Marcin Prokop zanim trafił do "Dzień dobry TVN" pracował w banku. Zwolniono go dyscyplinarnie

Większość z celebrytów, zanim trafiła do show-biznesu zdążyła zaznać "zwykłego życia". Niektórzy z nich podejmowali się naprawdę interesujących prac. Marcin Prokop zanim został gwiazdą TVN-u pracował w swoim zawodzie. Jego kariera w banku nie trwała jednak zbyt długo.
Marcin Prokop zanim trafił do 'DDTVN' pracował w swoim zawodzie Marcin Prokop zanim trafił do 'DDTVN' pracował w swoim zawodzie Ons.pl

Marcin Prokop

Marcin Prokop od wielu lat jest gwiazdą stacji TVN. Zrobiło się o nim szczególnie głośno po roli prowadzącego "Mam Talent". Widzowie pokochali go w duecie z Szymonem Hołownią za  poczucie humoru i przyjacielską relację, jaką prezentowali na scenie. Prokop wraz z Dorotą Wellman prowadzi również program śniadaniowy "Dzień Dobry TVN". Jak się jednak okazuje prezenter nigdy nie planował wielkiej kariery w mediach, a w... bankowości. Zainspirowany filmem "Wilki z Wall Street" ukończył finanse i bankowość w Wyższej Szkole Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie. Już po studiach został zatrudniony w banku, ale jego kariera nie potrwała zbyt długo. Prezenter zajmował się głównie kserowaniem dokumentów, a po trzech miesiącach zwolniono go dyscyplinarnie.

Kserowałem te dokumenty tak dobrze, że kserokopiarka po prostu zżarła oryginał umowy kredytowej i już go więcej nie wypluła. W związku z tym zostałem wezwany na dywanik i pogrożono mi palcem. Potem zostałem zesłany do skarbca, gdzie już miałem łatwiejsze zadanie, mianowicie układanie dokumentów w szafach pancernych, które już wcześniej ktoś skserował, ktoś bardziej kompetentny. I tam też niestety zawiodłem. Pozamykałem te szafy pancerne tak, że nikt ich nie był w stanie otworzyć. Zamiast pochwał następnego dnia spotkałem ekipę ślusarzy z palnikami, którzy próbowali się dostać do tych szaf, żeby wyciągnąć to, co tam wcześniej powkładałem - tłumaczył w rozmowie z "Pomponikiem".
Gdzie pracował Michał Wiśniewski zanim stał się sławny? Gdzie pracował Michał Wiśniewski zanim stał się sławny? Ons.pl

Michał Wiśniewski

Gwiazdor zespołu "Ich Troje" w wieku nastoletnim przeprowadził się do mamy do Niemiec. Nie dogadywał się z nią jednak i po roku wrócił z powrotem do ojczyzny, gdzie łapał się każdej możliwej pracy. Pracował w hurtowni cebuli, a potem otworzył biuro tłumaczeń.

Gdzie pracował Mikołaj Roznerski? Gdzie pracował Mikołaj Roznerski? Ons.pl

Mikołaj Roznerski

Po rozwodzie rodziców Mikołaj Roznerski zamieszkał w ojcem na wsi. W rozmowie z "Twoim Stylem" wyznał, że wstydził się, że mieszka w starym, pozaniemieckim domu. Jego ojciec jeździł starą nyską i za każdym razem, gdy odwoził syna do szkoły, ten prosił, by zatrzymał się ulicę dalej. Aktor nim stał się sławny dorabiał sobie więc na fermie drobiu. 

Gdzie pracowała Małgorzata-Rozenek Majdan? Gdzie pracowała Małgorzata-Rozenek Majdan? Ons.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan do show-biznesu trafiła przypadkowo, gdy wybrała się na casting do "Perfekcyjnej Pani Domu". Zanim stała się popularna i posypały się propozycje współpracy, Rozenek studiowała prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Gwiazda zaczęła prawniczą karierę w kancelarii adwokackiej, gdzie zajmowała się szczególnie kserowaniem dokumentów. 

Gdzie pracowała Blanka Lipińska? Gdzie pracowała Blanka Lipińska? Ons.pl

Blanka Lipińska

Jak się okazuje nic nie wróżyło jej kariery pisarki. Po napisaniu matury, celebrytka zaczęła naukę w studium kosmetycznym. Później zajęła się terapią i hipnoterapią. Jednocześnie przez cztery była menadżerką klubów nocnych w Trójmieście.

Katarzyna Zielińska Katarzyna Zielińska Kapif

Katarzyna Zielińska

Zanim Katarzyna Zielińska otrzymała kontrakt od "Barw szczęścia", pomagała w rodzinnym biznesie. Jej rodzice mieli własną ziemię i szklarnie. Z pomocą córki hodowali kwiaty, warzywa i owoce. Aktorka zaczęła pracować we wczesnym wieku i zajmowała się pomocą w handlu ich produktami w Polsce. 

Agnieszka Woźniak-Starak Agnieszka Woźniak-Starak Kapif

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak od zawsze była zainteresowana mediami. Gwiazda skończyła studia na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz licencjat z dziennikarstwa radiowego w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie. Po studiach pracowała jako sekretarka w Warner Bros Poland.

Piotr Kupicha Piotr Kupicha AKPA

Piotr Kupicha

Kiedy skończył dwadzieścia lat zaczął zarabiać na siebie sam. Samodzielnie płacił za studia, dorabiając w drukarni i skręcając meble biurowe. 

Opole 2018: Krzysztof Krawczyk Opole 2018: Krzysztof Krawczyk VIPHOTO / EAST NEWS

Krzysztof Krawczyk

Ze względu na trudną sytuację życiową muzyk musiał na pewien czas porzucić scenę. Pracował w technikum włókienniczym, gdzie zarabiał 650 złotych miesięcznie. 

Igor Herbut Igor Herbut KAPIF

Igor Herbut

Zanim zaczął karierę jako wokalista zespołu Lemon, zarabiał na życie, będąc przedstawicielem handlowym Cyfrowego Polsatu, co wyznał w programie "20m2 Łukasza"

Więcej o: