Jak umrze Rysio z "Klanu"?

To będzie dla nas trudny moment.
Piotr Cyrwus. Piotr Cyrwus. KAPIF.PL/KAPIF

Tajemnicza bakteria

Nie jest jeszcze oficjalnie powiedziane jaką śmiercią umrze w serialu "Klan" Ryszard Lubicz. Postanowiliśmy stworzyć własną wersję wydarzeń (Wy możecie stworzyć w komentarzach swoją ;).

Rysio pewnego dnia zapomni umyć rąk. Na jego dłoniach będzie czaić się tajemnicza bakteria. Bakteria, czekając na odpowiedni moment, w końcu zaatakuje.

Niczego nieświadomy Ryszard wyjdzie do sklepu po zakupy. Wtedy bakteria zaatakuje kręgosłup, a później mózg i prawą stopę. Informujemy, że śmierć będzie szybka i bezbolesna.

Piotr Cyrwus Piotr Cyrwus KAPIF

Kaseton mocy

Ryszard zacznie przeżywać kryzys wieku średniego. Rozpocznie pracę nad sferą duchową. Jego ulubionym zajęciem stanie się medytacja. Pewnego dnia spróbuje przesunąć, siłą woli, szklankę z wodą. Szklanka nie drgnie. Ryszardowi spadnie za to na głowę kaseton. Niemodny, styropianowy kwadrat spowoduje krwiaka mózgu...

Piotr Cyrwus. Piotr Cyrwus. KAPIF

Zakażenie HIV

Ryszard będzie miał wypadek samochodowy i straci dużo krwi. Jedyną osobą, która będzie miała odpowiednią grupę DDC - będzie jego bratanek - Daniel Ross (Jakub Tolak już nie gra w serialu, ale wróci, bo wyczuje, że może skorzystać na popularności Ryśka). Daniel odda krew, którą będzie przetaczać jego matka - czarny charakter, Monika Ross. W końcu chłopak powie:

Mamo, a to, że ja mam HIV to przeszkadza?
O Boże! Zapomniałam - odpowie Monika.

Będzie już za późno.

Piotr Cyrwus. Piotr Cyrwus. KAPIF

Rozjechanie przez ślubną limuzynę

Ryszard nie może pogodzić się z faktem, że Maciek chce wziąć ślub z Martynką. Do ostatniej chwili będzie próbował odwieść syna od tego pomysłu. Wiedząc, że już nic nie ugra, w dniu ceremonii będzie próbował zrobić bramę (żeby chociaż na cukierka się załapać). Ślubna limuzyna go rozjedzie.

Piotr Cyrwus. Piotr Cyrwus. KAPIF

Wpadka w aptece

Ryszard już od dłuższego czasu miał problemy z potencją. Ze swoim wstydliwym problemem zwrócił się do siostry Elżbiety, farmaceutki. Elżbieta, spiesząc się na kółko różańcowe, zostawi leki na stole w kuchni. Jerzy, który sam ma problemy z potencją, podbierze po cichu leki Ryszarda i podłoży inne, które akurat leżały w szafce w kuchni. To będzie dla Ryszarda toksyczna mieszanka. Jego organizm nie wytrzyma silnych leków na grzybicę...

Piotr Cyrwus. Piotr Cyrwus. KAPIF

Śmierć przez utopienie

Ryszard zamknie się w łazience, bo zechce zaszaleć - kupi sobie piwo. Wejdzie do wanny, zacznie pić i puszczać wodę. Rysio ma słabą głowę i upije się jednym piwem. Będzie próbował pływać żabką, ale w małej wannie uderzy się w głowę. Rysio się utopi. Nikt nie będzie mógł mu pomóc, bo łazienka będzie zamknięta. W kącie będzie "paczył się kot".

Jaką śmiercią powinien umrzeć Ryszard? Zagłosuj w naszej sondzie.