Meg Ryan szczerze o sławie. "Miałam dość". Gwiazda zrezygnowała też z botoksu. Wygląda o wiele lepiej

W latach 90. Meg Ryan była jedną z największych gwiazd Hollywood. Nowe millenium przyniosło jej jednak passę porażek, a te pokryły się z narastającą frustracją i wypaleniem zawodowym. Aktorka porzuciła wysokobudżetowe produkcje i skupiła się na innych aktywnościach. Po kilku latach względnej ciszy Ryan udzieliła pierwszego od dawna tak obszernego wywiadu. Rozmowie z magazynem "New York Times" towarzyszyła sesja zdjęciowa. Jak widać, gwiazda zrezygnowała z ingerowania w urodę i wygląda znacznie lepiej.
Meg Ryan w filmie 'Masz wiadomość' Meg Ryan w filmie 'Masz wiadomość' Screen z filmu 'Masz wiadomość'

Kariera Meg Ryan

Chyba wszyscy widzieli lub przynajmniej słyszeli o filmach takich jak: 'Kiedy Harry poznał Sally', 'Bezsenność w Seattle', 'Masz wiadomość' czy 'Miasto Aniołów'. To właśnie te produkcje przyniosły sławę Meg Ryan. Amerykanka była swego czasu ulubienicą reżyserów dramatów oraz komedii romantycznych.

Meg Ryan w filmie
Screen z filmu 'Bezsenność w Seattle'

W 2003 roku Ryan wystąpiła w chłodno przyjętym przez widzów thrillerze erotycznym 'Tatuaż'. Po nim aktorka ograniczyła swoją aktywność na polu zawodowym. Trzy lata temu zadebiutowała jako reżyserka. Od tamtej pory znów jest o niej cicho. A przynajmniej było. 57-latka udzieliła właśnie obszernego wywiadu magazynowi 'New York Times', w którym opowiedziała o tym, dlaczego postanowiła zwolnić tempo.

Meg Ryan Meg Ryan Instagram/megryan

Tajemnice aktorki

Najnowszy wywiad aktorki z pewnością ucieszył jej fanów. Co ciekawe, Ryan już na samym początku rozmowy z dziennikarzem Davidem Machesem zdradziła, że w dzieciństwie wcale nie marzyła o graniu w filmach. Nie spodziewaliśmy się takiego wyznania po gwieździe Hollywood.

Na samym początku nie miałam wypracowanej żadnych technik aktorskich. Myślałam o tym, aby przekazać prawdę. Kamera zawsze wyłapuje prawdę, wie, co myślisz, więc nie trzeba niczego udawać - dodała.

}PHOTO: EAST NEWS/SPLASH Actress Meg Ryan at the New York Premiere of Kate & Leopold at the Beekman Theater in New York City.
East News

Zanim Ryan na dobre podbiła branżę filmową, studiowała dziennikarstwo w Nowym Jorku. To może tłumaczyć jej podejście do przekazywania prawdy.

Meg Ryan Meg Ryan Instagram/nytimes

Nowa stara twarz

Wygląda na to, że aktorka postanowiła zrezygnować albo chociaż ograniczyć wizyty u chirurga plastycznego. Na najnowszym zdjęciu wyraźnie widać, że twarz Ryan znów ma przypominające te dawne rysy. Naszym zdaniem zmiana jak najbardziej na plus.

Meg Ryan Meg Ryan Instagram/megryan

Porażki

Po rolach w licznych filmach o miłości Meg Ryan postanowiła spróbować swoich sił w innych produkcjach. Te jednak nie spotkały się z entuzjazmem jej fanów oraz krytyków.

Myślę, że Hollywood miało podobne podejście do mnie, jak ja do nich. Możliwe że miałam dość, oni też - wspomina załamanie kariery Ryan.

Original Title: IN THE CUTEnglish Title: IN THE CUTFilm Director: CAMPION, JANEYear: 2003Stars: RYAN, MEG; LEIGH, JENNIFER JASON
East News

Gwiazda przyznała też, że nie spodziewała się takiego odbioru filmu 'Tatuaż' (2003).

Zaskoczyła mnie negatywna reakcja. Kochałam ten film, kochałam to doświadczenie i kochałam Jane Campion (reżyserka - przyp. red.). Podczas promocji w Anglii jeden z prezenterów radiowych był zszokowany tym, że pojawiłam się na ekranie naga. Nie poradziłam sobie z tym najlepiej.
Meg Ryan Meg Ryan East News

Operacje plastyczne

W ostatnich lat częściej niż o sukcesach zawodowych Meg Ryan media pisały o kolejnych zabiegach, którym poddawała się aktorka. W pewnym momencie gwiazda najprawdopodobniej straciła kontrolę nad ingerowaniem w swoją urodę. Fani Ryan z pewnością pamiętają czasy, kiedy ich idolka zaczęła coraz mniej przypominać samą siebie.

American actress Meg Ryan arrives on the red carpet for the closing ceremony of the 19th Shanghai International Film Festival in Shanghai, China, 19 June 2016.
East News

Meg Ryan Meg Ryan fot.Eastnews

Sława

Gwiazda nadal cieszy się popularnością, jednak nie jest już ulubienicą paparazzi, dzięki czemu może spokojnie wybrać się do restauracji. U szczytu jej popularności nie było to możliwe.

Ciężko było mi się przemieszczać. To nie chodziło to, że ludzie byli dla mnie niemili. Po prostu nie miałam jak się ruszyć. Ciągle musiałam się ukrywać - opowiedziała dziennikarzowi 'New York Times'.
Metamorfoza Meg Ryan Metamorfoza Meg Ryan fot.Eastnews

Powrót

Nie zanosi się na to, żeby Meg Ryan miała wrócić na ekrany kin. Powód? Brak odpowiednich ról.

Dostaję propozycje ról, ale nie są to rzeczy, które chcę robić. Podziwiam aktorów, którzy mają niewiarygodną wyobraźnię lub doświadczenie życiowe, które mogą następnie przekazać publiczności. Nie sądzę, żebym był jednym z tych ludzi. Czuję się nieuformowana - zdradziła w tym samym wywiadzie.
Meg Ryan i John Mellencamp Meg Ryan i John Mellencamp Jackson Lee/ Splash News / Jackson Lee/ Splash News/EAST NEWS

Szczęście

Pomimo tego, że kariera Meg Ryan zwolniła (żeby nie powiedzieć 'stanęła w miejscu'), gwiazda wydaje się bardzo szczęśliwa. Aktorka skupia się teraz głównie na życiu prywatnym. W ubiegłym roku zaręczyła się z Johnem Mellencampem, z którym jest związana od dziewięciu lat.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.