Gorący kwiecień w 'M jak miłość': romanse, zazdrość i nowi bohaterowie

W najpopularniejszym polskim serialu będzie się działo! Zobacz, co wydarzy się w nadchodzących odcinkach.
M jak miłość. M jak miłość. MTL MAXFILM

Niepokorny Marcin

Fani serialu "M jak miłość" nie będą w kwietniu narzekali na nudę! Scenarzyści przygotowali szereg zwrotów akcji, które zaskoczą niejednego wielbiciela sagi rodu Mostowiaków.

m jak miłość

Niepokorny bratanek Tomka Chodakowskiego nadal będzie obsesyjnie myślał o Agnieszce. Jednak w związku z chłodną reakcją pięknej pani prokurator, znajdzie sobie na boku inną kobietę! Weronika (w tej roli Elżbieta Jędrzejewska) to starsza od Marcina i bardzo bogata bizneswoman. Czy zdoła utrzymać przy sobie młodego kochanka?

M jak miłość. M jak miłość. MTL MAXFILM

Odwet za zdradę

Andrzeja Budzyńskiego czeka niemiła niespodzianka. Marta odpłaci niewiernemu mężowi pięknym za nadobne! Na weekendowej konferencji sędzia pozna przystojnego Wiktora Żaka (Piotr Grabowski), prawdziwą gwiazdę warszawskiej palestry. Wojciechowska wpadnie donżuanowi w oko. Między tym dwojgiem nie zabraknie namiętności...

m jak miłość

m jak miłość

M jak miłość. M jak miłość. MTL MAXFILM

Problemy u Zduńskich

Zazdrość nie będzie opuszczała Pawła.  Jej powodem będą, a jakże by inaczej, relacje Joasi i Jana. Zduński boi się, że nie może zaoferować swojej pięknej żonie tego, co bogaty lekarz.

Na domiar złego, pewnego dnia po powrocie do domu, Paweł zastanie w swojej wannie zupełnie obcą dziewczynę. Okaże się, że to przyjaciółka Joasi i jednocześnie... siostra Jana! Ala (Katarzyna Ptasińska) wróciła do Polski ze Stanów Zjednoczonych i właśnie pokłóciła się z bratem. Dlatego postanowi zatrzymać się na jakiś czas u Zduńskich...

m jak miłość

m jak miłość

Paweł nie będzie tym pomysłem zachwycony.

m jak miłość

M jak miłość. M jak miłość. MTL MAXFILM

Do zakochania jeden krok

Miłosne zawirowania czekają nie tylko warszawskich bohaterów serialu! W Grabinie też będzie się działo. A wszystko za sprawą Kasi i Roberta. Dziewczyna da w końcu młodszemu od siebie policjantowi szansę. Okaże się, że chłopak nie ma zbyt dużego doświadczenia, jeśli chodzi o sprawy damsko- męskie. Śliczna dziennikarka postanowi jednak dać mu parę lekcji...

Więcej o:
Komentarze (14)
Gorący kwiecień w 'M jak miłość': romanse, zazdrość i nowi bohaterowie
Zaloguj się
 • pan.malowany

  Oceniono 3 razy 1

  To ci dopiero bedzie wiosna, wszyscy beda sie pie...c jak kroliki

 • hotmix

  Oceniono 2 razy -2

  ŚWIAT NIE WIERZY ŁZOM, SZKODA NASZYCH ŁEZ. ŚWIAT NIE WIERZY ŁZOM, BO ZA DUŻO JEST, NA TYM ŚWIECIE ŁEZ… SPRAW ŻEBY TYCH ŁEZ BYŁO MNIEJ I PRZEKAŻ MI 1% SWOJEGO PODATKU. PRZECIEŻ CIEBIE TO NIC NIE KOSZTUJE I NIC NA TYM NIE TRACISZ, A MI MOŻE TO PRZEDŁUŻYĆ ŻYCIE !!! OD URODZENIA CIERPIĘ NA NIEULECZALNĄ I POSTĘPUJĄCĄ CHOROBĘ ZANIK MIĘŚNI. WSZYSTKO O MNIE I DOKŁADNE DANE DO PRZEKAZANIA MI 1% SWOJEGO PODATKU, ZNAJDZIESZ NA MOJEJ STRONIE INTERNETOWEJ www.romek.jasky.pl ZAPRASZAM !!!

 • rams

  Oceniono 7 razy -5

  A będż supermacho Mroczki? Atletyczni, niedogoleni i supermescy?
  Na pewną będą z seksowną jak toi toi Pania Cipek, i rozrywana najpiękniejszą w całym pegieerrze maja śędzią ostałowską wzrostu siedzącego psa z kufrem, któym mogłaby obdzielic jeszcze ze 2 asesorki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX