Marta Grycan została PROJEKTANTKĄ! Oceniamy jej kreacje [TOP 5]

Marta Grycan ma nowe hobby. Projektuje swoje kreacje!

Kreacje Grycanek z pokazu Paprocki&Brzozowski

Grycan Marta corka

Marta Grycan bardzo często pojawia się na oficjalnych imprezach. Wiadomo, popularność zobowiązuje, a znanej celebrytce nie wypada pojawić się dwa razy w tej samej sukience. Restauratorka znalazła więc sposób na to, by nie popełnić modowego faux pas. Sama zabrała się za projektowanie swoich kreacji.

Na pokaz Paprockiego & Brzozowskiego, "Grycanka" przyszła z córką. Obie panie pojawiły się w dość ekstrawaganckich kreacjach. Marta Grycan miała na sobie czarno-białą asymetryczną kreację z trenem. Do kompletu zaprojektowała czarne eleganckie spodnie 7/8. O ile ta stylizacja wpasowywała się w "salonowe normy", to już kreacja Wiktorii nie bardzo. Młodsza córka miała na sobie czarną, lekko prześwitującą kreację z imponującym gorsetem. Na scenę? Super! Na salony- niekoniecznie.

Kreacja Marty Grycan z gali "Kobieta Glamour 2012"

Grycan Marta

Szmaragdowa kreacja Marty Grycan jest jednym z najlepszych jej projektów. Atrakcyjna forma, ciekawe upięcia, dobre proporcje... Tak początkująca projektantka zaprezentowała się na gali "Kobieta Glamour 2012". Trzeba przyznać, że wyglądała świetnie. Kto, jak nie ona najlepiej wie, w czym dobrze wygląda? Oczywiście jej zwyczajem podkreśliła swój biust. Wyglądała ładnie i z klasą.

Kreacja Marty Grycan z otwarcia wystawy "Wywyższeni"

Marta Grycan, Wiktoria Grycan

Kreacje Marty Grycan nadają się na różne okazje. Na pokazy mody wybiera sukienki, natomiast na wyjścia do teatru, czy na wystawę, wybiera proponuje ciekawe kombinezony. Restauratorka upodobała sobie podwyższony stan i odważne dekolty. Na otwarciu wystawy "Wywyższeni" zaprezentowała się w czarnej stylizacji z czerwonym szalem. Góra kombinezonu została nabita złotymi aplikacjami. Nam się podoba!

Kreacja Marty Grycan z wystawy Andrzeja Pągowskiego "Cyrk u Sarapaty"

Grycan Marta maz

Marta Grycan upodobała sobie kombinezony z podwyższonym stanem. Na wystawie prac Andrzeja Pągowskiego zaprezentowała się w projekcie z białą "górą" i czarnymi "spodniami". To propozycja na wyjścia do teatru lub do galerii. Stylizacja bardzo dobrze podkreśla jej atuty, ukrywając niedoskonałości.

Kreacja Marty Grycan z gali "Osobowość roku 2011"

Grycan Marta

Sukienka z imprezy "Osobowości Roku 2011" była jednym z pierwszych jej projektów. Widać, że Marta Grycan lubi morskie kolory. Kreacja jest ciekawie upięta, ma również przemyślany krój. Mimo to, naszym zdaniem, zdecydowanie lepiej prezentuje się w dekoltach.

A Wy co myślicie o jej projektach?