Łzy, kłótnie, zdrady i publiczne pranie brudów. Te pary rozstały się w atmosferze skandalu

Nie wszystkie związki gwiazd kończyły się w pokojowej atmosferze. Nie wszystkim ekspartnerom udało się utrzymać przyjacielskie relacje. Niektórym trudno było utrzymać język za zębami i zachować klasę. Zobaczcie, które pary zdecydowały się na publiczne pranie brudów i rozstały się w atmosferze skandalu.
Justyna Żyła, Piotr Żyła Justyna Żyła, Piotr Żyła East News

Piotr Żyła i Justyna Żyła

Małżeństwo Piotra Żyły i Justyny Żyły zakończyło się z hukiem. Zraniona żona zarzucała skoczkowi narciarskiemu niewierność i wielokrotnie kompromitowała go, ujawniając sekrety ich relacji. Przypomnijmy, że Justyna relacjonowała nawet... wyprowadzkę męża z domu. Wielokrotnie zdarzało się jej również wbić szpilę Piotrowi we wpisach na Instagramie. Choć oboje dziś układają sobie życie u boku nowych partnerów i są w szczęśliwych związkach, nadal zdarza im się posłać drobną złośliwostkę w kierunku byłego małżonka. 

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner Michał Wiśniewski i Dominika Tajner East News

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski tworzyli zgraną parą. W pewnym momencie okazało się, że to, co widzieliśmy na Instagramie i branżowych imprezach, nie miało wiele wspólnego z rzeczywistością. Michał Wiśniewski podjął decyzję o rozwodzie sam. Dominika, o tym, że mąż chce od niej odejść, dowiedziała się dopiero wtedy, kiedy... otrzymała papiery rozwodowe.

Jarosław Kret i Beata Tadla Jarosław Kret i Beata Tadla East News

Jarosław Kret i Beata Tadla

O tym, że jej związek przeszedł do historii, Beata Tadla dowiedziała się... z mediów. Jarosław Kret, tuż przed rozpoczęciem przygody w 8. edycji "Tańca z gwiazdami" udzielił wywiadu, w którym wyznał, że "każde z nich ma swoje życie".

Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak East News

Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak

Małżeństwo Edyty Zając i Jakuba Rzeźniczaka zakończyło się w atmosferze skandalu. Niedługo po powrocie Edyty z nagrań do programu "Agent. Gwiazdy" wyszło na jaw, że piłkarz miał romans z adeptką prawa, którego owocem jest córka Inez. 

Doda i Emil Haidar Doda i Emil Haidar East News

Doda i Emil Haidar

Doda i Emil Haidar po rozstaniu nie tylko prali brudy w sieci, ale i przerzucali się oskarżeniami. Doda twierdziła, że ma kompromitujące nagrania Haidara, za których nieupublicznianie domagała się bajońskiej sumy pieniędzy, zaś Haidar twierdził, że przyjaciel Dody miał mu grozić. W międzyczasie Dorota Rabczewska ujawniła prywatną korespondencję z Emilem Haidarem, w której przyznał się on do nadużywania alkoholu. Ostatecznie sprawa trafiła do sądu.

Antoni Królikowski i Joanna Opozda Antoni Królikowski i Joanna Opozda ONS

Joanna Opozda i Antoni Królikowski

Związek tej pary od samego początku wzbudzał sporo kontrowersji. Wszystko z powodu "kochliwości" aktora. "Życzliwi" fani przepowiadali rychły koniec tej znajomości i tym razem ich czarne scenariusze znalazły potwierdzenie w rzeczywistości. Antek Królikowski związał się z Asią Opozdą i ogłosił to w sieci zaledwie kilkanaście dni po rozstaniu z poprzednią partnerką, Kasią. Pół roku później, dwa dni przez Wigilią Antek zerwał z Asią. Powodem rozstania miała być zdrada, której się dopuścił. Aktor ponoć wciąż czuje mięte do swojej eksdziewczyny Kasi, którą... zostawił dla Asi.

Tymon Tymański i Maria Bros Tymon Tymański i Maria Bros EastNews

Tymon Tymański i Maria Tymańska

Tymon Tymański i Maria Tymańska rozstali się po sześciu latach małżeństwa z powodu wywiadu, którego udzielił muzyk. Tymański wyznał, że jest poliamorystą i "zdarza mu się wylądować w nie swoim łóżku". Maria, o tym, że żyje w "otwartym związku", dowiedziała się z tabloidu.