Wierzbicki i Schmidt z "Ostrego cięcia" tak wyglądali na początku kariery w TTV. Teraz fryzjerzy zupełnie nie przypominają siebie sprzed lat

Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt to prowadzący programu "Ostre cięcie". Dzięki byciu surowymi mentorami, zdobyli sympatię widzów i miano ekspertów w dziedzinie fryzjerstwa. Lubią eksperymentować z włosami nie tylko na głowach klientów, ale również i swoich. Zobaczcie, jak zmieniali się przez lata.
Tomasz Schmidt, Andrzej Wierzbicki Tomasz Schmidt, Andrzej Wierzbicki KAPIF.pl

Początki kariery

Program 'Ostre cięcie' emitowany jest od 2012 roku. Inspiracją do stworzenia tego formatu były słynne 'Kuchenne rewolucje'. Prowadzącymi są fryzjerzy Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt. Ich zadaniem jest pomaganie podupadającym salonom fryzjerskim.

Andrzej Wierzbicki, Tomasz Schmidt Andrzej Wierzbicki, Tomasz Schmidt KAPIF.pl

Surowi nauczyciele

Charyzmatyczni fryzjerzy szybko zdobyli sympatię widzów. Choć są surowi wobec uczestników programu, często wprost zwracają im uwagę i wytykają błędy, to i tak ostatecznie dokonują spektakularnych metamorfoz w salonach i pomagają fryzjerom być jeszcze lepszymi w swoim fachu.

Wierzbicki Andrzej, Schmidt Tomasz Wierzbicki Andrzej, Schmidt Tomasz KAPIF.pl

Fryzjerscy guru

"Ostre cięcie" przyniosło Andrzejowi i Tomaszowi sporą popularność. W branży fryzjerskiej są postrzegani niemalże jak guru. W programie udowodnili, że są specjalistami od stylizacji fryzur i wiedzą, jak odpowiednio obchodzić się z klientami.

Ostre cięcie
mat. prasowe

Andrzej Wierzbicki Andrzej Wierzbicki screen Instagram/andrzej_wierzbicki_ws

Andrzej Wierzbicki

Andrzej zdecydowanie nie boi się eksperymentować z wizerunkiem, dlatego często możemy go zobaczyć w nowych fryzurach. Trzeba przyznać, że od 2012 roku, czyli od kiedy rozpoczęła się się emisja "Ostrego cięcia", bardzo się zmienił. Widać, że dużo czasu spędza na siłowni.

Tomasz Schmidt Tomasz Schmidt screen Instagram/schmidttomasz

Tomasz Schmidt

Tomasz na przestrzeni lat również przeszedł kilka spektakularnych metamorfoz. Przez pewien czas nosił długą brodę i bujną czuprynę. Teraz jednak znów powrócił do dawnego wizerunku.

,Wierzbicki Andrzej, Schmidt Tomasz2018-04-04
KAPIF.pl

Andrzej Wierzbicki, Tomasz Schmidt Andrzej Wierzbicki, Tomasz Schmidt AKPA

Kariera

Schmidt i Wierzbicki korzystając ze swojej nieprzemijającej popularności, stworzyli swoją linię kosmetyków do pielęgnacji włosów. Ponadto w kilku miastach w Polsce, a także zagranicą otworzyli swoje salony "WS Academy", w których można skorzystać z usług fryzjerskich na najwyższym poziomie.

Andrzej  Wierzbicki, Tomasz Schmidt Andrzej Wierzbicki, Tomasz Schmidt screen Instagram/andrzej_wierzbicki_ws

Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt

Jesteście fanami tego fryzjerskiego duetu?

JP