Nie tylko Radwańska się rozebrała. Gruchała, Domachowska i inne sportsmenki też!

Rozebrane zdjęcia Agnieszki Radwańskiej robią teraz prawdziwą furorę. Jednak Isia nie jest jedyną seksowną sportsmenką, która pokazała przed obiektywem swoje wdzięki. Zobacz, kto jeszcze.
Agnieszka Radwańska Agnieszka Radwańska ESPN The Magazine

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska rozebrała się w szlachetnym celu. Magazyn "ESPN Body Issue" zaprosił 21 sportowców z całego świata do sesji zdjęciowej mającej promować zdrowy styl życia.

To była niecodzienna sesja, niecodzienna sytuacja, na pewno było to dla mnie przełamanie jakiejś bariery. Ale to też duże wyróżnienie, bo nie każdy sportowiec jest zapraszany - powiedziała w wywiadzie dla magazynu.

Efekty całej sesji zobaczymy 12 lipca, gdy ukaże się papierowa wersja magazynu.

Agnieszka RadwańskaESPN

Marta Domachowska Marta Domachowska Playboy, luty 2013

Marta Domachowska

Marta Domachowska może nie odnosi w tenisie tak spektakularnych sukcesów jak jej chłopak, Jerzy Janowicz, ale za to ma fantastyczne ciało. W lutym jej roznegliżowane zdjęcia opublikował magazyn "Playboy".

Propozycję sesji otrzymałam już dużo wcześniej, ale wtedy byłam jeszcze zbyt moda i nie widziałam siebie w takiej roli - zdradziła Marcinowi Michalewskiemu w wywiadzie. - Teraz jestem starsza, mam 27 lat i postanowiłam spróbować. Od razu zaznaczę, że nie zdecydowałabym się na to, gdyby sesja miała być całkiem nago. To w ogóle nie wchodziło w grę. Myślę, że takie zdjęcia, jakie zostały zrobione, a wiec delikatne, to nie jest nic takiego, z czym można mieć problem.

Marta Domachowskascan z Playboy, luty 2013

Nie ma też problemu z wrzucaniem na Facebooka zdjęć w bikini.

Marta DomachowskaFacebook.com

Marta DomachowskaFacebook.com

Ana Ivanović Ana Ivanović Sports Illustrated

Ana Ivanović

Ana Ivanović to bezdyskusyjnie jedna z najpiękniejszych tenisistek na świecie. Seksowna Serbka urodziła się 25 lat temu w Belgradzie. Poza tym, że gra w tenisa, jest również modelką. Nie skąpi nam swoich wdzięków. W 2010 roku dała się namówić na gorącą sesję zdjęciową dla magazynu "Sports Illustrated".

Ana IvanovićSportsillustrated.com

Mając takie ciało, może przebierać wśród adoratorów. Portalowi dla mężczyzn Askmen.com opowiedziała o swoich preferencjach:

Lubię mężczyzn, którzy mają jakieś cele, są pasjonatami i ciężko pracują, żeby coś osiągnąć. Ważne jest też dobre poczucie humoru. Poza tym lubię wysokich facetów!

Ana IvanovićEast News

Sylwia Gruchała Sylwia Gruchała CKM

Sylwia Gruchała

Sylwia Gruchała to polska gwiazda floretu. Jej roznegliżowane zdjęcia można było obejrzeć w jednym z numerów pisma "CKM".

Sylwia GruchałaCKM

Gruchała, która w te wakacje zostanie mamą, ma na swoim koncie jeszcze jedną rozbieraną sesję. W 2010 roku powstał album "Pier(w)si w Polsce", będący formą walki z rakiem piersi. W albumie pojawiły się piersi 44 gwiazd, w tym właśnie Gruchały.

Sylwia Gruchałafot. Rafał Olejniczak/Album

Sylwia Gruchałafot. Rafał Olejniczak/Album

Luiza Hryniewicz Luiza Hryniewicz Playboy , luty 2011

Luiza Hryniewicz

Luiza Hryniewicz to pływaczka o figurze jak ze snów. "Playboyowi" pozowała w 2011 roku.

Pływanie pomogło mi ukształtować sylwetkę i teraz sprawia, że dobrze sobie radzę przed obiektywem, a o to mi właśnie chodzi - powiedziała nieskromnie "Dziennikowi Łódzkiemu".

luiza hryniewicz Playboy , luty 2011

Kamila Porczyk Kamila Porczyk kamila-porczyk.com

Kamila Porczyk

Umięśnione jest piękne. Kamila Porczyk to 3-krotna mistrzyni fitness, aktualnie mieszkająca w Niemczech. Wprawdzie nie rozebrała się dla żadnego z kolorowych pism dla panów, ale na swojej stronie zamieszcza bardzo zmysłowe zdjęcia.

Kamila Porczykkamila-poryczk.com

Nie dajcie się zwieść iluzji. To, co widzicie, to po prostu body painting.

Kamila PorczykKamila-porczyk.com

Orsán Elda Prestige Orsán Elda Prestige Interviu

Orsán Elda Prestige

Te golasy to hiszpańska drużyna piłkarek ręcznych Orsán Elda Prestige. Grupa potrzebowała 300 tysięcy euro na to, żeby móc zagrać sezon oraz zagrać w europejskich Pucharach. Żeby ich głos był bardziej słyszalny, rozebrały się. Niestety, nic nam nie wiadomo, czy usłyszał je jakiś sponsor.

Ashley Harkleroad Ashley Harkleroad

Ashley Harkleroad

Ashley Harkleroad to kolejna tenisistka w naszej galerii. Urodziła się w 1985 roku w USA, w Georgii. Zawodowo gra od 2000 roku. 5 lat temu rozebrała się do "Playboya".

Jagna Marczułajtis Jagna Marczułajtis CKM

Jagna Marczułajtis

Pamiętacie Jagnę Marczułajtis? W 2006 roku bez powodzenia startowała w igrzyskach w Turynie, za to jeszcze w tym samym roku z powodzeniem zaprezentowała się w "CKM".

Chciałam wreszcie, by ktoś zrobił mi zdjęcia w całej okazałości, do tej pory pozowałam zwykle w kasku i na stoku, a to już było dla mnie nudne - czytamy na stronie Sportsfan.pl wyznanie snowboardzistki.

Wiedziała co mówi, domagając się zdjęć "w całej okazałości".

Jagna Marczułajtis w CKMFot. CKM

Mia St. John Mia St. John Playboy

Mia St. John

A to Mia St. John - pięściarka. W "Playboyu" pokazała swoje wdzięki w 1998 roku.

Amanda Beard Amanda Beard Playboy

Amanda Beard

Kolejną sportsmenką, która dała się "Playboyowi" namówić na sesję była amerykańska pływaczka Amanda Beard. Było to w 2007 roku.

Anna Barańska Anna Barańska Playboy

Anna Barańska

Anna Barańska to jedna z najbardziej znanych polskich siatkarek. "Playboyowi" pozowała w 2010 roku. Mężczyźni mogą się z nią nie zgodzić, ale ona sama nie uważa się za specjalnie urodziwą. "Przeglądowi sportowemu" powiedziała:

Powiem szczerze, bardzo szczerze. Patrzę w lustro i nie widzę nic ciekawego. Kwestia gustu.
Maja Włoszczowska Maja Włoszczowska Cyclepassion

Maja Włoszczowska

Jak bardzo seksowną kolarką jest Maja Włoszczowska, można się było przekonać oglądając kalendarz Cyclepassion 2012. Wprawdzie specjalnie dużo części garderoby nie zdjęła, ale i tak pokazała coś więcej niż rower.

Kalendarz Cyclepassion w światku kolarskim to bardzo prestiżowe wydawnictwo. Fotografie są ładne, a ja jestem na tych zdjęciach ubrana. Dziś nie jestem zainteresowana rozbieraną sesją, ale nie mówię "nie" na przyszłość - wyznała Włoszczowska "Gazecie Bałtyckiej".

Maja WłoszczowskaYoutube.com

Maja WłoszczowskaYoutube.com

Katarina Witt

Katarina Witt to niemiecka gwiazda łyżwiarstwa figurowego z lat 80-tych ubiegłego stulecia. W swoim czasie była jedną z najsłynniejszych i zarazem najseksowniejszych łyżwiarek na świecie. W "Playboyou" pojawiła się w 1998 roku.

Francesca Piccinini Francesca Piccinini Playboy

Francesca Piccinini

Francesca Piccinini to włoska siatkarka. I ją skusił "Playboy". Stało się to w 2011 roku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.