Oto Anastasiya, która za wszelką cenę chce być sławna. Robiła szpagat w "Top model", biła się w "Ex na plaży", a teraz bierze udział w kolejnym reality show

Anastasiya Yandaltsawa jest nową gwiazdą 11. sezonu kontrowersyjnego reality show "Warsaw Shore". Możecie ją pamiętać też z programu "Ex na plaży", w którym kłóciła się ze wszystkimi uczestnikami oraz z "Top model", w którym podrywała Marcina Tyszkę. Sprawdziliśmy, kim jest Anastasiya i czym zajmuje się na co dzień.
Anastasiya 'Warsaw Shore' Anastasiya 'Warsaw Shore' screen Instagram.com/anastasiya_yandaltsava369

Kim jest Anastasiya?

Anastasiya Yandaltsava ma 25 lat i pochodzi z Białorusi. Okazuje się, że to współczesna kobieta renesansu, gdyż, jak sama nieskromnie o sobie mówi, zawodowo zajmuje się wieloma rzeczami. Podobno jest projektantką mody, stylistką, charakteryzatorką, wizażystką i tancerką.

Na jednym z portali, gdzie reklamują się modelki-amatorki napisała:

Mam doświadczenie filmowe, brałam udział w krótkich filmach, reality show, teledyskach, występach tanecznych, teatralnych oraz sesjach zdjęciowych. Poza tym nie będę skromna, bo taka nie jestem, ale powiem krótko, jestem bardzo ambitną osobą, która jeżeli coś zaczyna robić, to daje z siebie wszystko.
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Anastasiya Yandaltsava (@anastasiya_yandaltsava369) Kwi 15, 2018 o 1:54 PDT

Anastasiya 'Warsaw Shore' Anastasiya 'Warsaw Shore' screen Instagram.com/anastasiya_yandaltsava

Anastasiya Yandaltsava zna pięć języków

Okazuje się, że początkująca celebrytka zna aż sześć języków. Jak twierdzi, biegle rozmawia po polsku, rosyjsku, ukraińsku, francusku, włosku i angielsku. Jeśli chodzi zaś o jej edukację, to podobno uczyła się w wizażu w Szkole Make Upu oraz studiowała filologię rosyjską w Wyższej Szkole Lingwistycznej.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Happy Valentine's day!??

Post udostępniony przez Anastasiya Yandaltsava (@anastasiya_yandaltsava369) Lut 14, 2019 o 7:01 PST

Anastasiya 'Warsaw Shore' Anastasiya 'Warsaw Shore' screen TVN 'Top model'

Anastaiya była na castingu w "Top model"

Anastasiya w 2013 roku próbowała swoich sił w programie "Top model". Białorusinka słynie ze swojej pewności siebie, dlatego nie bała się wykonywać trudnych zadań. Przed jurorami odważnie pozowała, oblała się szklanką wody i wskoczyła na stół, gdzie siedział Marcin Tyszka. Niestety za względu na to, że ma jedynie 163 cm wzrostu, nie miała szans na zostanie top modelką.

Anastasiya 'Warsaw shore'
screen TVN 'Top model'

Anastasiya 'Warsaw Shore', 'Ex na plaży' Anastasiya 'Warsaw Shore', 'Ex na plaży' screen MTV 'Ex na plaży'

Najbardziej kontrowersyjna postać w "Ex na plaży"

Anastasiyę w 2018 roku mogliśmy oglądać w czwartym sezonie "Ex na plaży". Formuła tego programu polega na tym, że cztery piękne kobiety i czterej przystojni mężczyźni spotykają się na rajskiej plaży i mieszkają w luksusowej willi. W każdym odcinku reality-show "niespodziewanie" pojawiają się ich ex partnerzy, co wywołuje dużo emocji i prowadzi do konfliktów.

Anastasiya była bardzo kontrowersyjną postacią tej edycji "Exa". Kłóciła się ze wszystkimi i kilka razy wdała się w bójkę z innymi uczestniczkami.

Anastasiya 'Warsaw Shore', 'Ex na plaży'
screen MTV 'Ex na plaży'

Anastasiya 'Warsaw Shore' Anastasiya 'Warsaw Shore' screen Facebook.com/warsawshore

Anastasiya chce podbić "Warsaw Shore"

W 11. sezonie "Ekipy z Warszawy" możemy oglądać kilkoro uczestników z "Ex na plaży". Wśród nich znalazła się również Anastasiya, która otwarcie wyznała, że chce podbić "Warsaw Shore". Choć za nami dopiero dwa odcinki programu, to Białorusinka już zdążyła sporo namącić i zajść za skórę dwóm uczestniczkom. Ewelinie wprost powiedziała, że przytyła, zaś po agresywnej wymianie zdań z Klaudią, zaczęła się z nią popychać.

Po stronie Anastasiyi stanął jedynie Stifler, który zaczął ją bronić.

Anastasiya 'Warsaw Shore'
screen Facebook.com/warsawshore

Anastasiya 'Warsaw shore' Anastasiya 'Warsaw shore' screen Facebook.com/warsawshore

Anastasiya i Stifler mają romans w "Warsaw Shore"

Kiedy Anastasiya poznała osobiście Stiflera, od razu wpadł jej w oko. Ewidentnie ona mu też, dlatego w programie można zobaczyć gorące sceny, w których namiętnie się całują, przytulają i tańczą. Oczywiście, wszystko odbywa się pod wpływem alkoholu.

Początkująca celebrytka wie, że znajomość z najpopularniejszym uczestnikiem "Warsaw Shore" może przynieść jej sławę. A, przecież, to właśnie o tym najbardziej marzy.

Anastasiya 'Warsaw Shore'
screen Facebook.com/warsawshore

Anastasiya 'Warsaw Shore' Anastasiya 'Warsaw Shore' screen Instagram.com/anastasiya_yandaltsava

Anastasiya to początkująca influencerka

Anastasiya na Instagramie ma prawie 120 tysięcy obserwatorów. Na jej profilu znajdziemy mnóstwo odważnych zdjęć w seksownej bieliźnie i bikini. Widać, że sama sobie się podoba i lubi chwalić się szczupłą sylwetką.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Konkurs!???? POLEĆ Z IVY PRZYWOŁYWAĆ LATO DO DUBAJU! POLEĆ NA MAJÓWKĘ DO DUBAJU z AMBASADORKAMI IVY! Zyskaj wakacje marzeń! Spędź majówkę w Dubaju w gronie profesjonalnych stylistów włosów, paznokci oraz wizażystek. Z globalnym potentatem Nikki Beach, zdobądź nowe nowe znajomości, zyskaj nowe relacje biznesowe w Dubaju! Czas trwania konkursu: 11 luty-31 marca! Wyniki: 7 kwietnia! Do wygrania: MAJÓWKA w DUBAJU z IVY TEAM! Aby wziąć udział w konkursie: 1) Zaobserwuj profil @ivybeautyandbubbles (jeżeli już to zrobiłaś/zrobiłeś ten punkt masz za sobą) 2) Dodaj w komentarzu dwóch znajomych, z którymi chcesz polecieć "PRZYWOŁYWAĆ LATO DO DUBAJU" -> "COME ON SUMMER by IVY" Z pośród wszystkich komentarzy wylosujemy trójkę szczęśliwców(dwie oznaczone osoby, oraz osobę oznaczającą) Do wygrania: Transport: Warszawa-Dubai, Dubai-Warszawa Zakwaterowanie z wyżywieniem Opiekę wizerunkową (Włosy, Dłonie, Make up) Światowej klasy specjalistów! Uczestnictwo w Imprezach Nikki Beach Profesjonalne sesje fotograficzne Regulamin konkursu na stronie i w salonie IVY Beauty&Bubbles #ivyYandaltsava #ivyprzywolujelato #Yandaltsavaprzywolujelato #ivykonkurs #ivymajowka #ivybeautyandbubbles #ivydubai #majowkazivy #zivyniemazartow #ivywoman #loveivy #ivynikkibeach #ladiestuesday #ivyfan #Ivyhair #ivynails #ivymakeup #comeonsummer #ivysummer #ivycomeonsummer

Post udostępniony przez Anastasiya Yandaltsava (@anastasiya_yandaltsava369) Lut 11, 2019 o 8:07 PST

Anastasiya 'Warsaw shore' Anastasiya 'Warsaw shore' screen Instagram.com/anastasiya_yandaltsava

Jej życie to wieczne wakacje

Białorusinka w mediach społecznościowych przede wszystkim publikuje zdjęcia z rajskich plaż. Bardzo spędza czas w ciepłych krajach, gdzie imprezuje, pije drinki i się opala.

Wyświetl ten post na Instagramie.

"Love involves a peculiar unfathomable combination of understanding and misunderstanding." #dom2 #tnt #2k18 #love #???????????????

Post udostępniony przez Anastasiya Yandaltsava (@anastasiya_yandaltsava369) Gru 13, 2018 o 12:52 PST

Anastasiya 'Warsaw Shore' Anastasiya 'Warsaw Shore' screen Instagram.com/anastasiya_yandaltsava

Czy Anastasiya ma szansę zostac gwiazdą?

Z pewnością ze swoją oryginalną urodą jest w stanie złamać niejedno męskie serce. Natomiast odwaga i ogromna pewność siebie mogą być kluczem do wejścia w świat show-biznesu i zagoszczenia w nim na dobre. Myślicie, że Anastasiya ma szansę stać się celebrytką?