca na wiele okazji. 

Edyta Herbuś Edyta Herbuś East News

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś najwyraźniej zapomniała o zasadzie "mniej znaczy więcej", bo w jej looku wyjątkowo dużo się działo. Gwiazda natapirowała swoje włosy, lekko je pofalowała, ale nie tylko jej fryzura zwracała uwagę. 

Karolina Gilon Karolina Gilon East News

Karolina Gilon

Na miks różnych kolorów postanowiła postawić Karolina Gilon. Przy okazji odsłoniła swój brzuch.

Ewa Gawryluk Ewa Gawryluk East News

Ewa Gawryluk

Ewa Gawryluk zaprezentowała się natomiast w seksownej mini z dużym dekoltem. W takim wydaniu dawno jej nie widzieliśmy. 

Laura Samojłowicz Laura Samojłowicz East News

Laura Samojłowicz

Dawno niewidziana Laura Samojłowicz wybrała prosty casualowy look bez szaleństw. 

Więcej o: