Zaskakujący zwrot akcji w "Prawie Agaty". Mecenas Przybysz na ławie oskarżonych!

Ważą się losy bohaterów serialu TVN "Prawo Agaty". W dzisiejszym odcinku młoda mecenas wystąpi w roli oskarżonej, a jej kancelaria może być zmuszona do zapłaty 4 mln złotych odszkodowania!
Agnieszka Dygant w roli pozwanej Agaty Przybysz Agnieszka Dygant w roli pozwanej Agaty Przybysz Agnieszka K. Jurek

Pozwana Agata Przybysz

Dzisiejszy odcinek hitowego serialu TVN "Prawo Agaty" będzie trzymał w napięciu do samego końca. Agata Przybysz, grana przez Agnieszkę Dygant, zostaje pozwana za "celowe przegranie sprawy" Janusza G., prezesa firmy budowlanej. Oskarżona o oszukanie swojego byłego klienta i zaniedbanie obowiązków może być zmuszona do zapłacenia ogromnego odszkodowania!

Jan Frycz w roli mecenasa Bitnera Jan Frycz w roli mecenasa Bitnera Agnieszka K. Jurek

Jan Frycz w roli mecenasa Bitnera

Oskarżycielem w sprawie jest mecenas Bitner, grany przez Jana Frycza, specjalista od wyłudzania odszkodowań, który słynie ze swojej bezwzględności. Agata nie obawia się konfrontacji, gdyż wie że nie popełniła błędu, lecz udowodnienie tego może okazać się trudne.

Agata Przybysz w ogniu pytań mecenasa Bitnera Agata Przybysz w ogniu pytań mecenasa Bitnera Agnieszka J. Kurek

Kto chce wrobić Agatę?

Sprawa skomplikuje się, gdy w sądzie zostaje przedstawiony dokument, który Agata rzekomo podpisała. Wszystko wskazuje na to, że komuś bardzo zależy na wrobieniu Agaty i pociągnięciu jej do odpowiedzialności za coś, czego nie zrobiła. Czy uda jej się wybronić, udowodnić swoją niewinność i uratować kancelarię przed bankructwem? Wszystkiego będziecie mogli dowiedzieć się oglądając dzisiejszy odcinek w TVN o godzinie 21:30.