"Na dobre i na złe": najpierw kłótnia, a potem gorące pocałunki, ale nie z Przemkiem! Ola zdradzi partnera?

Latoszek (Bartosz Opania) biega po ulicy z milionami, Konica (Robert Koszucki) wpada w szał, a Ola (Anna Karczmarczyk) jest bliska zdrady. Co wydarzy się w "Na dobre i na złe"? Zobaczycie już w środę o 20.40 w TVP2.
Bartosz Opania, Na dobre i na złe Bartosz Opania, Na dobre i na złe Fot. Artrama

"Na dobre i na złe" odcinek 571

Latoszek otrzyma w końcu dobrą wiadomość - informację o umorzeniu przez prokuraturę wojskową śledztwa w sprawie zaginionej broni.

Piotr Garlicki, Bartosz Opania, Na dobre i na złeFot. Artrama

Tego samego dnia lekarz wróci także do pracy i postanowi oddać Tretterowi (Piotr Garlicki) wszystkie pieniądze, które Lena (Anita Sokołowska) wywalczyła, gdy był w śpiączce.

Robert Koszucki, Na dobre i na złe Robert Koszucki, Na dobre i na złe Fot. Artrama

"Na dobre i na złe" odcinek 571

Tymczasem doktor Konica, jak każdego poranka, zawiezie dzieci do przedszkola nieświadomy, że tego dnia widzi je po raz ostatni. Kilka godzin później opiekunka przekaże lekarzowi, że dzieci odebrała ich matka. Rafał zrozumie, że Marta wypowiedziała mu wojnę. Po kilku godzinach zrozpaczony chirurg spotka się w końcu z Ireną (Małgorzata Zajączkowska):

Gdzie jest Marta, gdzie dzieci? Dzwoniłaś do niej? Ode mnie nie odbiera! (...) Ty wiesz gdzie ona jest? Rozmawiałaś z nią!

Matka dziewczyny przekaże mu kolejną złą wiadomość:

Wyjechała z nimi za granicę!

Robert Koszucki, Na dobre i na złeFot. Artrama

Marcin Rogacewicz, Anna Karczmarczyk, Na dobre i na złe Marcin Rogacewicz, Anna Karczmarczyk, Na dobre i na złe Fot. Artrama

"Na dobre i na złe" odcinek 571

A co u serialowej Oli? Po męczącym dyżurze, dziewczyna kolejny raz pokłóci się z Przemkiem (Marcin Rogacewicz) - i poczuje, że wcale nie jest u jego boku szczęśliwa. Tym bardziej, że w pracy zasypie ją pocałunkami nowy kolega - Stanisławski (Krzysztof Kwiatkowski)! Lekarze spędzą razem w szpitalu całą noc. Ola w ramionach Janka znów poczuje się prawdziwą, godną pożądania kobietą. Czy Przemek dowie się o tej "chwili słabości"?

Anna Karczmarczyk, Krzysztof Kwiatkowski, Na dobre i na złeFot. Artrama

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.