'7 lat. Pierwsza klasa. Ładna koszula'. Wygląda jak chłopczyk? Dziś to piękna i świadoma swojej kobiecości gwiazda

Z okazji Dnia Dziecka wiele gwiazd pochwaliło się w mediach społecznościowych swoimi zdjęciami z dzieciństwa. Niektóre z nich zupełnie nie przypominają siebie, a inne prawie w ogóle się nie zmieniły. Ciekawe, czy Wy potrafilibyście rozpoznać wszystkich celebrytów. My z niektórymi mieliśmy niemały problem!
Maja Sablewska Maja Sablewska screen Instagram/sablewska

Maja Sablewska

Prezenterka pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem z czasów, kiedy miała 7 lat. Gdyby nie podpis, pomyślelibyśmy, że to fotografia uroczego małego chłopca. Nic bardziej mylnego! To Maja Sablewska. Gwiazda sama zażartowała z siebie:

Chciałabym poznać fryzjera, który mi to zrobił... 7 lat, pierwsza klasa, ładna koszula...
I... w kategorii 'METAMORFOZA'... wygrywam. Wszystkiego co dobre dla wszystkich dzieci tych małych i dużych - napisała Sablewska.

Maja Sablewska
screen Instagram/sablewska

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek screen Instyagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan

1 czerwca swoje urodziny świętuje Małgorzata Rozenek-Majdan. Poznaliście, że ta słodka dziewczynka to właśnie Gosia? My musieliśmy się dobrze przypatrzeć. 'Perfekcyjna' skończyła właśnie 41 lat. Wszystkiego najlepszego!

Już wtedy byłam szczęśliwym, pogodnym i radosnym dzieckiem. Wierzącym, że świat jest pięknym miejscem, w którym będę mogła zrealizować swoje marzenia. Dziś z perspektywy tych 41 lat (!) mogę śmiało powiedzieć, że wszystko, co sobie wymarzyłam, mam, i chociaż życie nie zawsze było łatwe, to tej małej Małgosi ze zdjęcia powiedziałabym - nic nie zmieniaj, będziesz bardzo szczęśliwa.

Małgorzata Rozenek
screen Instagram/m_rozenek

Magda Gessler Magda Gessler screen Instagram/magdagessler_official

Magda Gessler

Tutaj chyba nikt nie ma wątpliwości, że na zdjęciu jest słynna Magda Gessler. Od dziecka restauratorka ma na głowie burzę loków, która stała się jej znakiem rozpoznawczym.

Od początku wiedziałam, że będę miała dużo roboty, nie byłam zachwycona. No ale cóż, życie za to mam nie czarno-białe, ale wspaniałe - napisała pod zdjęciem.

Magda Gessler
screen Instagram/magdagessler_official

Agnieszka Woźniak-Starak z mamą Agnieszka Woźniak-Starak z mamą screen Instagram/aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak z mamą

Z kolei tutaj widzimy małą Agnieszkę Woźniak-Starak, pozującą razem z mamą. Teraz już wiemy, po kim prezenterka odziedziczyła urodę!

Dostałam od mamy z okazji Dnia Dziecka. #dziendziecka #naburmuszona #jedynaczka - napisała Agnieszka pod zdjęciem.

Agnieszka Woźniak-Starak
screen Instagram/aga_wozniak_starak

Kamil Kula Kamil Kula screen Instagram/mzmudatrzebiatowska

Kamil Kula

Marta Żmuda Trzebiatowska pochwaliła się fotografią z dzieciństwa swojego męża Kamila Kuli. Aktor świętuje nie tylko Dzień Dziecka, ale przede wszystkim urodziny i to w dodatku okrągłe, bo 30. Wszystkiego najlepszego!

Kochani, dziś mój najlepszy przyjaciel, najzabawniejszy facet, jakiego znam, który potrafi rozśmieszyć mnie tak, że aż boli mnie brzuch, facet, który potrafi zachować zimną krew w każdej sytuacji, na którym można polegać, którego słowo honoru cenniejsze jest od najdroższych kruszców, super mąż i wspaniały tata, jednym słowem SUPER FACET obchodzi 30 urodziny! Spełnienia marzeń Kochanie!

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula
screen Instagra,/mzmudatrzebiatowska

Paulina Krupińska Paulina Krupińska screen Instagram/pkrupinska

Paulina Krupińska

Na tym zdjęciu widzimy ośmioletnią Paulinę Krupińską. Gwiazda z okazji Dnia Dziecka postanowiła trochę powspominać lata 90.

Oby nigdy nie zabrakło w nas dziecięcej radości z małych rzeczy. Kto pamięta: Gumę turbo? Oranżadę w proszku? Lody Bambino? Grę w klasy? Trzepak? Co tam jeszcze było? #dzieńdziecka #malaja #8lat #lata90

Paulina Krupińska
screen Instagram/pkrupinska

Katarzyna Cichopek Katarzyna Cichopek screen Instagram/kasiacichopek

Katarzyna Cichopek

A tego malucha rozpoznaliście? Nam rozszyfrowanie tej zagadki chwilę zajęło. Jednak kiedy bliżej się przyjrzycie, zobaczycie, że to Kasia Cichopek. Na zdjęciu z piękną mamą.

Katarzyna Cichopek
screen Instagram/kasiacichopek

Weronika Rosati Weronika Rosati screen Instagram/weronikarosati

Weronika Rosati

A o to kolejna trudna zagadka. Jedyną wskazówką są ciemne włosy i przenikliwe spojdzenie. Trzeba przyznać, że Weronika Rosati była naprawdę uroczym dzieckiem.

Weronika Rosati
screen Instagram/weronikarosati

Dominika Gwit Dominika Gwit screen Instagram/dominikagwit

Dominika Gwit

To zdjęcie to nasz hit. Dominika Gwit, którą widzicie na zdjęciu, od małego była żywiołową i pełną temperamentu osobą. Cieszymy się, że wraz z dorosłością nie zatraciła tej energii.

Prawdziwej, czystej, dziecięcej radości Wam życzę! I pięknej nieskalanej Miłości! Takiej jak ma każde dziecko! Na całe życie Wam życzę! Ps. Nic się nie zmieniłam, prawda? - napisała pod zdjęciem.

Dominika Gwit
screen Instagram/dominika_gwit

JP

Natalia Szroeder z mamą Natalia Szroeder z mamą screen Instagram/natalia_szroeder

Natalia Szroeder z mamą

A tutaj widzimy maleńką Natalię Szroeder z mamą. Piosenkarka wygląda obecnie prawie tak samo jak jej mama w młodości. WOW!

Natalia Szroeder z mamą
screen Instagram/natalia_szroeder

Anita i Adrian 'Ślub od pierwszego wejrzenia' Anita i Adrian 'Ślub od pierwszego wejrzenia' screen Instagram/anitaczylija

Anita i Adrian "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Tych dwoje połączył program telewizyjny 'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Anita i Adrian, choć poznali się nieco ponad rok temu, już od dzieciństwa mieli ze sobą sporo wspólnego. Spójrzcie na te stylówki. Naprawdę urocze dzieciaki.

No i kto by powiedział wtedy, że nasze drogi tak się skrzyżują? Z okazji Dnia Dziecka życzę wszystkim, by dawali sobie jak najwięcej okazji, żeby marzyć... nawet te najbardziej szalone czasem się spełniają - napisała Anita pod fotografią.

Anita i Adrian 'Ślub od pierwszego wejrzenia'
screen Instagram/anitaczylija

Agata Młynarska Agata Młynarska screen Instagram/agata_mlynarska

Agata Młynarska

Swoim zdjęciem z dzieciństwa postanowiła pochwalić się również Agata Młynarska. Tutaj nie mamy wątpliwości, że to fotografia dziennikarki. Jej spojrzenie się nie zmieniło.

Jastarnia, 1969, mam 4 lata. Jedno z ukochanych miejsc mojego dzieciństwa. Wszystkim dorosłym życzę na Dzień Dziecka by dali sobie prawo do pokochania dziecka w sobie.

Agata Młynarska
screen Instagram/agata_mlynarska

Więcej o:
Komentarze (69)
"7 lat. Pierwsza klasa. Ładna koszula". Wygląda jak chłopczyk? Dziś to piękna i świadoma swojej kobiecości gwiazda
Zaloguj się
 • Gość: Seba

  Oceniono 50 razy 44

  Botoks to dziś... równa się piękno?! Śmieszne...i zarazem smutne! Te kobiety nie zdają sobie chyba dziś sprawy, jak są oszpecone!!!

 • komentator.81

  Oceniono 38 razy 34

  Wniosek jest jeden:

  Chirurgia plastyczna jest POWSZECHNA wśród celebrytów i świadczy o ich pustce intelektualnej.

 • sloncenadnami

  Oceniono 26 razy 26

  najpiękniejsze dziecko to Kamil Kula - uroda została do dziś :)

 • bsuwala

  Oceniono 27 razy 19

  To juz mocna choroba! Maja sablewska wyrosła na piękna kobietę i zdjęcia po tych wszyskich Dodo-podobnych operacjach! Opanujcie się!

 • Gość: Mi

  Oceniono 19 razy 17

  Zdjęcie Rozenek przedstawia dziewczynkę z lat 70-tych. Widać to po wózku i ubiorze.i to zdjęcie udowodniło, ze Małgosia zaniża swój wiek.

 • Gość: Asia

  Oceniono 18 razy 16

  Sablewska koszmar

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX