Te gwiazdy przesadziły z medycyną estetyczną. Przed operacjami wyglądały zupełnie inaczej

Zabiegi medycyny estetycznej i operacje plastyczne cieszą się ogromną popularnością wśród gwiazd i osobowości ze świata show-biznesu. Niestety, nie wszystkim fanom ingerowania w wygląd zewnętrzny udaje się zatrzymać zabiegi w porę. Zobaczcie najpopularniejsze metamorfozy. Kto zyskał, a kto stracił?
Laluna Unique Laluna Unique instagram.com/lala_laluna_official/

Laluna Unique

Laluna Unique zyskała popularność dzięki angażowi w programie "Królowe życia". Udział w show zapewnił jej zastrzyk gotówki, który pozwala inwestować w siebie. Laluna ostatnio powierzyła swój wygląd w ręce tureckich chirurgów i jest szalenie zadowolona z efektów ich pracy. 

Ewelona z 'Warsaw Shore' Ewelona z 'Warsaw Shore' East News, instagram.com/ewel0na/

Ewelona z "Warsaw Shore"

Za jedną z największych fanek medycyny estetycznej w Polsce uchodzi Ewelona, uczestniczka show MTV - "Warsaw Shore". Kubiak zmieniła się nie do poznania, a jej fani niejednokrotnie zadają jej pytanie: "Czyja to twarz?". Zmiana na plus?

Victoria Sypucińska 'Warsaw Shore' Victoria Sypucińska 'Warsaw Shore' instagram.com/victoriasypucinska/

Victoria Sypucińska

Wydaje się, że uczestniczki "Warsaw Shore" korzystają z usług tego samego chirurga plastycznego. Victoria Sypucińska, która zagrała również w kilku rapowych teledyskach, bardzo przypomina Ewelonę. Obie panie postawiły na ogromne wargi, spiczastą brodę i mocne konturowanie twarzy. Podoba Wam się w nowej odsłonie? 

Mała Ania z 'Warsaw shore' Mała Ania z 'Warsaw shore' youtube.com/MTV, instagram.com/malaa_official

Anna Aleksandrzak

Jedną z największych metamorfoz zafundowała sobie Anna Aleksandrzak. "Mała Ania" z "Warsaw shore" jest nie do poznania. Która wersja podoba Wam się bardziej? 

Jocelyn Wildenstein, 'Kobieta kot' Jocelyn Wildenstein, 'Kobieta kot' instagram.com/jocelynbefore, East News

"Kobieta kot"

Jocelyn Wildenstein w latach 70. zajmowała się modelingiem. Jej uroda zachwycała wszystkich. Niestety, w pewnym momencie coś poszło nie tak i modelka zaczęła przesadzać z poprawkami. Ostatecznie przylgnął do niej przydomek "Kobieta kot". Jocelyn w jednym z ostatnich wywiadów powiedziała... że nie miała żadnej operacji plastycznej. Wierzycie w to?

Rodrigo Alves, Jessica Alves Rodrigo Alves, Jessica Alves instagram.com/jessicaalvesuk/

Jessica Alves

Rodrigo Alves przeszedł największą metamorfozę. Mężczyzna najpierw zapragnął być "Żywym Kenem" - wszczepił sobie implanty mięśni brzucha i klatki piersiowej, poprawił rysy twarzy, a nawet... powiększył jądra. Po wielu operacjach Rodrigo Alves oznajmił, że czuje się kobietą i od teraz chce, by nazywać go Jessica. Alves również poddała się kilku operacjom, w tym powiększenia piersi. Zobaczcie efekty. Poznalibyście go na ulicy?

Więcej o: