Kto jest kim w serialu "Przepis na życie"

.
Magdalena Kumorek Magdalena Kumorek fot. TVN

Przepis na życie

6 marca o godzinie 21.25 ( tuż po "X-Factor") w TVN zadebiutuje serial "Przepis na życie". Smaku nadawać mu będzie gwiazdorska obsada: Magdalena Kumorek, Piotr Adamczyk, Borys Szyc, Edyta Olszówka, Maja Ostaszewska, Dorota Kolak, Lesław Żurek i wielu innych.

Magdalena Kumorek, Borys Szyc Magdalena Kumorek, Borys Szyc fot.TVN

Przepis na życie

W postać głównej bohaterki serialu, Anki wciela się Magdalena Kumorek. Ankę poznajemy jako żonę i matkę. Wydaje się, że jej poukładane życie niczym już nie zaskoczy.

Magdalena Kumorek, Piotr Adamczyk Magdalena Kumorek, Piotr Adamczyk fot. TVN

Przepis na życie

Jednak Anka w pogoni za codziennymi obowiązkami nie zauważa, że u boku jej męża - Andrzeja, pojawia się nowa kobieta - Beata. Gdy zdaje sobie z tego sprawę - jej życie rozpada się w drobny mak.

Borys Szyc Borys Szyc fot,.TVN

Przepis na życie

Przypadek sprawi, że Anka zacznie pracować w restauracji Imbir, pod okiem Jerzego, doświadczonego i charyzmatycznego szefa kuchni. To tutaj Anka odnajdzie w sobie pasję i talent do gotowania, które okażą się być jej "przepisem na życie".

Edyta Olszówka Edyta Olszówka fot,.TVN

Przepis na życie

Edyta Olszówka zagra najlepszą przyjaciółkę Anki, Polę, która w trudnych chwilach będzie dla niej największym oparciem. To jej pierwszej główna bohaterka powie, że spodziewa się dziecka.

Magdalena Kumorek, Lesław Żurek Magdalena Kumorek, Lesław Żurek fot.TVN

Przepis na życie

Lesław Żurek wcieli się w postać Maćka? światowej sławy architekta. Z opinią lekkoducha i łamacza kobiecych serc nie będzie mu łatwo poderwać Ankę. Szybko okaże się, że architekt jest romantykiem, który marzy o wielkiej miłości.

Dorota Kolak Dorota Kolak fot,.TVN

Przepis na życie

Dorota Kolak w serialu "Przepis na życie" zagra Irenę, mamę Anki. Irena będzie wsparciem dla córki, której małżeństwo już na początku serialu przejdzie poważny kryzys. Irena nie pozwoli córce się załamać.

Aleksandra Radwańska Aleksandra Radwańska fot.TVN

Przepis na życie

Na szczęście u boku Anki jest jej nastoletnia córka Mania i przyjaciółka Pola. Historia "Przepisu na życie" udowodni, że nawet z najcięższej sytuacji można wyjść obronną ręką i że nigdy nie jest za późno by szukać swojego upragnionego szczęścia!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.