Macademian Girl bezlitośnie ocenia styl polskich gwiazd. Według niej najgorzej ubrane znane Polki to...

Jedna z najbardziej popularnych polskich blogerek postanowiła ocenić, jak ubierają się polscy celebryci. Zajęła się tymi, którzy najbardziej ranią jej poczucie estetyki. Zobaczcie, kto zajął niechlubne miejsca w rankingu.
Ilona Felicjańska Ilona Felicjańska KAPIF

Miejsce 10 - Ilona Felicjańska

Blogerka w programie "Aleja Sław" przedstawi listę 10 osób, których stylizacje nie przypały jej do gustu. Oto pierwszych pięć miejsc.

Na miejscu 10-tym znalazła się Ilona Felicjańska , wg Macademian to:

Naczelna skandalistka show-biznesu, która cały czas walczy o odkupienie. Niestety oceniana za to kim była a nie za stylizacje, które czasem są nawet udane.

Ilona FelicjańskaKAPIF

Radosław Majdan Radosław Majdan KAPIF

Miejsce 9 - Radosław Majdan

Miejsce 9 należy do Radosława Majdana:

Widać, że miłość mu służy, im starszy tym ma bujniejsze włosy. Porzucił polówki na rzecz eleganckich garniturów i myślę, że jeżeli skończy z wizytami na solarium to uzyska tą klasę o którą mu chodzi - komentuje Tamara.

Radosław MajdanKAPIF

Roma Gąsiorowska Roma Gąsiorowska KAPIF

Miejsce 8 - Roma Gąsiorowska

Na miejscu 8 znalazła się Roma Gąsiorowska, według Macademian to:

Przykład na to, że talent aktorski niekoniecznie idzie w parze z dobrym gustem. Nie wiem z której choinki się urwała ale na pewno nie z tej mojej a ta jest już dosyć wysoka! - stwierdziła blogerka.

Roma GąsiorowskaKAPIF

Ewa Farna Ewa Farna KAPIF

Miejsce 7 - Ewa Farna

Miejsce nr 7 należy do Ewy Farny.

"Stara-maleńka" z pięknej dziewczyny z fantastycznym głosem robi się ciężką 40-letnią babę wciśniętą w obcisłe ciuszki. Powinna zmienić albo dilera albo stylistę! - komentuje Macademian Girl.

Ewa FarnaKAPIF

Dominika Gawęda Dominika Gawęda KAPIF

Miejsce 6 - Dominika Gawęda

Miejsce nr 6 to Dominika Gawęda.

Dominika chyba bardzo chce być trendsetterką, natomiast te jej eksperymenty mają więcej do czynienia z dziwną przebieranką niż z modowymi poszukiwaniami - podsumowała blogerka.

Dominika GawędaKAPIF

Candy Girl Candy Girl KAPIF

Miejsce 5 - Candy Girl

Tamara Gonzalez Perea nie należy do fanek piosenkarki:

Słodka blondyneczka, która trochę zatrzymała się na etapie zbuntowanej nastolatki. Trudno mi zdefiniować jej styl, wciąż bardzo nastoletni a przecież ona już taka młoda nie jest - żartowała Macademian.

Candy GirlKAPIF

Tego kto znajdzie się w pierwszej piątce najgorzej ubranych gwiazd i czy będą tam inne blogerki dowiecie się już w ten piątek o 21.00 na Polsat Cafe.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.