Mocno wyeksponowała piersi, ale nawet to nie pomogło. Bożenka z "Klanu" postarzyła się kreacją o 20 lat [5 DOWODÓW]

Agnieszka Kaczorowska dosłownie dorastała na oczach Polski. W serialową Bożenkę wciela się, od kiedy skończyła 7 lat. Aktorka chętnie pojawia się na czerwonym dywanie, ale niestety przeważnie zalicza na nim stylizacyjne wpadki. Tak było i tym razem. Młodziutka Kaczorowska wybrała na imprezę Plejady szarą bawełnianą sukienkę, która dodała jej optycznie kilogramów, ale również lat. 22-latka zdecydowanie nie wyglądała na swój wiek. Dlaczego?
Agnieszka Kaczorowska Agnieszka Kaczorowska Kapif

Po pierwsze: kolor i materiał

Taka sukienka z pewnością sprawdziłaby się na plaży w połączeniu z kolorowym słomkowym kapeluszem i sandałami, ale na czerwonym dywanie wyglądała buro i nieciekawie. Szczerze mówiąc, mamy już dość tych dresowych okropieństw na salonach. A przecież wcale nie są tanie! Sukienkę Kaczorowskiej zaprojektowała Natalia Jaroszewska, a zapłacić za nią trzeba aż 1800 złotych. Na tle starszych koleżanek z branży Agnieszka wypadła w niej naprawdę słabo. I wyglądała na o wiele starszą od nich.

Mostrami.plMostrami.pl

Sukienka mocno eksponowała też piersi i na szczęście one wyglądały akurat dobrze.

Agnieszka KaczorowskaWBF

 

Agnieszka KaczorowskaKapif

Agnieszka Kaczorowska Agnieszka Kaczorowska WBF

Po drugie: podkreśliła niedoskonałości figury

Materiał mocno opinał brzuch, ale najgorzej i tak działo się z tyłu. To chyba nawet nie wymaga komentarza.

Agnieszka KaczorowskaWBF

Agnieszka Kaczorowska Agnieszka Kaczorowska Kapif

Po trzecie: co to za buty?

Białe szpilki w szpic nie pasowały ani do tej sukienki, ani do samej Agnieszki. Takie buty dobrze wyglądają może na stopach przysłowiowej "ciotki", ale na pewno nie u młodej i niezaprzeczalnie ślicznej dziewczyny.

Agnieszka KaczorowskaKapif

Agnieszka Kaczorowska Agnieszka Kaczorowska WBF

Po czwarte: fryzura

Taki misternie upleciony i utrwalony lakierem do włosów koczek sprawdziłby się może na studniówce lub weselu. Nie wpasowuje się jednak w trendy z ostatnich lat. Jeśli upięcia - to tylko luźne i niezobowiązujące.

Agnieszka KaczorowskaWBF

Agnieszka Kaczorowska Agnieszka Kaczorowska WBF

Po piąte: biżuteria

Podobają nam się niebieskie kryształowe kolczyki i bransoletka, ale kto je zakłada do dresowej sukienki? To jakieś nieporozumienie.

Szkoda nam Agnieszki, bo to piękna dziewczyna, ale ewidentnie nie potrafi się sama dobrze ubrać. Może pora zainwestować w stylistę?

Agnieszka KaczorowskaKapif

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.