Jak umrze Rysio z "Klanu"?

To będzie dla nas trudny moment.
Piotr Cyrwus. Piotr Cyrwus. KAPIF.PL/KAPIF

Tajemnicza bakteria

Nie jest jeszcze oficjalnie powiedziane jaką śmiercią umrze w serialu "Klan" Ryszard Lubicz. Postanowiliśmy stworzyć własną wersję wydarzeń (Wy możecie stworzyć w komentarzach swoją ;).

Rysio pewnego dnia zapomni umyć rąk. Na jego dłoniach będzie czaić się tajemnicza bakteria. Bakteria, czekając na odpowiedni moment, w końcu zaatakuje.

Niczego nieświadomy Ryszard wyjdzie do sklepu po zakupy. Wtedy bakteria zaatakuje kręgosłup, a później mózg i prawą stopę. Informujemy, że śmierć będzie szybka i bezbolesna.

Piotr Cyrwus Piotr Cyrwus KAPIF

Kaseton mocy

Ryszard zacznie przeżywać kryzys wieku średniego. Rozpocznie pracę nad sferą duchową. Jego ulubionym zajęciem stanie się medytacja. Pewnego dnia spróbuje przesunąć, siłą woli, szklankę z wodą. Szklanka nie drgnie. Ryszardowi spadnie za to na głowę kaseton. Niemodny, styropianowy kwadrat spowoduje krwiaka mózgu...

Piotr Cyrwus. Piotr Cyrwus. KAPIF

Zakażenie HIV

Ryszard będzie miał wypadek samochodowy i straci dużo krwi. Jedyną osobą, która będzie miała odpowiednią grupę DDC - będzie jego bratanek - Daniel Ross (Jakub Tolak już nie gra w serialu, ale wróci, bo wyczuje, że może skorzystać na popularności Ryśka). Daniel odda krew, którą będzie przetaczać jego matka - czarny charakter, Monika Ross. W końcu chłopak powie:

Mamo, a to, że ja mam HIV to przeszkadza?
O Boże! Zapomniałam - odpowie Monika.

Będzie już za późno.

Piotr Cyrwus. Piotr Cyrwus. KAPIF

Rozjechanie przez ślubną limuzynę

Ryszard nie może pogodzić się z faktem, że Maciek chce wziąć ślub z Martynką. Do ostatniej chwili będzie próbował odwieść syna od tego pomysłu. Wiedząc, że już nic nie ugra, w dniu ceremonii będzie próbował zrobić bramę (żeby chociaż na cukierka się załapać). Ślubna limuzyna go rozjedzie.

Piotr Cyrwus. Piotr Cyrwus. KAPIF

Wpadka w aptece

Ryszard już od dłuższego czasu miał problemy z potencją. Ze swoim wstydliwym problemem zwrócił się do siostry Elżbiety, farmaceutki. Elżbieta, spiesząc się na kółko różańcowe, zostawi leki na stole w kuchni. Jerzy, który sam ma problemy z potencją, podbierze po cichu leki Ryszarda i podłoży inne, które akurat leżały w szafce w kuchni. To będzie dla Ryszarda toksyczna mieszanka. Jego organizm nie wytrzyma silnych leków na grzybicę...

Piotr Cyrwus. Piotr Cyrwus. KAPIF

Śmierć przez utopienie

Ryszard zamknie się w łazience, bo zechce zaszaleć - kupi sobie piwo. Wejdzie do wanny, zacznie pić i puszczać wodę. Rysio ma słabą głowę i upije się jednym piwem. Będzie próbował pływać żabką, ale w małej wannie uderzy się w głowę. Rysio się utopi. Nikt nie będzie mógł mu pomóc, bo łazienka będzie zamknięta. W kącie będzie "paczył się kot".

Jaką śmiercią powinien umrzeć Ryszard? Zagłosuj w naszej sondzie.

Więcej o:
Komentarze (20)
Jak umrze Rysio z "Klanu"?
Zaloguj się
 • ravenmorgoth

  Oceniono 9 razy 7

  Po powrocie z zakupów, Rysio Lubicz zasiądzie przed komputerem, otworzy stronę Plotek.pl, a czytając bzdury, jakie wypisują podekscytowani "rydaktorzy" - zejdzie z tego świata za pomocą rozległego zawału serca.

 • sansa

  Oceniono 7 razy 3

  Nie oddam głosu w tej sondzie ("zagłosuje" to potworek językowy), bo te scenariusze śmierci Ryśka są na poziomie kabaretu w gimnazjum na pierwszy dzień wiosny.

 • fanizymiko

  Oceniono 6 razy 2

  Rysio bedzie wracał w nocy do domu i napatoczy sie na rozwydrzony gang Morderczych Kartonów ( tych co wykończyły Hankę Mostowiak i uciekły z miejsca wypadku). Kartony bedą chciały od Rysia papierowej kasy a ze Rysio nosi tylko blaszaki to zostanie mocno sklepany. Kiedy juz bedzie lezal taki sponiewierany to największy z gangu ksywa "Stalowy Rulon" dokona na Rysiu to co kodeks karny nazywa inną czynnością seksualną. Rysio przerażony tym co przeszedł a takze brudnymi rekami które ubrudził sobie padając przewrócony do kałuży zejdzie smiertelnie na zawał.:)))

 • rezun

  Oceniono 4 razy 2

  Zastawi własną piersią Kaczyńskiego.
  To będzie godne zwieńczenie życia takiego bohatera.
  Śmierć ładna, tylko nikomu niepotrzebna.

 • babazbroda

  Oceniono 6 razy 2

  plotkowi brak newsow najwyrazniej-ile mozna ten sam temat walkowac?!

 • jadzka

  Oceniono 4 razy 2

  A nie mówiłam że nie umyje rączek?

 • wredna2

  0

  Kurcze... czy to jest fajnie , panie Rysiu, znać datę swojej śmierci??!!
  Teraz może Pan odpowiedzieć na odwieczne pytanie:
  " Co bym zrobił gdybym wiedział, że został mi miesiąc życia?!!!

 • lolaaa...

  0

  Rudy z mroczkiem zastrzelą go, potem popełnią samobójstwo i będziemy mieli spokój.

 • skintoskin

  0

  Ryśka przygniecie torba z węglem drzewnym.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX