Aktorka błysnęła nagim ciałem! Nie zauważyła, że SPADA jej sukienka!

A to psikus!
Maria Konarowska. Maria Konarowska. Kapif

Skromna z przodu

Na rozdanie Feliksów Warszawskich Maria Konarowska przyszła ze swoim, uznanym w środowisku artystycznym ojcem - Mirosławem Konarowskim. Aktorka chciała dobrze wypaść, więc założyła małą czarną. Jednak była to kreacja, która miała pewien pieprzny szczegół.

Maria Konarowska. Maria Konarowska. Kapif

A z tyłu...

Gdy aktorka odwróciła, wszystkim ukazały się plecy Konarowskiej - całkiem nagie. Skromna z pozoru sukienka miała ogromny dekolt, który stał się źródłem problemów.

Maria Konarowska Maria Konarowska EastNews

Ups!

Gdy aktorka chciała po coś sięgnąć, sukienka spłatała jej figla. W szybkim tempie śliski materiał zaczął zsuwać się po ramieniu Konarowskiej. Z każdą sekundą oczom fotoreporterów ukazywały się kolejne, coraz bardziej intymne centymetry ciała artystki.

 

PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS WARSZAWA 29.10.2012 GALA WRECZENIA NAGROD FELIKSY WARSZAWSKIE 2011/2012 N/Z: MARIA KONAROWSKAEastNews

Wszystko wskazywało na dramatyczny finał tej akcji.

Maria Konarowska Maria Konarowska EastNews

Happy end

Całe szczęście Konarowska zorientowała się, co się dzieje i w dosłownie ostatniej chwili podniosła rękę do góry i podciągnęła opadające ramiączko. Błyskawiczna interwencja uratowała ją od publicznego blamażu, jednak jednocześnie koło nosa  przeszła jej wielka medialna "kariera".