Helen Mirren jako 24-latka wystąpiła nago w filmie. Niezapomniany widok!

Kiedyś ucieleśnienie seksu, dzisiaj wciąż młodzieńcza energia i wulkaniczny temperament. Pamiętacie Helen Mirren z czasów, kiedy odważnie pokazywała swoje zmysłowe ciało? Zobaczcie, jak wyglądała w swoich najbardziej odważnych scenach filmowych!
Helen Mirren. Helen Mirren. Reuters

Helen Mirren

Helen Mirren, która teraz ma 68 lat i gra raczej poważne role (w 2006 roku wcieliła się w samą królową Elżbietę II) była kiedyś niewstydzącą się swojego ciała, przebojową aktorką. Na początku swojej kariery zagrała u boku Jamesa Masona w filmie "Age of Consent". Mirren wcieliła się tam w muzę przeżywającego kryzys twórczy malarza. W tym filmie aktorka miała sporo nagich scen i trzeba przyznać, że była naprawdę seksowna. Sami zobaczcie!

Helen Mirren. Helen Mirren. Screen Age of Constans

Jest natchnieniem artysty

W filmie Mirren wciela się w Corę Ryan, która pomogła zagubionemu artyście powrócić do malowania. Nic dziwnego, skoro patrzył na takie widoki!

Helen MirrenScreen Age of Consent

Helen Mirren. Helen Mirren. Screen Age of Constans

Wstydzi się nóg

Pomimo zapierającego dech w piersiach ciała, aktorka krytycznie podchodzi teraz do swojej figury. Trudno w to uwierzyć, ale Mirren ma kompleks na punkcie swoich nóg!

Chciałabym mieć piękne, długie nogi - cytuje aktorkę portal Dailymail.co.uk. - Zamiast tego są grube i krótkie.
Helen Mirren Helen Mirren SUPPLIED BY LMK/Supplied by LMK

Najlepsze Ciało

Helen Mirren wciąż jest uważana jest za jedną z najseksowniejszych aktorek. 68-letnią teraz Mirren okrzyknięto Najlepszym Ciałem 2011 roku, na dalszy tor spychając Jennifer Lopez czy Beyoncé!

Zwycięstwo Helen Mirren w plebiscycie na Najlepsze Ciało pokazuje, że jeżeli chodzi o utrzymanie dobrego ciała i samopoczucia, wiek nie ma nic do rzeczy - powiedział wtedy Tony Orme, dyrektor marketingu LA Fitness.
Helen Mirren. Helen Mirren. Screen Age of Constans

Ma świadomość upływającego czasu

Helen Mirren ma coraz głębszą świadomość upływającego czasu. Ćwiczy, ale wie, że to tylko opóźnianie nieuniknionego.

Ćwiczę, ale szczerze mówiąc, to nie jest jakaś szczególnie piękna rzecz. Tylko, że jak się starzejesz, musisz utrzymać odpowiedni poziom energii, a jeżeli to robisz, to nie możesz przestać wykonywania ćwiczeń. To śmieszne, że myślimy, że można na zawsze zatrzymać młodość - powiedziała w rozmowie z portalem Dailymail.co.uk.
Helen Mirren. Helen Mirren. fot. Juergen Teller

Nago i bez makijażu

Aktorka nie wstydzi się nie tylko swojego wieku, ale także dojrzałego ciała. Jakiś czas temu pozwoliła się sfotografować nago bez makijażu i z widocznymi siwymi włosami. Autorem tego wyjątkowego zdjęcia Helen Mirren w wannie jest fotograf Juergen Teller.

Helen Mirren. Helen Mirren. Screen Love Ranch

Były też inne filmy

"Age of Consent" to nie jest jedyny film w którym możemy oglądać wdzięki Helen Mirren. Już jako dojrzała kobieta wystąpiła w filmie "Love Ranch", gdzie również nie stroniła od odważnych scen.

Helen Mirren. Helen Mirren. East News

O partnerach

W swoim 68-letnim życiu aktorka miała wielu partnerów. Każdy wnosił coś do jej życia.

Nauczyłam się od nich wielu rzeczy. Miałam jednego, który kochał muzykę - ja jestem bardzo niemuzykalna - więc wszystko, co wiem o muzyce pochodzi od niego. Miałam innego, który kochał boks i teraz ja również kocham boks. Uwielbiam się uczyć nowych rzeczy - przyznała w rozmowie z portalem Dailymail.co.uk.
Helen Mirren, Taylor Hackford. Helen Mirren, Taylor Hackford. AP

Helen Mirren i Taylor Hackford

Gwiazda od lat jest szczęśliwie zamężna. Jej wybrankiem jest Taylor Hackford, również aktor i reżyser filmowy. To również niezwykle barwna postać. Po studiach był wolontariuszem w Korpusie Pokoju w Boliwii. Para nie ma oporów, żeby publicznie okazywać sobie czułość.

Podziwiam swojego męża, który jest wyjątkowy. Nie sądzę, żeby można się było w kimś zakochać tylko dlatego, że się go podziwia. Ale z drugiej strony nie sądzę, żeby można się było w kimś zakochać, dopóki podziw wysuwa się na pierwszy plan. Wciąż mocno podziwiam swojego męża - mówiła aktorka w cytowanym wywiadzie.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.