Bradley i Irina jednak się nie rozstali? Byli razem na obiedzie, ale modelka nie wygląda na zadowoloną

Niedawno zagraniczne media rozpisywały się, że Bradley Cooper i Irina Shayk się rozstali. Fani tej pary sugerowali, że powodem kryzysu w ich związku miała być przyjaźń aktora z Lady Gagą. Jednak okazuje się, że piosenkarka nie miała z tym nic wspólnego. Podobno Bradleya i Irinę miała poróżnić wizja wspólnej przyszłości. On chciał zachować prywatność i nie chwalić się w mediach związkiem, a ona miała odmienne zdanie w tej kwestii. Ostatecznie ani Cooper, ani Shayk nie potwierdzili, że nie są już razem. Niedawno paparazzi przyłapali ich na wspólnym spacerze z córką Leą.
Bradley Cooper, Irina Shayk, Lady Gaga Bradley Cooper, Irina Shayk, Lady Gaga A.M.P.A.S./PictureLux / ,A.M.P.A.S./PictureLux/agefotostock/East News

Bradley i Irina mieli kryzys przez Lady Gagę?

Widzowie na całym świecie pokochali film "Narodziny gwiazdy". Historia miłości Ally i Jacka była na tyle przejmująca i realistyczna, że niektórym fikcja i rzeczywistość mogły się pomylić. Po premierze produkcji oraz po gali rozdania Oscarów spekulacjom nie było końca. Media rozpisywały się o rzekomym romansie Lady Gagi i Bradleya Coopera. Co więcej, podobno partnerka aktorka - Irina Shyak - bardzo cierpiała przez kolejne doniesienia o intensywnej znajomości Coopera i Gagi.

Bradley Cooper, Irina Shayk Bradley Cooper, Irina Shayk Jordan Strauss/AP

Podobno się rozstali

Po kilku tygodniach od Oscarów, plotki o romansie aktora i wokalistki ucichły. Znów wydawało się, że Irina i Bradley mają się dobrze i nic nie jest w stanie ich rozdzielić. Przypomnijmy, że są parą od 2015 roku, a po dwóch latach związku na świat przyszła ich córka Lea De Seine.

Jednak niedawno znów ich nazwiska pojawiły się na pierwszych stronach gazet. Zagraniczne media poinformowały, że Cooper i Shyak się rozstali! Podobno powodem rozpadu związku miała być różnica w postrzeganiu ich relacji.

Bradley zawsze chciał zachować prywatność w życiu osobistym, podczas gdy Irina uważała, że powinni być znacznie bardziej medialnym związkiem - donosił portal MTO News.
Bradley Cooper, Irina Shyak Bradley Cooper, Irina Shyak Bauer-Griffin / SplashNews.com / (Bauer-Griffin / SplashNews.com/East News

Bradley i Irina zażegnali kryzys?

Ani Bradley, ani Irina nigdy osobiście nie potwierdzili tych szokujących doniesień. Niedawno paparazzi przyłapali ich na spacerze z córką Leą. Rodzina była widziana w Los Angeles, gdzie wspólnie udali się do jednej z popularnych wśród gwiazd restauracji Giorgio Baldi.

Bradley Cooper, Irina Shyak Bradley Cooper, Irina Shyak Fernando Allende/Broadimage / 1Fernando Allende/Broadimage/Broad Image/East News

Bradley jest wdzięczny Irinie

Okazuje się, że w każdej plotce jest ziarno prawdy. Doniesienia o rzekomym rozstaniu być może wcale nie były bezpodstawne. Jak podaje portal Hollywood Life, od jakiegoś czasu Bradley każdą wolną chwilę poświęca rodzinie, ponieważ teraz Irina jest dla niego priorytetem. Może teraz stara się naprawić coś, co wcześniej zepsuł?

Bradley od dawna jest zajęty pracą nad wieloma projektami. Jednak teraz, kiedy ma trochę więcej czasu, może poświęcić więcej uwagi Irinie. Jest jej bardzo wdzięczny za całe  wsparcie, które dała mu w intensywnym czasie po filmie "Narodziny gwiazdy". Obecnie relacja z ukochaną jest dla niego priorytetem - powiedział przyjaciel Iriny dla Hollywood Life.
Bradley Cooper, Irina Shyak Bradley Cooper, Irina Shyak Eastnews

Bradley i Irina

Na zdjęciach zrobionych przez paparazzi widać, że Bradley jest szczęśliwy. Trzyma na rękach córkę i szeroko się uśmiecha. A Irina? Jej mina daje do myślenia. Nie wygląda na zadowoloną.

Bradley Cooper, Irina Shyak Bradley Cooper, Irina Shyak Eastnews

Bradley skupia się na córce

Podczas gdy Cooper zajmuje się córką i skupia na niej swoją całą uwagę, Irina idzie krok za nimi. Aktor mógł nawet nie zauważyć, że jego partnerka jest smutna.

Irina Shyak Irina Shyak Eastnews

Irina wygląda na smutną

Choć Irina wcześniej chciała mieć medialny związek, to teraz bardziej ceni sobie prywatność. Może zmiana jej decyzji jest spowodowana plotkami o domniemanym kryzysie, które krążą w mediach od dłuższego czasu? Informator Hollywood Life tłumaczy swoją przyjaciółkę i twierdzi, że nie ma mowy o żadnych kłopotach. Modelka po prostu lubi spędzać czas w zaciszu domowym:

Irina lubi, kiedy Bradley ją rozpieszcza i zabiera do restauracji, ale teraz woli zostawać z nim w domu, gotować obiad i po prostu cieszyć się spędzaniem wolnego czasu z rodziną.
Bradley Cooper, Irina Shyak Bradley Cooper, Irina Shyak Eastnews

Bradley bardzo się stara

Bradley z pewnością nie chce rezygnować z tego, co przez cztery lata związku udało mu się zbudować z Iriną. Poza tym, łączy ich nie tylko wspólna przeszłość, ale przede wszystkim ukochana córka.

Bradley Cooper, Irina Shyak Bradley Cooper, Irina Shyak Fernando Allende/Broadimage / 1Fernando Allende/Broadimage/Broad Image/East News

Bradley i Irina

Mamy nadzieję, że jeśli faktycznie w ich związku jest kryzys, to szybko go zażegnają! Bardzo kibicujemy Bradleyowi i Irinie.

JP

Więcej o: