Hubert Urbański został przyłapany z córkami w restauracji. Uwagę zwraca jego metamorfoza - jest łysy i nie ma brody

Hubert Urbański znany jest głównie jako elegancki prowadzący 'Milionerów'. Ostatnio dał się jednak przyłapać paparazzi w casualowej stylizacji podczas rodzinnego wypadu na lody. Na jaw wyszła jego nowa fryzura.
Hubert Urbański Hubert Urbański KAPIF, Plotek exclusive

Hubert Urbański

Huberta Urbańskiego nie trzeba nikomu przedstawiać. To polski dziennikarz i prezenter telewizyjny, któremu największą sławę przyniósł program "Milionerzy". Swego czasu Urbański prowadził również "Taniec z gwiazdami" oraz "Bitwę na głosy". Był także gospodarzem reality show "Jestem, jaki jestem", które ukazywało prywatne życie Michała Wiśniewskiego.

Przystojny prezenter zdążył nas już przyzwyczaić do swoich siwych włosów, będących niejako jego wizytówką, oraz eleganckich stylizacji, na które składał się zazwyczaj krawat i garnitur. Najnowsze zdjęcia Huberta Urbańskiego przełamują jednak ten wizerunek.

Hubert Urbański, Milionerzy Hubert Urbański, Milionerzy KAPIF

Era "Milionerów"

Wróćmy jednak jeszcze na chwilę do roku 1999. To wtedy Hubert Urbański dał się poznać szerokiej publiczności za sprawą "Milionerów". Ponad dwadzieścia lat temu białe włosy nie były jeszcze jego znakiem rozpoznawczym.

Taniec z Gwiazdami - III edycja Tango i Jive Taniec z Gwiazdami - III edycja Tango i Jive KAPIF

"Taniec z gwiazdami" i klasyczna fryzura

W roku 2005 Hubert Urbański współprowadził z Magdą Mołek pierwszą polską edycję Tańca z Gwiazdami. Kiedy Rafałowi Cieszyńskiemu udało się porwać Huberta do tańca, dziennikarz nosił klasyczną, krótką fryzurę z przedziałkiem na bok.

Bitwa Na Głosy Bitwa Na Głosy KAPIF

Wierny swojej fryzurze

W 2011 roku Hubert Urbański zaczął prowadzić "Bitwę na Głosy". Chociaż pozostawał wierny swojej fryzurze i garniturowi, to okazjonalnie dał się przyłapać z wąsikiem i w ekstrawaganckich skarpetkach. Wtedy też mogliśmy zauważyć, iż włosy prezentera wyraźnie posiwiały.

Hubert Urbański Hubert Urbański Plotek exclusive

Skrywana tajemnica

Ostatnio jednak Hubert Urbański zaprezentował się fanom w casualowym wydaniu. Postanowił bowiem zabrać swoje pociechy na lody. Ten rodzinny wypad stał się też okazją do pokazania światu nowej fryzury. Podczas wyboru smaków zmianę, która zaszła we włosach prezentera, skrywa szary kaszkiet, ale już niedługo tajemnica ma wyjść na jaw.

Hubert Urbański Hubert Urbański Plotek exclusive

Nowa fryzura Huberta Urbańskiego

Kiedy Hubert Urbański zasiadł z rodziną do stolika, by rozkoszować się słodkościami, otaczającym prezentera ludziom jego nowa fryzura ukazała się w pełnej okazałości.

Hubert Urbański Hubert Urbański Plotek exclusive

Hubert urbański ogolił się na łyso

Widzimy, że Hubert Urbański dość drastycznie zmienił swoją fryzurę. Prezenter ogolił się praktycznie na łyso. Próżno szukać zarówno brody, jak i siwych włosów, do których dziennikarz zdążył nas przyzwyczaić.

Hubert Urbański Hubert Urbański Plotek exclusive

Strzał w dziesiatkę

Widać jednak, że pomimo spektakularnej zmiany fryzury, Hubertowi i jego rodzinie humory dopisywały, a wybrane smaki lodów okazały się strzałem w dziesiątkę.

Hubert Urbański Hubert Urbański Plotek exclusive

Będziecie tęsknić?

Po skończonym posiłku Hubert Urbański ponownie ukrył nową fryzurę pod kaszkietem, a słodkości popił wodą mineralną.

Jak myślicie, co skłoniło prezentera do takiej metamorfozy? Będziecie tęsknić za jego brodą i charakterystycznymi białymi włosami?

Więcej o:
Komentarze (8)
Hubert Urbański ogolił się na łyso. Gdzie się podziała jego broda?
Zaloguj się
 • baxter21

  Oceniono 7 razy 7

  Najbardziej mnie wzruszyła ta historia o idealnym dopasowaniu smaku lodów - ot co. Cały poziom plotka czy tam pudelka

 • matylda1001

  Oceniono 3 razy 3

  A mój sąsiad przeciwnie :) Był łysy jak kolano a teraz zapuścił włosy i nawet możliwe, że zrobi sobie dredy. Nie wiem jeszcze czy będe tęskniła za jego łysiną chociaż widuję go sto razy częściej niż Urbańskiego.

 • Oceniono 1 raz 1

  Ma prawo chciał się zmienić jego sprawa. Pesela sobie nie zmienił przez to, że chcę się odmłodzić tak jak co niektóre śmierć celebrytki w ciąży.

 • ese1

  Oceniono 1 raz 1

  skad wiecie, ze nie jest chory?

 • voyteko

  0

  zrobil to po skoku na bank...

 • Krzysztof Robert

  0

  Teraz też będę jadł lody i popijał wodą a otaczający mnie ludzie zobaczą jak prawda wyjdzie na jaw, Jezu kto to jest ten Urbański, autorytet naukowy??????To zwykły rozwodnik, aktor i tylko tyle

 • Wojciech Joński

  0

  Może to być zabezpieczenie przed COVIDEM 19.Podobno przez włosy też się przenosi. Władzy wierzy, ale lepiej się przygotować !

 • lignan

  0

  Może kobiety się wypowiedzą, ale dla mnie on jest obleśny... I te tatuaże na palcach...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX