Poznajecie tego przystojnego mężczyznę? Jest bratem znanego prezentera!

Wiecie kto to?
kto to? kto to? http://marcinprokop.com

Podobny do brata?

Jest wysoki, ma dryg do interesów. Zajmuje się konferansjerką i pracuje jako menadżer.

Sebastian Prokop Sebastian Prokop http://www.goldenline.pl/sebastian-prokop

Poznajecie?

Skończył dziennikarstwo i założył ze swoim bratem firmę promowaną ich nazwiskiem.

Marcin Prokop, Sebastian Prokop Marcin Prokop, Sebastian Prokop http://marcinprokop.com

Bracia

To Sebastian Prokop, młodszy o dziesięć lat brat Marcina Prokopa (35 l.). Skończył studia na Uniwersytecie Warszawskim i teraz wraz z bratem założył nową firmę. Wykształcenie zdobyte w trakcie studiów skutecznie wykorzystuje w pracy i być może niedługo usłyszymy o nim w mediach.

Sebastian poza rodzinnym biznesem (od 2011 roku "Prokopstudio" - studio graficzne i produkcję stron internetowych) pracował jako specjalista do spraw marketingu i public relations, event executive i dziennikarz. Teraz można jego i Marcina wynająć do prowadzenia różnego rodzaju imprez.

Marcin Prokop Marcin Prokop Kapif

Marcin Prokop

"Prokopshop" to nowy projekt braci. W zamyśle jest to sklep, w którym promują samych siebie jako konferansjerów, ale zamierzają poszerzyć działalność i dbać o karierę innych osób:

Czy wyobrażałeś sobie kiedyś łącznie cztery metry prowadzącego na Twojej imprezie? Gdyby jednego Prokopa było mało, teraz jest nas dwóch! Sprawdź jakie możliwości oferuje nowy, świeży, i niepowtarzalny duet konferansjerski Braci Prokop. Trudno oprzeć się wrażeniu, że powiedzenie "upiec dwie pieczenie na jednym ogniu" nigdy nie było bardziej trafne [...]. Postanowiliśmy zmienić stereotyp, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach i zrealizować wspólny projekt. Czasem przyjmujemy role artysty i managera, ale również wspólnie występujemy [...] - czytamy na Marcinprokop.com
Zawsze w takich chwila pojawia się pytanie czy młodszy z braci Prokopów zapracuje na nazwisko sam czy zostanie wypromowany dzięki współpracy ze znanym bratem?
Więcej o:
Komentarze (16)
Poznajecie tego przystojnego mężczyznę? Jest bratem znanego prezentera!
Zaloguj się
 • wessling

  Oceniono 69 razy 43

  " ... brat słynnego dziennikarza ... " ?
  Słynnym dziennikarzem to był Mike Wallace.
  Albo Larry King.
  W Polsce Zygmunt Broniarek.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 38 razy 28

  Nie trzeba klikać - podpisali zdjęcie: http://marcinprokop.com/?menu=kontakt
  Konferansjer - rzeczywiście dryg do interesów. Menadżer - teraz nawet w call centerach osoba na słuchawkach to menadżer ds. obsługi klienta.

 • fanizymiko

  Oceniono 39 razy 27

  Mój ukochany kloaczny portal zaskoczył mnie trudna zagadką.

  Podejrzewam że podpis pod zdjęciem to skucha zeby naz_niepoprawna mógł napisac wysoko oceniany post wiec ja bede strzelał że to brat Piotra Kraski.

 • jola.k

  Oceniono 30 razy 14

  Sebastian Prokop to bardzo miły człowiek i z pewnością nie chciał się wybic na nazwisku (plecach) brata. Od początku studiów pracuje na swoją markę, a to że chcą coś zrobić razem to chyba nic złego. W przeciwieństwie do MArcina, Sebastian nie jest typem showmana

 • angharad

  Oceniono 24 razy 8

  Akurat obydwaj to bardzo zdolni i przyzwoici ludzie, którzy oprócz rozlicznych talentów prezentują naprawdę dużą osobistą kulturę. Takie "egzemplarze" powinniśmy hołubić, bo to prawdziwa rzadkość w naszym showbiznesie.

 • geminix

  Oceniono 4 razy 4

  wiem!, to brat Cezarego Gmyza!

 • milcia85

  Oceniono 8 razy 4

  Heh, ale skomplikowane :)

 • browaryr

  Oceniono 5 razy 3

  wysoki--hmmmbrat gortata???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX