Pojedynek sexy mam! Anna Mucha czy Katarzyna Cichopek? Która wypadła lepiej?

Fanom "M jak miłość" nie byłoby łatwo zdecydować, do której z sexy mam: Kasi Cichopek czy Anny Muchy powędrowałaby nagroda dla najlepiej ubranej kobiety w błogosławionym stanie poniedziałkowej gali 1000. razy "M jak miłość".  Zaprezentowały zupełnie odmienne style. Który był lepszy?
Kasia Cichopek Kasia Cichopek Kapif

Sukienka Cichopek

Kasia Cichopek coraz częściej stawia na wydanie glamour i słusznie, bo w takich stylizacjach wygląda najlepiej. Długa, czerwona suknia z lejącej tkaniny delikatnie podkreślała ciążowy brzuch aktorki. Tren wysmuklił i "wydłużył" niewysoką Kasię. Kreację Cichopek zaprojektowała Viola Piekut.

 

Kasia CichopekKapif

Kasia CichopekKapif

Anna Mucha Anna Mucha Kapif

Sukienka Muchy

Sukienka Anny Muchy diametralnie różniła się od kreacji jej koleżanki z planu serialu. Mini od Valentino w kolorze fuksji z dekoltem i rękawami z koronki tego samego koloru urzekła nas swoją dziewczęcością.

Anna MuchaKapif

Mucha postanowiła ukryć brzuszek pod dość szeroką sukienką. Wyeksponowała za to nogi! A jest na co popatrzeć. Aktorka założyła seksowne, lakierowane szpilki Casadei, które wysmukliły jej łydki.

 

Anna MuchaKapif

Kasia Cichopek Kasia Cichopek Kapif

Makijaż i dodatki Cichopek

Kasia zdecydowała się na mocny makijaż. Ciemny cień do powiek, czarna kredka i kępki doczepianych rzęs powiększyły jej oczy i nadały drapieżności. Do tego ulubiona fryzura aktorki, czyli zaczesane do tyłu, podniesione włosy, które cudownie błyszczały.

Kasia CichopekKapif

Kasia nie zdecydowała się na bogatą gamę dodatków. Ograniczyła się do długich, błyszczących kolczyków i torebeczki-puzderka wysadzanej białymi kamyczkami.

Kasia CichopekKapif

Anna Mucha Anna Mucha Kapif

Makijaż Muchy

Mucha również zdecydowała się na podkreślenie oczu. Usta w kolorze jasnego różu wyglądały bardzo naturalnie. Jednak najbardziej spodobała nam się fryzura gwiazdy. Zaplecione wokół głowy dziewczęce warkocze idealnie pasowały do stylizacji aktorki.

Anna MuchaKapif

Mucha dobrała do tego piękne srebrne pierścionki jasnoróżowymi kamieniami oraz czarną torebeczkę.

Anna MuchaKapif

Anna MuchaKapif

Kasia Cichopek i Marcin Mroczek Kasia Cichopek i Marcin Mroczek Kapif

Chichopek z Mroczkiem

Kasia i Marcin Mroczek tworzą parę w serialu. Aktorka odbierając na poniedziałkowej gali 1000 razy "M jak miłość" nagrodę w kategorii Najpiękniejsza młoda para, powiedziała:

Jestem jedyną kobietą w Polsce, która może legalnie mieć dwóch mężów. Na szczęście obaj mają na imię Marcin, więc mi się nie myli. Kiedy ludzie na ulicy pytają mnie "Co u męża?", pytam tylko "Którego?" - żartowała aktorka.
Anna Mucha i Rafał Mroczek Anna Mucha i Rafał Mroczek Kapif

Mucha z Mroczkiem

Anna Mucha i drugi z braci Mroczków, Rafał, również zostali zwycięzcami w jednej z kategorii. Za najpiękniejszą niespełnioną miłość widzowie uznali bowiem uczucie Pawła i Madzi.

Anna Mucha i Katarzyna Cichopek Anna Mucha i Katarzyna Cichopek Kapif

Która z nich wyglądała lepiej?

Która z aktorek wyglądała waszym zdaniem korzystniej? Zagłosujcie w naszej sondzie!