Największe serialowe klapy

Miały być tasiemcami, ale nikt nie chciał ich oglądać...
Skasowane polskie seriale Skasowane polskie seriale TVP

Skasowane polskie seriale

Serial "Klan" wytrzymał na antenie 15 lat i jest niewątpliwym sukcesem jego twórców, ale nie wszyscy mogą się poszczycić podobnym. Niektóre seriale spadają z anteny zanim jeszcze na dobre zdążą na niej zagościć...

Skasowane polskie seriale Skasowane polskie seriale TVN

Klub Szalonych Dziewic

Polska wersja serialowego hitu z Holandii, będącego odpowiedzią na sukces "Seksu w wielkim mieście"została skasowana po pierwszej serii, bo jak wyjaśniło kierownictwo TVN, serial był "zbyt odważny i postępowy, jak dla Polaków".

My obstajemy przy tym, że był zbyt nudny, ale to tylko taka "odważna i postępowa" teoria.

Skasowane polskie seriale Skasowane polskie seriale Polsat

Linia życia

Polsatowska produkcja zastąpiła serial "Samo Życie", ale nie wytrzymała na antenie zbyt długo.  Serial został zdjęty w trakcie produkcji i zastąpiony... powtórkami "Świata według Kiepskich", które, mimo że stare, osiągały zdecydowanie lepsze wyniki niż "Linia życia".

Skasowane polskie seriale Skasowane polskie seriale TVN

Wszyscy kochają Romana

Stacja TVN zawiesiła emisję "Wszyscy kochają Romana", polskiej wersji sitcomu "Wszyscy kochają Raymonda" już po czterech odcinkach. Serial ten wyśmiał nawet jego reżyser, Yurek Bogajewicz. Problem w tym, że widzów nie śmieszył w ogóle.

Skasowane polskie seriale Skasowane polskie seriale TVN

Grzeszni i bogaci

Wierna adaptacja 39-odcinkowego kanadyjskiego sitcomu "Le cœur a ses raisons", również wytrzymała na antenie tylko 4 odcinki. Szkoda, bo było naprawdę zabawnie.

Skasowane polskie seriale Skasowane polskie seriale TVP2

Apetyt na życie

Produkcja TVP2 "Apetyt na życie" z Darią Widawską poniosła totalną klęskę. Serial po czterech odcinkach miał średnią oglądalność na poziomie 1,08 mln, a to nawet jak na sponsorowaną z w dużej części z abonamentu telewizję publiczną, za mało, by go kontynuować.

Skasowane polskie seriale Skasowane polskie seriale TVN

Układ warszawski

TVN ogłosił właśnie, że rezygnuje z serialu kryminalnego "Układ warszawski". Jego oglądalność  wynosiła średnio niecałe 1,4 mln, a to za mało, by mógł na siebie zarobić i tak jak, ten historyczny, TVN-owski "Układ warszawski" się rozpadł.

Więcej o:
Komentarze (33)
Największe serialowe klapy
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 13 razy 7

  Dobrze, że istnieją strony, na których można zobaczyć porządne seriale zagraniczne, a nie te gnioty, którymi stacje zapychają ramówki. A tvn bryluje w nieudolnej produkcji formatów.
  Kilku tytułów tu brakuje, np. "Hela w opałach", "Agentki", "Rezydencja", "Ludzie Chudego". Dzisiaj, gdy ludzie mają do wyboru całkiem pokaźną ilość kanałów tv i internet, polskie stacje oferują produkty dla ćwierćinteligentów, marnie zrealizowane, a dziwią się, że im dochody z reklam lecą na łeb.

 • browaryr

  Oceniono 8 razy 6

  a ja sie ciesze ze jestem marnym ogladaczem takiego czegos jak telewizornia-sporadycznie to malo powiedziane--radyjo{nie mylic z tym torunskim)to je to!

 • bezkrytycznie

  Oceniono 13 razy 5

  Ten zachwalany przez was jeszcze niedawno do wyrzygania "Klub Szalonych Dziewic" okazał się klapą?? To Miszczak pozwolił wam napisać, że w TVN są jakieś klapy??? Cuda, ludzie, cuda....

 • liloo

  Oceniono 2 razy 2

  No tak, przy "Klanie" albo "M jak miłość" KSD to same nudy...

 • pkpaula478

  Oceniono 4 razy 2

  akurat klub szalonych dziewic dla mnie był fajny ale trudno

 • massajka

  Oceniono 1 raz 1

  co za debilny tytuł tego pseudo artykułu " Największe serialowe klapy. Miały być tasiemcami ale nikt nie chciał ich oglądać" i co leci na pierwszy ogień?... ano Klan. No ja nie wiem jak przez 15 lat nikt nie chciał go oglądać a on dalej leciał....kolejny żenujący artykuł. schodzicie na psy- nie obrażając psów oczywiście.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX