6 operacji, 6 godzin pod narkozą i 25 tys. dolarów. Wszystko po to, aby upodobnić się do Jennifer Lawrence [HIT INTERNETU]

Ile jesteście w stanie zrobić, aby upodobnić się do ulubionej gwiazdy? Większość osób poprzestanie na założeniu peruki na karnawałową przebieraną imprezę, są jednak tacy ludzie, jak 30-letnia Kitty, których przed metamorfozą nie powstrzyma ani ból, ani pieniądze.
Kitty Kitty Screen z ABC

Być jak Jennifer Lawrence

Kitty ma 30 lat. Razem z mężem Ericiem i ich 5-letnią córeczką mieszka w Houston, w Teksasie. Na co dzień pracuje jako psi trener. W zeszłym miesiącu stacja ABC towarzyszyła jej, gdy zdecydowała się poddać bolesnej i kosztownej serii operacji (cały reportaż zobaczycie tutaj).

Actress Jennifer Lawrence arrives at the 2014 Vanity Fair Oscars Party in West Hollywood, California March 2, 2014. REUTERS/Danny Moloshok (UNITED STATES TAGS: ENTERTAINMENT) (OSCARS-PARTIES)REUTERS/DANNY MOLOSHOK

Kitty Kitty Screen z ABC

Być jak Jennifer Lawrence

Kitty jest wielką fanką 23-letniej zdobywczyni Oscara.

Doceniam ją przede wszystkim za osobowość. To dziewczyna z ikrą o powalającym ciele - mówiła bohaterka reportażu stacji ABC. - Nie chcę wyglądać jak Pamela Anderson w czasach "Słonecznego patrolu". Chcę wyglądać jak bardzo rozważna w życiu osobistym, pewna siebie kobieta, która zdobyła Oscara.

Jennifer LawrencePR PHOTOS

Kitty Kitty Screen z ABC

Być jak Jennifer Lawrence

30-latka bez jakiejkolwiek operacji była naturalnie podobna do swojej idolki.

Ludzie często porównują mnie do niej. Na ulicy czy w moim miejscu pracy często słyszę, że jesteśmy bardzo podobne.

Jennifer Lawrence with the Oscar for Performance by an Actress in a Leading Role for Silver Linings Playbook at the 85th Academy Awards at the Dolby Theatre, Los Angeles.DOUG PETERS/EMPICS ENTERTAINMENT/EAST NEWS/Doug Peters

Eric i Kitty Eric i Kitty Screen z ABC

Być jak Jennifer Lawrence

Eric, mąż kobiety, przyznał, że nie darzy specjalnymi uczuciami Jennifer Lawrence i nigdy jej nie namawiał do takiej metamorfozy. Kitty sama znalazła w sobie motywację. Gwiazda nie tylko jej imponuje. Jest jednak jeszcze jeden powód.

Po urodzeniu córki, moje ciało nie było już takie jak kiedyś - mówiła z rozżaleniem. - Jestem silną kobietą. Jestem odpowiedzialna za to, jak wyglądam i mogę to zmienić, a następnie zmienić ponownie, jeśli tylko zechcę.
Kitty Kitty Screen z ABC

Być jak Jennifer Lawrence

Kitty zgłosiła się do jednego z najlepszych specjalistów w Teksasie w dziedzinie operacji plastycznych, dr Franklina Rose'a.

Widać, że Lawrence miała korektę nosa - oceniał Rose zdjęcie aktorki, po czym dodał - Pacjenci często przychodzą do mnie ze zdjęciami gwiazd. Chcą mieć takie nosy, takie piersi itd. Z reguły proszą o usta Angeliny Jolie, piersi Megan Fox czy Scarlett Joannson.

Operacja Kitty była jednak kompleksowa. Tacy pacjenci zdarzają się rzadziej. Nie wszyscy są kwalifikowani do zabiegu. Często bowiem wątpliwości budzi nie kondycja fizyczna, lecz zdrowie psychiczne.

W tym momencie mojej kariery, kiedy wykonałem już około 14-15 tysięcy konsultacji, potrafię ocenić w ciągu minuty, kto nadaje się do zabiegu - mówił lekarz.
Kitty Kitty Screen z ABC

Być jak Jennifer Lawrence

Pieniądze na zabieg Kitty oszczędzała przez kilka lat.

W zasadzie cała kwota pochodzi z oszczędności z mojej poprzedniej pracy - mówiła Kitty. - Moja córka ma dopiero 5 lat, a ja dopiero 30. Mam więc poczucie, że mam jeszcze trochę czasu, żeby w razie czego oszczędzić i pomóc jej finansowo.
Kitty Kitty Screen z ABC

Być jak Jennifer Lawrence

Dr Rose'a zakwalifikował Kitty do serii zabiegów. Na stole operacyjnym postanowił wykonać jej aż 6 różnych operacji. Koszt: 25 tysięcy dolarów, czyli ponad 77 tysięcy złotych. Bohaterce reportażu ABC wykonano ostatecznie m.in. liposukcję, przeszczep tłuszczu z ud i brzucha do twarzy, powiększenie piersi, plastykę nosa, wypełnianie własnym tłuszczem policzków.

KittyScreen z ABC

Kitty Kitty Screen z ABC

Być jak Jennifer Lawrence

Operacja trwała 6 godzin. A po zabiegu Kitty dochodziła do siebie przez kilka tygodni.

Kitty Screen z ABC

Kitty Kitty Screen z ABC

Być jak Jennifer Lawrence

Gdy opuchlizna zeszła, a rany się zagoiły, Kitty zrobiła sobie gwiazdorski makijaż i fryzurę oraz założyła sukienkę, której nie powstydziłaby się żadna gwiazda na czerwonym dywanie.

Oczywiście, że wyglądam jak Jennifer Lawrence - powiedziała, gdy zobaczyła się po raz pierwszy w lustrze.

KittyScreen z ABC

Jennifer LawrenceAP/Abraham Caro Marin

Kitty Kitty Screen z ABC

Być jak Jennifer Lawrence

Czy było warto? Jej słowa nie pozostawiają wątpliwości, czy Kitty jest zadowolona z efektu.

Myślałam, że jestem podobna do Jennifer Lawrence przed operacją -mówiła kilka tygodni po zabiegu. - Teraz ciągle jestem podobna, ale moje rysy są bardziej wyrafinowane.

KittyScreen z ABC