Za to ją lubimy! Księżna Kate zakłada tę samą kreację nawet TRZY razy

Ksieżna Kate pokazuje, że jak już ma się piękną kreację, można założyć ją na różne uroczystości, a nie odkładać do szafy po jednym wielkim wyjściu. Zobaczcie, które suknie i kreacje Kate zdecydowała się włożyć po raz drugi, a nawet trzeci!
Księżna Kate Księżna Kate REUTERS/SUZANNE PLUNKETT

Księżna Kate

To jedna z ulubionych sukni księżnej Kate - miała ją na sobie aż trzy razy. Ostatnio wystąpiła w niej 11 grudnia na premierze nowego filmu 3D Sir Davida Attenborougha w Natural History Museum w Londynie. Koronkową suknię od Alice Temperley Kate po raz pierwszy założyła w 2012 roku na premierę filmu "Czas wojny".

Prince William and Catherine, Duchess of Cambridge attends the UK premiere of War Horse at the Odeon Leicester Square on January 8, 2012 in London, ENGLAND-09/01/2012.HUSSEIN SAMIR/SIPA/EAST NEWS/HUSSEIN SAMIR/SIPA

Później widzieliśmy ją w kreacji podczas uroczystej kolacji z okazji 600-lecia Uniwersytetu St Andrews. Księżna lubi zmienić dodatki. Na zdjęciach widzimy, że bawiła się kolorem torebek.

11/8/2012  -  London,  England,  United Kingdom:  The Duchess of Cambridge arrives at a reception and dinner in aid of the University of St Andrews 600th Anniversary Appeal  in London, Thursday,  8th November 2012.  ( Stephen Lock / i-Images / Polaris)I-IMAGES / POLARIS/EAST NEWS/Stephen Lock

William i Kate William i Kate HUSSEIN SAMIR/SIPA/EAST NEWS/HUSSEIN SAMIR/SIPA

Księżna Kate

W tej sukni Kate wyglądała jak prawdziwa gwiazda filmowa, więc nie zdziwimy się, jeżeli postanowi włożyć ją ponownie. Pierwszy raz pokazała się w białej kreacji rok temu w Londynie. Wtedy założyła do niej srebrne sandałki od Jimmy'ego Choo. Tydzień temu, 5 grudnia Kate pokazała się w sukni ponownie, na premierze filmu "Mandela: Long Walk to Freedom". Tym razem zmieniła trochę stylizację czarnymi akcentami i błyszczącym naszyjnikiem.

Księżna Kate, książę WilliamAP

Księżna Kate Księżna Kate ASSOCIATED PRESS/FOTOLINK/KIRSTY WIGGLESWORTH

Księżna Kate

Kate wie, że jej płaszcz od Armaniego prezentuje się najlepiej z czarnymi dodatkami. W 2006 roku włożyła go na paradę w Londynie dodając kapelusz. Wróciła do niego, kiedy była już w ciąży - w kwietniu 2012 roku.

Księżna KateBulls

Kate Middleton Kate Middleton Agencja Gazeta

Księżna Kate

Księżnej Kate dobrze jest w każdym kolorze. Pastelową kreacje od Emilii Wickstead założyła w maju zeszłego roku na uroczysty obiad do Pałacu Buckingham. Dwa tygodnie później założyła ją ponownie, zmieniając dodatki.

Księżna KateAP

Księżna Kate. Księżna Kate. East News

Księżna Kate

Pierwszy raz w sukience Orly Kiely, Kate pojawiła się odwiedzając szkołę w Oksfordzie 21 lutego 2012 roku. Później pojawiła się w niej na imprezie charytatywnej 19 listopada br.

Catherine, Duchess of Cambridge visits Rose Hill Primary School in Oxford, England.  Pictured: Catherine Duchess of CambridgeW JOHNSON / SPLASH NEWS/EAST NEWS/W Johnson / Splash News

Księżna Kate Księżna Kate I-IMAGES / POLARIS/EAST NEWS/Stephen Lock

Księżna Kate

Swój płaszcz marki Missoni Kate założyła w marcu 2012 roku na zakupy z Camillą i Królową Elżbietą II. Zaprezentowała się w nim ponownie w czerwcu, dodając nakrycie głowy i zmieniając buty: z szarych na czarne.

June 13, 2012: Queen Elizabeth II (not pictured) and Catherine, Duchess of Cambridge walk through Market Square during a visit to Nottingham, central England, UK, as the Queen continues her diamond jubilee tour.Mandatory Credit: INFphoto.com Ref: infuklo-146/147?BULLS/infuklo-146/147

Księżna Kate Księżna Kate East News

Księżna Kate

Zieloną sukienkę od Diane von Furstenburg Księżna Kate włożyła na przyjęcie w lipcu 2011 roku. 3 tygodnie później założyła ją na spotkanie z brytyjskim konsulem.

Kate Middleton, księżna CambridgeAgencja Gazeta

Księżna Kate Księżna Kate PHOTORAZZI/Photorazzi

Księżna Kate

Księżna Kate lubi zmieniać cały look jedynie poprzez dodatki. Miała na sobie ten sam złotawo beżowy płaszcz firmy Day Birger Et Mikkelsen trzy razy. Za każdym razem założyła go do sukienki. Po raz pierwszy miała go na sobie w 2006 na ślubie Laury Parker Bowles i Harry'ego Lopes'a w Ameryce Północnej. Za drugim razem -w maju 2010 roku - ten sam płaszcz przełamała czarnymi dodatkami: toczkiem, butami i torebką na ślubie swoich uniwersyteckich przyjaciół Mela Nicholsona i Ollie Baker.

Księżna Kate na ślubie swoich uniwersyteckich przyjaciół Mela Nicholsona i Ollie Baker w maju 2010 rokuBulls

Wreszcie za trzecim razem założyła go na ślub Zary Phillips w kwietniu 2011 roku. Wtedy dobrała do niego imponujący kapelusz i beżowe czółenka.

Księżna Kate, książę William, książę HarryEast News

Księżna Kate, parada z okazji Dnia Św. Patryka, 17.03.2012. Księżna Kate, parada z okazji Dnia Św. Patryka, 17.03.2012. EAST NEWS

Księżna Kate

Księżna Kate założyła ten sam zielony płaszcz od Emilii Wickstead na Dzień Św. Patryka dwa razy z rzędu. Wiadomo, że tego dnia rządzi kolor zielony. Zamiast kupować dwie różne kreacje, Kate odnowiła ten sam płaszcz. Na paradę z okazji Dnia Św. Patryka w 2012 roku dobrała do niego brązowy toczek, a talię podkreśliła czarnym paskiem. Rok później założyła czarny toczek i zrezygnowała z paska.

92671, LONDON, UNITED KINGDOM - Sunday March 17, 2013. Catherine, Duchess of Cambridge and Prince William attend The Irish Guards St Patricks Day Parade, at Mons Barracks, where The Duchess presented the traditional sprigs of shamrock, in London. **UK, AUSTRALIA & NZ OUT** Photograph: ? Andrew Parsons / i-Images ,PacificCoastNews.com **FEE MUST BE AGREED PRIOR TO USAGE** **E-TABLET/IPAD & MOBILE PHONE APP PUBLISHING REQUIRES ADDITIONAL FEES** LOS ANGELES OFFICE: +1 310 822 0419 LONDON OFFICE: +44 20 8090 4079EAST NEWS