Widzieliśmy ją w odważnych sesjach, ale takich zdjęć jeszcze nie miała. Miley pluska się w morzu TOPLES na wakacjach z synem Schwarzeneggera

Zdjęcia z wakacji na Hawajach Miley Cyrus i Patricka Schwarzeneggera obiegły cały świat. Piosenkarka kąpie się toples w towrzystwie swojego nowego ukochanego.
 Patrick Schwarzenegger, Miley Cyrus Patrick Schwarzenegger, Miley Cyrus Splash News / Splash News/EAST NEWS

Miley Cyrus i Patrick Schwarzenegger

Gdy w listopadzie zeszłego roku wyszło na jaw, że syn gwiazdy kina akcji Arnolda Schwarzeneggera - Patrick, spotyka się z Miley Cyrus, świat na chwilę stanął w miejscu, żeby wrzasnąć "COO?!". Związek rozbierającej się na Instagramie piosenkarki oraz cieszącego się nieskazitelną opinią 21-latka zszokował nie tylko opinię publiczną, lecz także rodziców chłopaka, którzy - jak można się domyśleć - nie widzą w Cyrus przyszłej synowej.

Miley Cyrus,  Patrick Schwarzenegger Miley Cyrus, Patrick Schwarzenegger SPLASH NEWS

Miley Cyrus i Patrick Schwarzenegger

Wokół wspomnianego niezadowolenia rodziców Schwarzeneggera narosło wiele plotek. Jedną z najczęściej powtarzanych była ta o groźbie wydziedziczenia. Patrick Schwarzenegger miał nawet usłyszeć ultimatum: albo dziewczyna albo 49 mln dolarów spadku. To jednak okazało się nieprawdą. W każdej plotce jest jednak ziarno prawdy, w tym przypadku nie było inaczej.

Maria [matka Patricka Schwarzeneggera - przyp red.] nie lubi Miley. Wszyscy o tym wiedzą (...). Jest zawiedziona tym związkiem, jednak wszyscy uważają, że prędzej czy później się rozpadnie - mówi źródło z otoczenia rodziny w rozmowie z Hollywoodlife.com.
Miley Cyrus Miley Cyrus SPLASH NEWS

Miley Cyrus i Patrick Schwarzenegger

Rodzice Patricka Schwarzeneggera mogą się jednak przeliczyć prognozując, że rodzina Cyrusów szybko przestanie być ich problemem.  Wszystko za sprawą Christiny Schwarzenegger i Braisona Cyrusa. O ich bliskich relacjach świadczyć mają m. in. zdjęcia z Instagramu.

Wygląda, że klany Cyrusów i Schwarzeneggerów łączą siły na więcej niż jeden sposobów - skomentował fotkę LifeAndStyleMag.com.

Christina Schwarzenegger, Braison CyrusScreen z Instagram.com/braisoncwukong

Zdaniem portalu, za "swataniem" stoi Miley Cyrus. W ten sposób miałaby zagrać na nerwach matki swojego nowego chłopaka. Ile w tym prawdy, nie wiadomo. Dalsze konfiguracje są możliwe, bo Arnold Schwarzenegger ma jeszcze 2 synów i córkę (Christophera, Josepha i Katherine), a Cyrus 2 siostry i 2 braci (Brandi, Noah, Trace'a i Christophera).

Miley Cyrus Miley Cyrus SPLASH NEWS

Miley Cyrus i Patrick Schwarzenegger

Patrick Schwarzenegger ma 21 lat, jednak bardzo prężnie rozwija swoją karierę i to w różnych dziedzinach. Na swoim koncie ma trzy małe role filmowe, wiele kampanii reklamowych, w których występował jako model (zobaczcie, jaki ma idealny sześciopak na brzuchu!). Wydaje się jednak, że jego oczkiem w głowie jest gastronomia. W zeszłym roku w Los Angeles otworzył swoją restaurację"Blaze Pizza".

Moim obowiązkiem było nadzorowanie wszystkiego. Jestem właścicielem, założycielem, kucharzem, miłośnikiem pizzy i kim jeszcze się da - mówił w rozmowie z People.com.

Pizza przez niego oferowana jest o tyle wyjątkowa, że klient samodzielnie sobie ją komponuje, przesuwając się wzdłuż lady z dodatkami. Jest nawet opcja dla osób unikających glutenu.

Miley Cyrus Miley Cyrus Bulls

Miley Cyrus i Patrick Schwarzenegger

Miley Cyrus nim związała się ze Schwarzeneggerem była zaręczona z aktorem Liamem Hemsworthem,. Magazyn "OK!" donosił, że piosenkarka była gotowa zrobić wszystko, aby zatrzymać przy sobie Liama.

Miley myślała, że jest w ciąży i chciała ogłosić to światu, zanim potwierdziła wyniki u lekarza. Liam błagał ją, aby tego nie robiła - mówi informator magazynu. - Nie był już z nią emocjonalnie związany, ale ciągle ze sobą sypiali. Zgodziła się być cicho ze względu na Liama.