Niektórym za nagie sesje proponowano miliony! Kto za ile się rozebrał, a kto powiedział nie

Rozbierane sesje wśród znanych pań to temat rzeka. Mówią nie, a później pojawiają się na rozkładówkach. Która gwiazda i za ile zgodziła się rozebrać, a która nie przyjęła oferty? Kto żałuje i nigdy więcej tego nie zrobi, a kto dopiero planuje to zrobić ? Sprawdźcie.
Kim Kardashian. Kim Kardashian. MTV.com

Kim Kardashian

Kim Kardashian kilka lat temu przyjęła propozycję Hugha Hefnera, wydawcy Playboya. Jednak później przyznała się, że żałuje rozbieranej sesji. Może to dlatego, że chciałaby więcej zarobić? Zgarnęła 110 tys. dolarów (ok. 330 tys. zł).

Kim KardashianPlayboy.com

Kim KardashianPlayboy.com

Lindsay Lohan. Lindsay Lohan. Screen z Sociallife.com

Lindsay Lohan

Lindsay Lohan odrzuciła sesję za 750 tys. dolarów (ok. 2,25 mln zł), jednak okrągły milion (ok. 3 mln zł) wydał się być bardziej atrakcyjny i aktorka przyjęła propozycję od "Playboya".

Lindsay LohanScreen z Playboy.com

Jennifer Aniston. Jennifer Aniston. www.gq.com

Jennifer Aniston

Aktorka w wieku 40 lat wzięła udział w rozbieranej sesji dla GQ. Jednak gdy Playboy zaproponował jej sesję za 4 mln dolarów (ok. 12 mln zł), odpowiedziała:

GQ to sztuka, a Playboy to seks.

Jennifer Anistonwww.gq.com

Pamela Anderson. Pamela Anderson. Skan Playboy

Pamela Anderson

O zarobkach Pameli Anderson za takie zdjęcia nie wiadomo zbyt wiele, jednak to dzięki rozbieranym sesjom jej kariera rozwinęła się. Przypomnijmy, że do tej pory rozbierała się 13 razy.

Pamela AndersonPlayboy.com

Natalia Siwiec. Natalia Siwiec. Playboy.com

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec za sesję w "Playboyu" z sierpnia ubiegłego roku zgarnęła podobno 100 tys. złotych. Jednak to nie była jej pierwsza naga sesja. Rozbierała się m.in dla "CKM" trzy razy.

Natalia SiwiecSkan Playboy

Natalia Siwiecwww.marquard.pl

Ashlee Simpson. Ashlee Simpson. East News

Ashlee Simpson

Ashlee Simpson odrzuciła propozycję od "Playboya" na 4 mln dolarów (ok. 12 mln zł). Jej chłopak zdradził dlaczego:

Ona czuje się pewnie i seksownie, a odmowa to jedyny sposób na odseparowanie się od swojej siostry, Jessiki Simpson.
Drew Berrymore. Drew Berrymore. Playboy

Drew Berrymore

Drew Berrymore w 1995 roku zgodziła się na sesję dla "Playboya", za którą dostała milion dolarów. W wieku 20 lat aktorka przeżywała kryzys - przesadzała z alkoholem i narkotykami, a także chętnie pokazywała się skąpo ubrana.

Drew BerrymorePlayboy

Nelly Furtado. Nelly Furtado. Fot. Łukasz Cynalewski / AG

Nelly Furtado

Nelly Furtado przyznała się, że odmówiła udziału w sesji dla "Playboya" za 500 tys dolarów (ok. 1,5 mln zł).

Raz odmówiłam pozowania dla Playboya za 500 tys $. Byli skłonni załacić mi tyle nawet za sesję w ubraniach. Jednak nie chciałam pozować w Playboyu mając 22 lata.
Piosenkarka dodała:
Jeśli spytają mnie, kiedy będę miała 40 lat, prawdopodobnie się zgodzę.
Raz odmówiłam pozowania dla "Playboya" za 500 tys $. Byli skłonni zapłacić mi tyle nawet za sesję w ubraniach. Jednak nie chciałam pozować w "Playboyu" mając 22 lata.

Piosenkarka dodała:

Jeśli spytają mnie, kiedy będę miała 40 lat, prawdopodobnie się zgodzę.

Wygląda na to, że za pięć lat będziemy mogli oglądać Nelly na rozkładówce.

Denise Richards. Denise Richards. Playboy

Denise Richards

Denise Richards, jedna z dziewczyn Bonda przystała na propozycję rozbieranej sesji dla "Playboya". Zarobiła na tym 2 mln dolarów.

Denise RichardsPlayboy

Anna Przybylska. Anna Przybylska. Playboy

Anna Przybylska

Anna Przybylska wzięła udział w sesji dla "Playboya" dwa razy. Podobno rozebrała się za 35 tys. zł. Jednak, jak sama wyznała, już nigdy więcej tego nie zrobi. Dlaczego?

Po pierwsze, już nie te czasy. Kiedy ja się rozbierałam, rozbierały się wszystkie aktorki: Kaśka Skrzynecka, Wagner, Brodzikowa, Fraszyńska, Dancewicz, Kora. Miesiąc w miesiąc pojawiały się super laski z fajnym wnętrzem.
Po pierwsze, już nie te czasy. Kiedy ja się rozbierałam, rozbierały się wszystkie aktorki: Kaśka Skrzynecka, Wagner, Brodzikowa, Fraszyńska, Dancewicz, Kora. Miesiąc w miesiąc pojawiały się super laski z fajnym wnętrzem - wyznała aktorka.

Anna PrzybylskaPlayboy

Carmen Electra. Carmen Electra. Playboy

Carmen Electra

Carmen Electraza jedną z sesji zgarnęła 500 tys. dolarów (ok. 1,5 mln zł).

Carmen ElectraPlayboy

Edyta Górniak. Edyta Górniak. Skan Playboy

Edyta Górniak

Mówi się, że Edyta Górniak za sesję w "Playboyu" z 2006 roku zgarnęła 400 tysięcy złotych. Jej decyzja była w pełni pochwalana przez jej ówczesnego męża, Dariusza Krupę.

Edyta GórniakSkan Playboy

Jenni 'JWoWW' Farley. Jenni 'JWoWW' Farley. DAVE EDWARDS / LANDMARK MEDIA/Dave Edwards / Landmark Media

Jenni "JWoww" Farley

Jenni "JWoww" Farley znana z "Jersey Shore" nie zgodziła się na sesję, na której miałaby zarobić 500 tys. dolarów (ok. 1,6 mln zł). Wygląda na to, że gwiazda czeka na wyższe finansowo propozycje.

Marta Wierzbicka. Marta Wierzbicka. Playboy

Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka mówiła, że nie lubi swoich dużych piersi. Mimo to gościła na okładce majowego "Playboya". Za sesję dostała podobno 30 tys. zł. Po wszystkim jednak żałuje swojej decyzji.

Mam nadzieję że niedługo ludzie o wszystkim zapomną, wypisują na ten temat bardzo różne rzeczy. Moje założenie sesji zostało osiągnięte. Zależało mi, żeby cała sesja była zrobiona ze smakiem. Chciałam uniknąć wulgarności, przez co zdecydowałam się nie pokazywać wszystkiego - wyznała aktorka.

Marta WierzbickaPlayboy

Melissa Joan Hart. Melissa Joan Hart. Maxim

Melissa Joan Hart

Melissa Joan Hart zastanawiała się, czy wystąpić w "Playboyu", chciała zmienić swój wizerunek grzecznej dziewczynki z serialu "Sabrina nastoletnia czarownica".

Playboy zaoferował mi milion dolarów i musiałam poważnie przemyśleć tę propozycję. Na początku myślałam, że sprawa jest oczywista - zdradziła aktorka.

Ostatecznie nie zgodziła się na propozycję Hefnera, ale zgodziła się pozować dla konkurencyjnego magazynu "Maxim", jednak szybko pożałowała swojej decyzji.

Reakcja na moją sesję dla "Maxima" nie była ciekawa. Przez miesiące dokuczano mojemu nastoletniemu bratu z tego powodu - wyznała w NY Post.

Melissa Joan HartMaxim

Sylwia Gliwa. Sylwia Gliwa. Playboy

Sylwia Gliwa

O tym, że Sylwia Gliwa pojawi się w "Playboyu", redaktor naczelny Marcin Miller powiadomił Polskę dużo wcześniej przed premierą. Aktorka za sesję prawdopodobnie zgarnęła 100 tys. zł.

Sylwia GliwaPlayboy

Izabela Janachowska. Izabela Janachowska. Playboy

Izabela Janachowska

Izabeli Janachowskiej sesję w "Playboyu" proponowano cztery razy. Gdy ostatecznie się zgodziła, obawiała się reakcji rodziców, jednak nie było tak źle.

Ogólnie zareagowali pozytywnie. Od nikogo nie usłyszałam: "nie rób tego". W poniedziałek, gdy ukazało się pismo, strasznie miło byłam zaskoczona. Tata przyniósł mi je rano, pokazał nawet, które zdjęcia się podobały. Bardzo się ucieszyłam. Był ze mnie dumny - wyznała tancerka.

Mówi się, że za sesję zgarnęła 50 tysięcy złotych.

Izabela JanachowskaPlayboy

Więcej o: