Co się wydarzy w "M jak Miłość" po śmierci Hanki Mostowiak?

Jakoś musimy z tym żyć. Na osłodę - nasza propozycja.
Mateusz Mostowiak (grany przez Krystiana Domagałę). Mateusz Mostowiak (grany przez Krystiana Domagałę). m-jak-milosc.pl

Mateuszek

Nic tak aktualnie nie grzeje Polaków jak zimna Hanka Mostowiak. Jej odejście było dla Mostowiaków traumatycznym przeżyciem. Każdy zastanawia się co będzie dalej z Mostowiakami. My postanowiliśmy zrobić konkurencję Ilonie Łepkowskiej i stworzyliśmy swój własny scenariusz.

Odcinek "M jak Miłość", w którym zginęła Hanka, pobił rekord oglądalności i Mateuszek Mostowiak szybko wywęsza interes. Mały przedsiębiorca, po śmierci mamy, przytula się do butów, które mu kupiła. Wkrótce zaczyna przytulać się też do innych przedmiotów, na których widnieje logo dużych firm. Za reklamę dostaje spore pieniądze. To pozwala mu rozkręcić własny biznes. Otwiera w Grabinie stragan z pamiątkami. Sprzedaje głównie: breloczki, podkładki pod myszkę i kubki z wizerunkiem Hanki. Fortuna przychodzi jednak dopiero, kiedy Hanka objawia się na ścianie. Do Grabiny zaczynają ściągać turyści.

Kacper Kuszewski i Anna Głogowska. Kacper Kuszewski i Anna Głogowska. KAPIF

Marek Mostowiak

Marek Mostowiak zmienia status na Facebooku na "wolny", a na jego głowie zaczyna jawić się żel. Ewidentnie diabeł i Grażyna zaczynają się nim interesować. Ostatecznie olewa Grażynę, bo chce zrobić karierę. Bierze udział w "Tańcu z Gwiazdami".

Barbara Mostowiak (grana przez Teresę Lipowską). Barbara Mostowiak (grana przez Teresę Lipowską). KAPIF

Barbara Mostowiak

Barbara Mostowiak mówi, że olewa system i wyjeżdża do Indii. Prawda jest taka, że jest zazdrosna o medialny szum wokół Hanki. Barbara u Anny Kalaty przechodzi w Indiach ekstremalną metamorfozę. Mostowiakowa wstawia sobie nową protezę, przyklejając ją klejem, który reklamuje i farbuje włosy na platynowy blond. Po powrocie do Polski pisze książkę "Co z tym tańcem brzucha?". Niestety, dzieło wyśmiewa Dorota Wellman, mówiąc, że to: "pieprzenie o niczym".

Hanka Mostowiak. Hanka Mostowiak. youtube.com

Hanka Mostowiak

Hanka Mostowiak zaczyna prowadzić własne dochodzenie, co było w pudłach stojących przy drodze, w które uderzył jej samochód. Ma lekko utrudnione zadanie, bo nie żyje. W zaświatach spotyka byłego męża Marysi, Krzysztofa Zduńskiego. Okazuje się, że nawet tam Zduński zdradza Marysię. Hanka postanawia zabrać tę tajemnicę do grobu.

Hanka Mostowiak to fikcyjna postać w serialu Hanka Mostowiak to fikcyjna postać w serialu "M jak Miłość". Na przestrzeni lat bohaterka zmieniła się z żądnej nienawiści kobiety w czułą matkę i żonę. Z każdym odcinkiem Hankę pokochali widzowie. Wraz z nią przeżywaliśmy jej ślub z Markiem, przyjście na świat Mateuszka czy adopcję Natalii i Uli. Nasza przygoda z najsympatyczniejszą serialową blondynką trwała 862 odcinków. W ostatnim Hanka Mostowiak miała wypadek samochodowy, w którym doznała poważnych urazów głowy. Umarła w szpitalu. Prześledźmy jeszcze raz najciekawsze momenty z życia serialowej bohaterki Hanny Mostowiak. MTL Maxfilm

Ula i Natalia Mostowiak

Dziewczynki zapominają o śmierci mamy. Nie były tak z nią związane jak Mateusz, bo były adoptowane. Czas uleczył rany a dziewczyny postanawiają na dobre zerwać kontakty z rodziną Mostowiaków. Obie wyjeżdżają do Warszawy. Zmieniają numery telefonów, aby Marek ich nie dręczył. Kontaktują się tylko z dziadkiem za pomocą "Skajpaja". Pozywają burmistrza Grabiny o "starty moralne". Grabina popada w długi.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.