Dziś startuje drugi sezon "Szpilek na Giewoncie"

.

Złamane serca, jeden pogrzeb i kilka ślubów

A przede wszystkim ulubieni bohaterowie i zakopiańskie krajobrazy ? to wszystko czeka na wiernych widzów w drugim sezonie ''Szpilek na Giewoncie'', serialu, który okazał się hitem minionej jesieni.

Niepokorna Ewa Drawska wraca

Na antenę Telewizji POLSAT wraca serial ''Szpilki na Giewoncie'' z niepokorną Ewą Drawską. W tej roli Magdalena Schejbal.

Czwartki z serialowymi ciachami

Z Magdaleną Schejbal w drugim sezonie serialu zobaczymy dobrze znanych bohaterów, bez których szczególnie panie, nie wyobrażają sobie czwartkowych wieczorów: nieziemsko przystojnego Bartka (Krzysztof Wieszczek) oraz sympatycznego Niedźwiedzia Jaśka (Bartłomiej Topa).

Trio na szpilkach

Ponownie zobaczymy ciepłą Barbarę (Katarzyna Gniewkowska), rasową góralkę Anielę (Małgorzata Pieczyńska) i przebiegłą Elizę (Iza Kuna).

Będą nowi bohaterowie

W tym sezonie, w serialu pojawi się także kilku nowych bohaterów, m.in. Michał, brat tragicznie zmarłego Jędrka. W tej roli zobaczymy Pawła Królikowskiego.

Nowa ofiara Michała?

Michał kocha wszystkie kobiety i na żadną nie może się zdecydować. Która tak naprawdę skradnie jego serce? Do zakopiańskiego biura reklamy dołączy nowa ambitna pracownica, Marta - Katarzyna Maciąg.

Seksowna niedźwiedzica

Na Krupówkach pojawi się Niedźwiedzica Zosia, którą zagra Ilona Ostrowska.

A co wydarzy się w życiu Ewy Drawskiej?

Ewa po miłosnym zawodzie zdecydowała się na powrót z Zakopanego do Warszawy. Uprosiła swojego szefa, Marka (Tomasz Schimscheiner), aby pozwolił jej pracować w warszawskim biurze. Wkrótce jednak Ewa odbiera telefon z zaskakującą informacją - ma stawić się w Zakopanem na odczytaniu testamentu Jędrka Skorupy.

Ewa wraca na Podhale

A gdy nieoczekiwanie spotyka Bartka, odżywają w niej dawne uczucia? Jednak los się odwróci i teraz to Ewa będzie musiała walczyć z inną kobietą o miłość Bartka. Czy Ewie uda się zwyciężyć?

Nie przegap!

Pierwszy odcinek nowego sezonu zostanie wyemitowany 24 lutego o godz. 22.00 na antenie Telewizji POLSAT.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.