Wiedzieliście, że Emil Haidar ma tak piękne córki? 18-letnie bliźniaczki robią furorę na Instagramie. Nic dziwnego, bo powalają urodą

Emil Haidar zdobył popularność dzięki temu, że był w związku z Dodą, a nawet się jej oświadczył. Jednak ze ślubu nic nie wyszło. Zamiast przed ołtarzem spotkali się w sądzie. I to nie raz. O ile ten wątek z jego życia jest na językach mediów, o tyle o jego życiu prywatnym niewiele wiadomo. Zaskakujący jest fakt, że Emil ma dwie dorosłe córki bliźniaczki! Oliwia i Wiktoria we wrześniu skończą 19 lat. Dziewczyny wyrastają na piękne kobiety.
Emil Haidar i Doda Emil Haidar i Doda KAPIF.pl

Emil Haidar i Doda

Haidar nie chwali się w mediach społecznościowych swoim życiem prywatnym. Jedynie jego związek z Dorotą Rabczewską był na językach mediów. Jednak kiedy na światło dzienne wyszła informacja, że Emil ma dwie dorastające córki, to była to niemała sensacja! Jego pociechy to 18-letnie bliźniaczki Oliwia i Wiktoria.

Wiktoria Haidar, Oliwia Haidar Wiktoria Haidar, Oliwia Haidar screen Instagram/oliwia.haidar

Wygadał się dziadek

Skąd dowiedzieliśmy się, że Haidar ma dwie córki? Otóż zupełnie przez przypadek! Wygadał się ojciec Emila - Riad Haidar. Mężczyzna startował w wyborach do Sejmu z ramienia Zjednoczonej Lewicy. Na jego plakacie wyborczym pojawiła się informacja, że jest dumnym dziadkiem trzech wnuczek. Jedną z nich jest córka Zosi Ślotały i Kamila Haidara. Natomiast dwie pozostałe wnuczki to właśnie nastoletnie córki Emila Haidara.

Riad Haidar
screen Facebook/Riad Haidar

Emil Haidar, Wiktoria Haidar, Oliwia Haidar Emil Haidar, Wiktoria Haidar, Oliwia Haidar screen Instagram/wiktoria.haidar

Emil Haidar ma dwie córki bliźniaczki

Wiktoria i Oliwia 22 września 2018 roku świętowały swoje 18. urodziny. Na imprezie pojawiło się sporo gości, a wśród nich najbliższa rodzina i oczywiście - tata. Widać, że Emil ma świetny kontakt z córkami.

Wiktoria Haidar, Oliwia Haidar Wiktoria Haidar, Oliwia Haidar screen Instagram/emil.haidar

Wiktoria i Oliwia Haidar

Obecnie córki Emila mają prawie 19 lat. W tym roku skończyły liceum i pisały maturę. Bliźniaczki w szkole były prymuskami. Przez siedem ostatnich lat na ich świadectwach zawsze widniał czerwony pasek. Haidar pochwalił się tym osiągnięciem na swoim profilu na Instagramie.

Moje dziewczyny 7 rok z rzędu nie zawiodły! Gratulacje - napisał dumny tata.
Wiktoria Haidar Wiktoria Haidar screen Instagram/wiktoria.haidar

Wiktoria Haidar

Wiktoria na swoim Instagramie chwali się makijażami, które sama wykonuje. Trzeba przyznać, że świetnie jej wychodzą. Co jeszcze ją pasjonuje?

Interesuję się chyba wszystkim, co możliwe: modą, podróżowaniem, fotografią, makijażem, różnymi akcjami charytatywnymi, muzyką w wolnym czasie, lubię oglądać filmy i grać w Simsy - napisała.

Wiktoria Haidar
screen Instagram/wiktoria.haidar

Oliwia Haidar Oliwia Haidar screen Instagramn/oliwia.haidar

Oliwia Haidar

Oliwia Haidar zdecydowanie wie, co w modzie piszczy! Nastolatka zna się na najnowszych trendach. Na jej profilu na Instagramie widzimy, że nosi hity tego lata, czyli duże spinki z perłami oraz ubrania w neonowych kolorach.

Ponadto po liceum planuje pójść na medycynę, bardzo lubi śpiewać i gra na gitarze!

Oliwia Haidar
screen Instagram/oliwia.haidar

Wiktoria Haidar, Oliwia Haidar Wiktoria Haidar, Oliwia Haidar screen Instagram/oliwia.haidar

Jak dwie krople wody

Oliwia i Wiktoria są do siebie niesamowicie podobne. Wyglądały jak dwie krople wody, jednak rok temu Wiktoria postanowiła zmienić fryzurę i ścięła włosy na krótko.

Wiktoria Haidar
screen Instagram/wiktoria.haidar

Wiktoria Haidar, Oliwia Haidar Wiktoria Haidar, Oliwia Haidar screen Instagram/oliwia.haidar

Siostry i najlepsze przyjaciółki

Dziewczyny łączy nie tylko siostrzana miłość, lecz także wielka przyjaźń. Na swoich profilach na Instagramie często publikują wspólne zdjęcia i nie kryją radości, że mają siebie.

I love you #twinsister #haidarpower #sisterlove - napisała Oliwia.
Emil Haidar z synem Emil Haidar z synem screen Instagram/miss_zi

Trzecia córka Emila Haidara

Całkiem niedawno Zosia Ślotała pochwaliła się, że po raz kolejny została ciocią. Na świat przyszła trzecia córka Emila Haiadara.

Welcome Baby Girl! Kolejna silna kobietka dołącza do nas! GIRL POWER. Gratuluję @ancisavic & @emil.haidar cudowniej córeczki - napisała Ślotała.
Wiktoria Haidar, Oliwia Haidar Wiktoria Haidar, Oliwia Haidar screen Instagram/oliwia.haidar

Oliwia i Wiktoria

Córki Emila Haidara wyrastają na mądre i ambitne kobiety! Jesteśmy zachwyceni.

JP