Magda Gessler z Waldemarem, 'Lewa' z Chodakowską, a może Prokop z Wellman? Oto nasze propozycje ostatniej pary drugiej edycji 'Dance, Dance, Dance'

Już niedługo poznamy ostatnich uczestników drugiej edycji, uwielbianego przez Polaków tanecznego show, 'Dance, Dance, Dance'. Zastanawiacie się, kto to będzie? My mamy swoje propozycje! Te pary z pewnością zawojowałyby sceną programu TVP.
Magda Gessler imprezuje z córką i mężem Magda Gessler imprezuje z córką i mężem Screen z Instagram.com/ magdagessler_official

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski wydają się być oczywistym wyborem. Ich szalony taniec nagrany podczas wakacji stał się hitem sieci. W ich ślady poszły tysiące, a Instagram zalała fala filmów z hasztagiem #GesslerChallenge. Tańcząca królowa TVN-u z partnerem to marzenie chyba każdego! 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Dzieje się ???????? @lara_gessler #gesslerchallenge

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official) Sie 6, 2019 o 11:04 PDT

Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska Fot. chodakowskaewa/Instagram

Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska

Choć to raczej nierealne, Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska byłyby duetem idealnym! Obie wysportowane, znane i uwielbiane przez Polki. Na scenie pokazałyby z pewnością wiele ciekawych figur, które prezentują jedynie na salach treningowych. Poza tym u jury miałyby fory. W końcu Ewa zna się z Idą Nowakowską i Robertem Kupiszem, z którymi oceniała uczestników pierwszej edycji. Dziewczyny, co Wy na to?

Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska
Facebook.com/Ewa Chodakowska

Dorota Wellman i Marcin Prokop Dorota Wellman i Marcin Prokop KAPIF.pl

Dorota Wellman, Marcin Prokop

Ulubiony duet prowadzących w Polsce sprawdziłby się dosłownie wszędzie! Poczucie humoru, sympatia widzów i sukces gwarantowany. Dorota Wellman i Marcin Prokop dostarczyliby widzom z pewnością wiele śmiechu i prawdziwej rozrywki. Dla nich różnica wzrostu nie byłaby żadną przeszkodą.

Dorota Wellman i Marcin Prokop
KAPIF.pl

Wojciech Szczęsny i Grzegorz Krychowiak Wojciech Szczęsny i Grzegorz Krychowiak Instagram.com/ grzegorz.krychowiak

Grzegorz Krychowiak, Wojciech Szczęsny

Dwaj przyjaciele z boiska nie raz już pokazali, że w swoim towarzystwie czują się świetnie. Grzegorz Krychowiak i Wojciech Szczęsny to jedni z najpopularniejszych sportowców w naszym kraju. Z pewnością przyciągnęliby przed telewizory sporo fanów, którzy chętnie zobaczyliby, jak ich kończyny pracowałyby na scenie.

Grzegorz Krychowiak, Wojciech Szczęsny
Instagram/grzegorz.krychowiak

Krzysztof Ibisz Krzysztof Ibisz KAPIF.pl

Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz

Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz nie bez powodu znaleźli się w naszym zestawieniu. Prezenterzy od kilku już lat prowadzącą "Taniec z Gwiazdami" w Polsacie. Widzieli więc już wiele tańców, wiedzą też, na co uwagę zwracają jurorzy. Widzowie z wielką nadzieją wyczekują, aż w końcu wyruszą w balety! 

+Paulina Sykut, Krzysztof Ibisz  2016-09-16
KAPIF.pl

Bracia Golec

Od zawsze razem, od zawsze na scenie. Bracia Golec to jedno z najpopularniejszych rodzeństw w Polsce. Ich muzyka porusza do tańca niemalże każdego, nie tylko górala. Może czas na jakiś czas zrezygnować z instrumentów oraz mikrofonów i wyruszyć na parkiet. Paweł i Łukasz tańczący do swoich utworów to byłby hit!

tvp,gwiazdy tvp
Kapif

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway Dawid Podsiadło i Taco Hemingway Kuba Dąbrowski

Dawid Podsiadło, Taco Hemingway

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway jako pierwsi artyści z Polski wyprzedali Stadion Narodowy. Może tyle samo osób przyciągnęliby przed telewizory? Jacek Kurski powinien wziąć ich pod uwagę. 

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor Fot. AKPA

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor

Śmieszków i przeróżnych uszczypliwości na Instagramie Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora nie brakuje. Może zamiast robić to w sieci, pokazaliby swój dystans do siebie na scenie "Dance, Dance, Dance"?

Joanna Koroniewska
Fot. maciej_dowbor/Istagram

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha Kuba Wojewódzki i Anna Mucha Kapif

Kuba Wojewódzki, Anna Mucha

Nikt już tak naprawdę nie wie, jakie relacje łączą Kubę Wojewódzkiego i Annę Muchę. On coraz częściej prowokuje media, wrzucając bardzo sugerujące zdjęcia i opisy, a ona milczy. Fani jednak marzą, by dziennikarz i aktorka wrócili do siebie. Może wspólny występ na scenie zbliżyłby ich do siebie? Mucha z pewnością pokazałaby mu, jak poruszać bioderkami. W końcu wygrała "Taniec z Gwiazdami".

Kuba Wojewódzki, Anna Mucha
Kapif

Dominika Gwit z mężem Dominika Gwit z mężem Fot. Dominika Gwit - Instagram

Dominika Gwit z mężem Wojciechem Dunaszewski

Dominika Gwit nigdy nie ukrywała, że płynie w niej gorąca krew. Choć mało kto wróżył jej sukces w "Tańcu z Gwiazdami", ona dotarła aż do ćwierćfinału. Poradziła sobie świetnie, a umiejętnościami jakie zdobyła, często chwali się na Instagramie. 

Na scenie chcielibyśmy zobaczyć ją z mężem. Mogliby zarażać swoją miłością nie tylko przez makulaturę, ale i przez ekran telewizora.

A Wy kogo byście widzieli? Jesteśmy ciekawi Waszych wymarzonych par!

Więcej o:
Komentarze (5)
Magda Gessler z Waldemarem, a może "Lewa" z Chodakowską? Oto nasze propozycje ostatniej pary drugiej edycji "Dance, Dance, Dance"
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  Jasny gwint

 • Gość: juror

  0

  A moze Jaro z kotem...?

 • Gość: Anna

  0

  Wszyscy tylko nie Majdany ,Gessler bo ta lubi z córką łapać chłopów za jaja i nie Kswandiwscy !wszyscy nimi zygaja!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX