Katarzyna Ankudowicz wróciła na salony i zaskoczyła metamorfozą. Teraz jest brunetką... z krótkimi włosami

Katarzyna Ankudowicz znana z seriali "Bulionerzy" i "Mamuśki" wróciła na salony. Aktorka przeszła sporą metamorfozę, decydując się na radykalne cięcie i zmianę koloru włosów.
Katarzyna Ankudowicz Katarzyna Ankudowicz KAPiF

Powrót na salony

Na początku września, w centrum Warszawy odbyły się drugie urodziny salonu fryzjerskiego Julii Kamińskiej. Pojawiła się na nich Katarzyna Ankudowicz, która na ściance zaprezentowała się w nowej fryzurze.

Katarzyna Ankudowicz Katarzyna Ankudowicz KAPiF

Ostre cięcie

Kolejną okazją do podziwiania odmienionej Katarzyny była premiera butów. Na ściance aktorka zaprezentowała się w letniej sukience, i krótkich włosach zaczesanych na prawy bok. 

Katarzyna Ankudowicz Katarzyna Ankudowicz KAPiF

Nowy wizerunek

Lepiej jej w krótkich i ciemniejszych włosach?

Wojciech Łozowski i Katarzyna Ankudowicz Wojciech Łozowski i Katarzyna Ankudowicz Mat. promocyjne

Debiut w roli prowadzącej

Katarzyna próbowała swoich sił również jako prezenterka telewizyjna. Polsat zaproponował jej posadę gospodyni w programie "Super dzieciak". Prowadziła go razem z Wojtkiem Łozowskim

Katarzyna Ankudowicz Katarzyna Ankudowicz Mat. promocyjne

Rola życia

Ostatnie pięć lat Katarzyna spędziła na planie serialu "Pierwsza miłość". Grała tam zabawną bohaterkę Beatkę, barmankę i kelnerkę. W 2018 roku pożegnała się jednak z produkcją i usunęła się w cień. 

Katarzyna Ankudowicz Katarzyna Ankudowicz KAPIF.pl

Początki w show-biznesie

Na początku września, w centrum Warszawy odbyły się drugie urodziny salonu fryzjerskiego Julii Kamińskiej. Pojawiła się na nich Ankudowicz, która na ściance zaprezentowała się w nowej fryzurze. Ankudowicz karierę z medialnym światem rozpoczęła w 2004 roku, wcielając się w postać Sylwii Nowak w serialu "Bulionerzy".

Katarzyna Ankudowicz Katarzyna Ankudowicz AKPA

Sympatia widzów

Poczucie humoru i uśmiech na twarzy, zapewniły aktorce sympatię widzów. Dzięki temu, mogła liczyć na kolejne propozycje zawodowe. W 2007 roku była gwiazdą serialu komediowego, "Mamuśki".

Katarzyna Ankudowicz Katarzyna Ankudowicz Kapif

Kariera muzyczna

Nie wszyscy wiedzą, że Ankudowicz jest nie tylko aktorką, ale i wokalistką. Popis swoich wokalnych zdolności dała w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Wcieliła się tam m.in w Dolly Parton, Bruno Marsa, czy Katy Perry.

Więcej o: