Mila Kunis i Ashton Kutcher wybrali się z dziećmi na plac zabaw. Aktor spełnia się w roli ojca i chętnie bawi się z maluchami. Dzieci są już naprawdę duże

Mila Kunis i Ashton Kutcher rzadko pokazują się publicznie z dziećmi. Teraz jednak zostali przyłapani z Dimitrim i Wyatt na placu zabaw w Beverly Hills.
Ashton Kutcher i Mila Kunis z dziećmi w parku Ashton Kutcher i Mila Kunis z dziećmi w parku Forum

Mila Kunis i Ashton Kutcher zabrali dzieci na plac zabaw

Mila Kunis i Ashton Kutcher znają się od lat. Wspólnie zagrali w serialu "Różowe lata 70.", a od czterech lat są małżeństwem. Doczekali się dwójki dzieci, 5-letniej Wyatt i 3-letniego Dimitriego. Mila i Ashton zawsze chętnie spędzają czas ze swoimi dziećmi i tak było również tym razem.

Wyatt Kutcher, córka Ashton Kutcher i Mila Kunis Wyatt Kutcher, córka Ashton Kutcher i Mila Kunis Forum

Wyatt Kutcher to miłośniczka jednorożców

Wyatt jest już na tyle duża, że samodzielnie dawała sobie radę na placu zabaw. Przy okazji było widać, że dziewczynka uwielbia jednorożce. Miała tunikę i leginsy z tym motywem. 

Ashton Kutcher z synem Ashton Kutcher z synem Forum

Ashton Kutcher nie odstępował syna na krok

Ashton Kutcher podczas wypadu do parku chętni bawił się z Dimitrim. Towarzyszył maluchowi cały czas. 

Mila Kunis z synem Mila Kunis z synem Forum

Mila Kunis z synem

Mila Kunis w drodze do auta nosiła 3-latka na rękach. Chowała się przed paparazzi, a zupełnie nieświadomy chłopiec wcinał bułkę. 

Mila Kunis z synem Mila Kunis z synem Forum

Dimitri to cały tata

Dimitri miał na sobie piłkarską koszulkę z nazwiskiem "Kutcher" na plecach. Będzie w przyszłości podbijał serca dziewczyn, o ile już tego nie robi. Jest berdzo podobny do swojego taty, niezły z niego słodziak. 

Ashton Kutcher i Mila Kunis z dziećmi Ashton Kutcher i Mila Kunis z dziećmi Forum

Mila Kunis i Ashton Kutcher z dziećmi

Mila była bez makijażu, a twarz ukrywała pod dużymi okularami. Była ubrana swobodnie, w kwiecistą kurtkę, niebieskie dżinsy i białe sportowe buty. Ashton założył koszulę w kratę, pomarańczową koszulkę polo, beżowe spodnie i brązowe buty. Cała rodzina świetnie się bawiła i od razu to widać na zdjęciach. Dobrze, że mimo wielu obowiązków, aktorska para ma czas dla dzieci.

DK