Mąż Perfekcyjnej Pani Domu dostał nową pracę! Zagra w...

Jacek Rozenek zagra w popularnym serialu TVP2.
Jacek Rozenek. Jacek Rozenek. fot. Materiały Prasowe

Barwy szczęścia

Jacek Rozenek przez ostatnie miesiące żył w cieniu swojej perfekcyjnej żony. Tym razem to on może mieć swoje 5 minut. Aktor już od 21 listopada będzie pojawiał się na szklanym ekranie w serialu "Barwy szczęścia". Kogo zagra?

Jacek Rozenek. Jacek Rozenek. fot. Materiały prasowe

Nowa postać w serialu

Rozenek zagra Artura Chowańskiego. Mężczyzna będzie poważnie zainteresowany zainwestowaniem w pismo Marty, granej prze Katarzynę Zielińską, i Roberta (Marcin Czarnik). Ich współpraca nie rozpocznie się idealnie...

Jacek Rozenek. Jacek Rozenek. fot. Materiały Prasowe

Co się wydarzy?

Zdenerwowany inwestor będzie czekał w restauracji, irytując się coraz bardziej. Zechce wyjść, ale zauważy w końcu Martę i Roberta.

Pani Walawska? Czekam na państwa od pół godziny - poinformuje z niechęcią Chowański.

Robert od razu domyśli się, że zaszło nieporozumienie w kwestii umówionej godziny spotkania. Pomyłka może być brzemienna w skutkach, bo inwestor nie ma więcej czasu. Zgadzi się jednak poświęcić dziennikarzom pół godziny.

Jacek Rozenek. Jacek Rozenek. fot. Materiały Prasowe

Co się wydarzy?

Marta zdziwi się, że mężczyzna wie, kim jest.

Prowadziła pani kiedyś program w telewizji, a poza tym zrobiłem mały research na własny użytek - przyzna szczerze Chowański.

Robert będzie bardzo ciekawy, co inwestor sądzi o ich projekcie.

Jest całkiem dobrze, chociaż nie byłbym sobą, gdybym się do czegoś nie przyczepił - odpowiada Artur. - Na początek może tytuł. Ten ?Ogród Wyobraźni? wydaje się trochę pretensjonalny, nie uważa pani? - zapyta, patrząc na Martę. - No i biznesplan trochę mnie rozbawił, ale od spraw finansowych będę ja, więc tu jestem spokojny.
Jacek Rozenek. Jacek Rozenek. fot. Materiały prasowe

Co się wydarzy?

Jak Walawska i Romanowski zareagują na uwagi Chowańskiego? Czy postawieni przed ścianą przystaną na proponowane zmiany w zamian za zyskanie inwestora? Już od środy będziemy mogli śledzić perypetie nowego bohatera.

Jacek Rozenek. Jacek Rozenek. Materiały prasowe

Rozenek

Jacek Rozenek jest popularnym aktorem, który na swoim koncie ma wiele ról filmowych, teatralnych i telewizyjnych. Widzowie mogą kojarzyć go z serialu "Złotopolscy", czy "Generała Nila".