Ten chłopiec to syn znanej polityk. Której?

Mama od małego zabiera go na imprezy.
Katarzyna Piekarska, syn Katarzyna Piekarska, syn Kapif

Czyj to syn?

Ma na imię Kacper. Ostatnio pokazał się z mamą na środowej gali wręczenia nagród Serce dla zwierząt.

Katarzyna Piekarska, synKapif

I Kacper, i jego mama, słyną z miłości do psów. Była posłanka SLD jest zwolenniczką powstania weterynaryjnego banku krwi. O kim mowa?

Katarzyna Piekarska, synKapif

Katarzyna Piekarska, syn Katarzyna Piekarska, syn Kapif

Katarzyna Piekarska

Mamą Kacpra jest Katarzyna Piekarska.

Katarzyna Piekarska, synKapif

Katarzyna Piekarska, synKapif

Katarzyna Piekarska, syn Katarzyna Piekarska, syn Kapif

Katarzyna Piekarska z synem Kacprem

Ojcem Kacpra jest eksmąż Katarzyny Piekarskiej, Leszek Kwiatek. Kwiatek jest byłym dyrektorem generalnym Poczty Polskiej.

Katarzyna Piekarska, synKapif

Katarzyna Piekarska, syn Katarzyna Piekarska, syn Kapif

Od małego na salonach

Piekarska od dawna zabiera syna na bankiety czy pokazy. Tak mama i syn prezentowali się w 2003 roku na imprezie pod hasłem "Dzieci gwiazd malują". Prawda, że Kacper wyrósł na młodego przystojniaka?

Katarzyna Piekarska, synKapif

Więcej o:
Komentarze (11)
Ten chłopiec to syn znanej polityk. Której?
Zaloguj się
 • atunad

  Oceniono 29 razy 23

  I jak zawsze w Plotku, to głupie budowanie napięcia, którego nie ma... Zagadka... Pytanie: o kim mowa? I ciągnie ten redaCHtor, jak gumkę od gaci...

 • wredna_baba

  Oceniono 33 razy 7

  Czy to nie zabawne, że właśnie lewicowa posłanka występuje zawsze w konserwatywnym stroju przypisanym swojej płci? Mało która kobieta w dzisiejszych czasach jest tak wierna zwiewnym, kobiecym spódnicom.

 • jablonexkociak

  Oceniono 23 razy 5

  polityczka
  Szanowni Państwo,
  ostatnio w dzienniku Rzeczpospolita w artykule o kobietach pełniących funkcje publiczne znalazłam określenie polityczka. Serdecznie proszę o opinię dotyczącą tego słowa. Czy jest poprawne, podobnie jak politolożka? Wydaje mi się bardzo niezgrabne.
  Nie wiem, w jakim charakterze użyto tego słowa w Rzeczpospolitej, czy z przekąsem, czy serio. Część społeczeństwa (w tym część kobiet) uważa, że politolożka, filolożka, pediatrka, adiunktka, historyczka, a nawet językoznawczyni to nazwy przynoszące ujmę, że prestiżowo brzmią formy męskie, np. wybitny politolog, pani XY. Inna część społeczeństwa (nie tylko feministki) uważa natomiast, że ww. formy nie są wcale gorsze (nawet jeśli niekiedy trudne do wymówienia lub, jak to Pani ujęła, „niezgrabne”), co więcej – że jeśli mamy dążyć do jednakowego traktowania kobiet i mężczyzn w sferze społecznej i prawnej, to nie możemy się wzbraniać przed symetrią form męskich i żeńskich w języku.
  Kompleks zagadnień, którego tu dotykamy, jest zbyt duży, by go bodaj pobieżnie omówić, ale pragnę zasugerować, że wobec rangi problemu kwestia oceny estetycznej wyrażeń jest drugorzędna. Proszę zresztą zauważyć, że np. matematyczka – podobna przecież do polityczki – występuje w potocznej polszczyźnie jako nazwa nauczycielki matematyki i że nie ma wewnątrzjęzykowych powodów, by nazwy tej nie odnosić do profesor (profesorki!) uniwersytetu, choć są powody zewnątrzjęzykowe, o których wspomniałem wyżej. Czas pokaże, czy obie te nazwy upowszechnią się w języku publicznym i czy będą odbierane powszechnie jako neutralne, a nie mniej prestiżowe od męskich.

  — Mirosław Bańko, PWN

 • cometto

  Oceniono 12 razy 4

  "Była posłanka SLD jest zwolenniczką powstania weterynaryjnego banku krwi" - teoretycznie super.
  Więc dlaczego tego nie uruchomi? Bo konkretnie "jest zwolenniczką" kolejnego urzędu i wesołych stołeczków z pieniędzy budżetowych...

 • pan.malowany

  Oceniono 15 razy 1

  Jako polityk znana jest z jakiej dzialalnosci???

 • forfiter_jr

  Oceniono 29 razy -5

  Olaboga, rzeczywiście znana, pierwsze słyszę.

 • browaryr

  Oceniono 25 razy -11

  "syn znanej polityk...."-zgaaaaaduuuuuujeeeee....-grodzka!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX