Jest już sesja 'najseksowniejszej z Top Model' dla CKM. Udowodniła, że zasłużyła na ten tytuł?

W kioskach pojawił się już najnowszy numer "CKM". Długo był zapowiadany, bo na jego łamach rozebrała się Justyna Pawlicka, "najseksowniejsza z Top Model".
Justyna Pawlicka. Justyna Pawlicka. CKM

Okładka

"Zbyt seksowna dla Top Model, w sam raz dla nas" głosi wytłuszczony napis na okładce najnowszego numeru "CKM". Na zdjęciu Justyna Pawlicka, uczestniczka ostatniej edycji programu "Top Model. Zostań modelką". Z show wyleciała z łatką "najseksowniejszej" i "zbyt zmysłowej" jak na modelkę. Jurorzy nie mogli zrobić dziewczynie większej przysługi. Od czasu jak odpadła, zaczęła się jej medialna kariera, w tle ciągle przewijały się hasła "seksowna", "bezpruderyjna", "namiętna". Kamieniem milowym w jej drodze do sławy jest jej sesja w październikowym "CKM-ie". W końcu czarno na białym pokazuje, czy opinia demona seksu jest zasłużona.

 

Justyna PawlickaCKM

 

Justyna Pawlicka Justyna Pawlicka Skan z

Co w środku?

Kto liczył na wyzywającą i prowokacyjną sesję, trochę się rozczaruje. Pawlicka na dwóch zdjęciach pokazała się bez stanika, na jednym zaprezentowała pupę w stringach, na reszcie fotografii modelka pozuje w bikini lub bieliźnie. Uwadze nie uchodzi jednak wspominana wielokrotnie "zmysłowość". Rozchylone usta, zadziorne spojrzenia dodają jej seksapilu nawet wówczas, gdy nie jest w pełnym negliżu.

Justyna PawlickaSkan z 'CKM'

Justyna Pawlicka Justyna Pawlicka Skan z

Piękne ciało

Jurorzy "Top Model" mieli rację, wystarczy rzut oka na te zdjęcia, żeby stwierdzić, iż to ciało odbiega od standardów narzuconych przez wybieg.

Justyna PawlickaSkan z 'CKM'

Justyna PawlickaSkan z 'CKM'

Justyna Pawlicka Justyna Pawlicka Screen Facebook.com

Justyna Pawlicka

To nie pierwsza sesja, w której Pawlicka pokazała dużo ciała. Także prywatnie chętnie się nim chwali.

Justyna PawlickaFacebook

Justyna Pawlicka Justyna Pawlicka Screen Facebook.com

Justyna Pawlicka

Justyna PawlickaScreen Facebook.com

Więcej o: