Iga Wyrwał kiedyś była seksbombą. Potem zniknęła. Schudła, zmieniła fryzurę. Nie poznalibyście jej na ulicy

Mówiono o niej "pierwsze piersi RP". Porównywano do Pameli Anderson. Zachwycano bezpretensjonalnym wdziękiem i podziwiano jej zdjęcia w pismach erotycznych. Kilka lat temu zrobiło się o niej cicho. Jak teraz wygląda Iga Wyrwał? Będziecie zaskoczeni.
Nr 1 - Polskie dobra narodowe. Iga Wyrwał jest posiadaczką najpiękniejszych piersi na świecie. Koniec kropka. Największa zaleta - zobaczyły cały świat. Nr 1 - Polskie dobra narodowe. Iga Wyrwał jest posiadaczką najpiękniejszych piersi na świecie. Koniec kropka. Największa zaleta - zobaczyły cały świat. East News

Iga Wyrwał

Pamiętacie? Tak w 2008 roku wyglądała Iga Wyrwał, której piersi eufemistycznie (ale i z dużą dozą zachwytu i małą dozą przesady) nazywano "polskim dobrem narodowym". Niektórzy twierdzili, że to największe naturalne piersi w Polsce. Tak naprawdę trudno to sprawdzić, ale konieczność noszenia miseczki DD sytuowała ją w gronie murowanych pretendentek do tego zacnego miana.

Tak czy owak, to właśnie jej piersi stały się, by tak rzec, lokomotywą, która pociągnęła jej karierę (raczej dwiema lokomotywami). To dzięki piersiom w wieku 19 lat wygrała konkurs pisma "Nuts" na najlepszy biust na świecie i zaliczyła okładki najważniejszych pism erotycznych na świecie.

Moje piersi to moje błogosławieństwo. Dzięki nim moja kariera nabrała tempa. Wiem, jak faceci reagują na mój widok - mówiła w wywiadzie dla magazynu "CKM".

Iga Wyrwał urodziła się 20 lutego 1989 roku w Kaliszu. Znana jest także jako Eve lub Eve Wyrwał. Świat dowiedział się o jej istnieniu w 2006 roku, kiedy wyjechała do Wielkiej Brytanii do matki. Rozesłała swoje zdjęcia do różnych magazynów i zaczęło się! Specjaliści docenili jej wyjątkowe piersi i już wkrótce pojawiły się propozycje sesji.

Iga WyrwałEast News

Iga Wyrwał Iga Wyrwał Screen z Facebook.com/Iga Wyrwał

Iga Wyrwał teraz

Poznajecie? Tak teraz wygląda Iga Wyrwał. Dwa, trzy lata temu wycofała się z życia publicznego. Przestała pojawiać się na imprezach, zniknęła z okładek pism. Po cichu realizuje swoje projekty. Jej aktualny wizerunek zobaczymy raczej na Instagramie lub na Facebooku, gdzie sporadycznie wrzuca swoje zdjęcia, aniżeli w mediach. Wyraźnie zeszczuplała, ma też inną fryzurę. Rozpoznalibyście w tej pięknej kobiecie dawną seksbombę z okładek "Playboya" lub "CKM-u"?

Ja przed 23. laty i teraz - napisała przy jednym ze zdjęć:

Iga WyrwałScreen z Facebook.com/Iga Wyrwał

Iga WyrwałScreen z Facebook.com/Iga Wyrwał

Iga Wyrwał Iga Wyrwał CKM

Początek

Za zdjęcia, które przyniosły jej pierwsze kontrakty, zapłacił jej były chłopak i zdecydowanie nie była to chybiona inwestycja. Szybko odezwał się pierwszy agent, dzięki któremu zaczęła na dobre pozować.

W sumie super, że mnie zauważył, ale gdybym z nim została, to pewnie dalej robiłabym zdjęcia erotyczne i nie miała wpływu na to, gdzie trafiają. Później nawiązał ze mną kontakt ktoś z poważniejszej agencji. Dzięki temu standard moich zdjęć się poprawił i zawsze wiem, jak są wykorzystywane - wspominała w rozmowie z "Newsweekiem".

Iga pozowała do takich pism jak "Daily Star", "Playboy", "CKM", "Front" i "Nuts". Ten ostatni, nie istniejący już magazyn, w 2008 roku uznał, że Iga Wyrwał ma najlepsze piersi na świecie. Sława przyszła szybko, i jak to bywa, modelka bardziej stała się rozpoznawalna na świecie, niż u siebie w kraju.

W Anglii to, czym się zajmuje, jest bardziej popularne, a ludzie są bardziej tolerancyjni i otwarci - tłumaczyła "Newsweekowi" przyczyny, dla których większą popularność zdobyła na Wyspach, niż w Polsce. - To, że moja praca w Polsce czasami jest uważana za porno lub prostytucję, trochę mnie boli. Ale ludzie borykają się z większymi problemami, więc za bardzo nie zawracam sobie tym głowy.

Iga WyrwałIga Wyrwał/UK04/SylentPress/Eastnews

Iga WyrwałNuts

Iga Wyrwał. Iga Wyrwał. Kapif

Taniec z gwiazdami

W 2009 roku, bez powodzenia, wystartowała w show "Taniec z gwiazdami", w którym jej partnerem i instruktorem tanecznym był Łukasz Czarnecki. Początkowo jednak była dobrej myśli.

Super się tańczy. Łukasz Czarnecki jest bardzo dobrym nauczycielem, ale boję się go trochę. Dam jednak radę - mówiła.

Niestety, nie dała. Tancerką okazała się średnią, a w dodatku Kuba Wojewódzki postanowił zażartować sobie z figury Wyrwał.

Bez względu na werdykt przeżartego przez żółć jury i nie mniej sfrustrowanej publiczności naszą faworytką jubileuszowej edycji Tańca z gwiazdami pozostaje Iga Wyrwał, rozmiar DD. Jak na razie jest to jedyna uczestniczka show, o której parkietowej kaskaderce donoszą zachodnie media. I nie dziwota. Gdy tańczy Iga z partnerem, to czasami jest tak, jakby tańczyły trzy osoby. A momentami to i cztery - napisał w jednym ze swoich felietonów w "Polityce".

Iga Wyrwał odpadła z programu jako druga.

Wyrwal Iga, Czarnecki LukaszKapif

Iga Wyrwał i Łukasz CzarneckiKapif

Iga WyrwałKapif

Iga Wyrwał i Łukasz CzarneckiKapif

Iga Wyrwał i Łukasz CzarneckiKapif

Iga Wywał. Iga Wywał. East News

Dziecko

Niedługo potem Iga Wyrwał obwieściła, że spodziewa się dziecka.

Muszę to powiedzieć, bo jak nie, to od jutra będą pisać w gazetach, że przytyłam. To wcale nie jest brzuch od tego, tylko ciążowy - czytamy na stronie Fakt.pl.

Faktycznie, Idze Wyrwał powiększył się nie tylko brzuch, ale i piersi. Kiedy urodziła, poinformował o tym w charakterystyczny sposób magazyn "CKM".

Wkrótce w CKM nowa sesja zdjęciowa Igi Wyrwał, która realizuje nasz redakcyjny postulat prorodzinności! Gratulujemy syna!

Syn urodził się w 2010 roku i dostał na imię Oliwier. Ojcem Oliwiera jest Martin Hausek, partner gwiazdy, na co dzień pracujący w BBC jako grafik komputerowy. Zapytana przez "Newsweek", co sądzi o tym, że w Wielkiej Brytanii jest nazywana "najlepszym polskim towarem eksportowym" i "najpiękniejszymi polskimi piersiami w Wielkiej Brytanii", odparła ze śmiechem:

Nic nie myślę... Jedyny tytuł, na jakim mi zależy, to "najlepsza mama na świecie".

Tak Iga Wyrwał wyglądała na okładce "CKM-u" niedługo po urodzeniu syna.

ckm,znane nago,iga wyrwałCKM

Iga Wyrwał Iga Wyrwał Screen z Facebook.com/Iga Wyrwał

Poza wybiegiem i z dala od kamery

Iga WyrwałNeo

To, co świetnie prezentuje się na zdjęciach, niekoniecznie będzie atutem na wybiegu. Iga Wyrwał zrobiła imponującą karierę jako fotomodelka, jednak profesjonalny modeling nie był jej przeznaczony.

Przeszkodziły mi mój wzrost, bo mam jedynie 165 cm i... moje piersi, bo były za duże - zdradziła w rozmowie z "Polish Express".

Nie zrobiła też kariery jako aktorka. Wystąpiła co prawda w kilku epizodach, a nawet miała ofertę wystąpienia w filmie "Diabeł ubiera się u Prady 2", lecz - jak na razie - kontynuacja kultowej produkcji nie powstała. Sama Wyrwał przyznała w jednym z wywiadów, że marzy jej się inna rola.

Chciałabym zostać pierwszą dziewczyną Bonda, która oprze się urokowi agenta 007 i nie da się zaciągnąć do łóżka (śmiech). Tym bardziej, że Michael Craig niezbyt mi się podoba - zwierzyła się magazynowi "CKM".

To bardzo śmiałe wyzwanie, ponieważ jak dotąd nie było bodaj "dziewczyny Bonda", która oparłaby się jego magnetycznej sile uwodzenia.

 

Iga WyrwałScreen z Instagram.com/Iga Wyrwał

Iga Wyrwał Iga Wyrwał Playboy

Iga Wyrwał na okładkach

"Dziewczyna z okładki" to przyjemny tytuł, a Iga Wyrwał zdobywała go wielokrotnie. Najczęściej honorowały ją w ten sposób "Playboy" i "CKM", jednak inne pisma również reklamowały na swoich okładkach kształtne ciało polskiej modelki.

Iga WyrwałPlayboy

Iga WyrwałCKM

Iga WyrwałNuts

Iga WyrwałCKM

Iga Wyrwał Iga Wyrwał Playboy/CKM/Nuts

Tak zmieniały się jej piersi

Na koniec creme de la creme niniejszej historii. Tak zmieniały się piersi Igi Wyrwał w okresie, kiedy jeszcze była popularna.