Kto olśnił, a kto zaliczył wpadkę w minionym tygodniu. Patrick Field ocenia stylizacje polskich gwiazd

Zestawienie tygodnia.
Aleksandra Woźniak. Aleksandra Woźniak. Kapif

Miejsce 5. Najgorzej ubrani: Ola Woźniak

Ola Woźniak na jednej z imprez pojawiła się w wyciągniętym swetrze. Dobrała do tego czarny golf, klasyczne jeansy i kozaki z wysoką cholewką. Nieład na głowie sprawił, że cała stylizacja wyglądała, jakby aktorka wyszła do osiedlowego sklepu, a nie na imprezę dla celebrytów.

Natalia Kukulska. Natalia Kukulska. fot. KAPIF

Miejsce 5. Najlepiej ubrani: Natalia Kukulska

Natalia Kukulska jest konsekwentna w swoim stylu. Zawsze zakłada oryginalne ubrania, które umiejętnie ze sobą zestawia. Tym razem zachwyciła nas ciekawym swetrem w kolorach ziemi. Dobrała do tego czarne spodnie i brązowe buty. Wisienką na torcie niewątpliwie jest złoty kołnierzyk. Na luzie i z klasą.

 

Kukulska Nataliafot. KAPIF

Olga Bołądź. Olga Bołądź. fot. KAPIF

Miejsce 4. Najgorzej ubrani: Olga Bołądź

Olga Bołądź, mimo że wybrała najmodniejszą kurtkę tego sezonu, nie zachwyciła. Kurtka moro, zestawiona z szalikiem w tej samej kolorystyce to nie jest dobry pomysł. Brak makijażu i niedbale ułożone włosy sprawiły, że wyglądała na bardzo niezadbaną.

 

Boladz Olgafot. KAPIF

Maja Bohosiewicz Maja Bohosiewicz KAPIF

Miejsce 4. Najlepiej ubrani: Maja Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz ma świetne wyczucie stylu. Nie eksperymentuje ze swoim wizerunkiem, stawiając na sprawdzone trendy. Klasyczny top, skórzana kurtka, ciekawa spódnica i akcent w postaci nitowanej kopertówki, to jej przepis na sukces. Stylizację zaliczamy do udanych.

Agata Buzek. Agata Buzek. Kapif

Miejsce 3. Najgorzej ubrani: Agata Buzek

Agata Buzek na Warszawskim Festiwalu Filmowym zaprezentowała się w zielonej stylizacji. Pierwsze co rzuca się w oczy to okropne satynowe spodnie. Wzorzysta bluzka i zielony płaszcz również nie są dobrym wyborem. Natłok odcieni zielonego koloru nie wyszedł tej znakomitej aktorce na dobre.

 

Buzek Agatafot. KAPIF

Paulina Sykut. Paulina Sykut. fot. KAPIF

Miejsce 3. Najlepiej ubrani: Paulina Sykut

Paulina Sykut w ostatnim odcinku Must Be The Music wyglądała fenomenalnie. Wieczorowa kreacja wpłynęła bardzo korzystnie na jej wizerunek. Wielkie brawa za perfekcyjny makijaż!

 

Sykut Paulinafot. KAPIF

Sonia Bohosiewicz Sonia Bohosiewicz Kapif

Miejsce 2. Najgorzej ubrani: Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz coraz częściej nas zaskakuje. W negatywnym tego słowa znaczeniu. Aktorka wybiera kreacje, które skutecznie ją oszpecają i zaburzają jej sylwetkę. Bardzo zauważalny jest również źle dobrany makijaż. Radzimy zmienić stylistę.

Adam Sztaba, Dorota Szelągowska Adam Sztaba, Dorota Szelągowska KAPIF

Miejsce 2. Najlepiej ubrani: Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska, partnerka Adama Sztaby, zachwyciła nas swoją kreacją w kolorze pudrowego różu. Dziennikarka do świetnej kreacji dobrała jasne rajstopy i srebrne buty. W jej wydaniu ta stylizacja okazała się strzałem w dziesiątkę. Brawa!

Natalia Siwiec. Natalia Siwiec. Kapif

Miejsce 1. Najgorzej ubrani: Natalia Siwiec

Natalia Siwiec, do niedawna nazywana ikoną stylu, na premierze "Obławy" zaprezentowała się w fatalnej stylizacji. Krótka kremowa spódniczka to wielki minus. Uwagę zwraca również za duża kurtka i czerwone buty na koturnie. To zestawienie jest chyba najgorszym w jej dotychczasowej modowej karierze.

Weronika Rosati. Weronika Rosati. fot. KAPIF

Miejsce 1. Najlepiej ubrani: Weronika Rosati

Weronika Rosati w zeszłym tygodniu zachwyciła. Na premierze "Obławy" zaprezentowała się w przepięknej złotej sukni z seksownym rozcięciem własnego projektu. Wszystko w jej stylizacji zostało przemyślane. Make- up, fryzura, buty... Naszym zdaniem wyglądała świetnie!

 

Rosati Weronikafot. KAPIF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.